Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для финансовой поддержки творческих союзов в сфере архитектуры

Министерство регионального развития; строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины (2)
Приказ от 10.05.2011 № 43
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.05.2011 

м. Київ 

N 43 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 травня 2011 р. за N 608/19346

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері архітектури

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
 від 20 жовтня 2014 року N 285)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України та з метою підвищення ефективності використання бюджетних коштів

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері архітектури, що додається.

2. Заступнику Міністра Ісаєнку Д. В. забезпечити подання в установленому порядку цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 15.06.2010 N 213 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері архітектури", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03.09.2010 за N 779/18074.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Д. В. Ісаєнка.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Перший заступник Міністра 

Ю. Є. Хіврич 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Міністр фінансів України 

Ф. О. Ярошенко 

Голова Державної казначейської
служби України
 

С. І. Харченко 

Голова Головного
контрольно-ревізійного
управління України

П. П. Андрєєв 

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері архітектури

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі - Міністерство) у Державному бюджеті України на відповідний рік за програмою "Фінансова підтримка творчих спілок у сфері архітектури" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів (далі - Головний розпорядник) та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міністерство.

Одержувачами бюджетних коштів (далі - одержувачі) є творчі спілки у сфері архітектури.

3. Бюджетні кошти виділяються для надання фінансової підтримки творчим спілкам у сфері архітектури та з метою забезпечення сприяння розвитку та популяризації архітектури, спрямовуються на покриття їх витрат, пов'язаних з організацією проведення виставок їх членів, зокрема на придбання канцелярського приладдя.

4. Бюджетні кошти використовуються у межах відповідних бюджетних призначень, установлених законом України про Державний бюджет України на відповідний рік, з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби, та в разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

У разі зменшення бюджетних призначень передбачається можливість коригування суми призначень.

5. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Державного казначейства України від 25.05.2004 N 89, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.06.2004 N 716/9315 (зі змінами).

Одержувачі коштів здійснюють оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, відповідно до Бюджетного кодексу України.

Головний розпорядник та одержувачі забезпечують цільове та ефективне використання бюджетних коштів.

Остаточні розрахунки здійснюються згідно з умовами договору про закупівлю товарів, робіт і послуг на підставі актів приймання-передачі виконаних робіт з документальним підтвердженням їх виконавцями вартості проведених витрат.

Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

заходи, на проведення яких здійснюються видатки за рахунок коштів, передбачених на виконання інших бюджетних програм;

здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку.

Інформацію про виконання зазначених показників одержувачі у тижневий строк після закінчення кварталу надсилають Міністерству для її узагальнення та подання Міністерству фінансів України щокварталу і за результатами їх виконання за одинадцять місяців.

6. Відкриття рахунків, реєстрація, ведення обліку бюджетних зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій з використанням бюджетних коштів здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

7. Складання та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

Директор Фінансово-економічного
департаменту
 

А. В. Касіяник 

Опрос