Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Порядок координации деятельности органов государственной власти, органов местного самоуправления, воинских формирований, предприятий, учреждений и организаций независимо от форм собственности по вопросам предупреждения, выявления и устранения последствий несанкционированных действий относительно государственных информационных ресурсов в информационных, телекоммуникационных и информационно-телекоммуникационных системах

Администрация Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины
Приказ от 31.03.2011 № 72
действует с 04.05.2011

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

31.03.2011 

м. Київ 

N 72 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 квітня 2011 р. за N 477/19215

Про внесення зміни до Порядку координації діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, військових формувань, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності з питань запобігання, виявлення та усунення наслідків несанкціонованих дій щодо державних інформаційних ресурсів в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 N 886 "Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2006 р. N 869"

НАКАЗУЮ:

1. В абзаці четвертому пункту 2 Порядку координації діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, військових формувань, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності з питань запобігання, виявлення та усунення наслідків несанкціонованих дій щодо державних інформаційних ресурсів в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах, затвердженого наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 10.06.2008 N 94, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 07.07.2008 за N 603/15294, слова "Департамент безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем" замінити словами "Департамент з питань захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах".

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України згідно з розподілом функціональних обов'язків.

3. Департаменту з питань захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах Адміністрації Держспецзв'язку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова Служби 

Л. І. Нетудихата 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Національної
комісії з питань регулювання
зв'язку України
 

В. Ф. Олійник 

Опрос