Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня должностей военнослужащих Государственной пограничной службы Украины с установленными предельными сроками пребывания на них и Порядка плановой замены военнослужащих Государственной пограничной службы Украины на должностях с установленными предельными сроками пребывания на них [СОДЕРЖАНИЕ]

Администрация Государственной пограничной службы
Порядок, Перечень, Приказ от 30.03.2011 № 190
Утратил силу

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

30.03.2011 

м. Київ 

N 190 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
 22 квітня 2011 р. за N 516/19254

Про затвердження Переліку посад військовослужбовців Державної прикордонної служби України з установленими граничними строками перебування на них та Порядку планової заміни військовослужбовців Державної прикордонної служби України на посадах з установленими граничними строками перебування на них

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України
від 29 вересня 2011 року N 720)

1. Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України "Про затвердження Переліку посад військовослужбовців Державної прикордонної служби України з установленими граничними строками перебування на них та Порядку планової заміни військовослужбовців Державної прикордонної служби України на посадах з установленими граничними строками перебування на них" від 30 березня 2011 року N 190.

- Перелік посад військовослужбовців Державної прикордонної служби України з установленими граничними строками перебування на них.

2. Порядок планової заміни військовослужбовців Державної прикордонної служби України на посадах з установленими граничними строками перебування на них.

____________

Опрос