Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Изменения к Правилам заполнения заявления предприятия, представление которого таможенному органу предшествует таможенному оформлению товаров и транспортных средств

Государственная таможенная служба
Приказ от 31.01.2011 № 65
Утратил силу

Зміни
до Правил заповнення заяви підприємства, подання якої митному органу передує митному оформленню товарів і транспортних засобів

Зміни втратили чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
від 30 травня 2012 року N 630)

1. Доповнити пункт 4 після абзацу десятого трьома новими абзацами такого змісту:

"визначення коду комплектного об'єкта згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі - УКТЗЕД);

продовження строку переміщення комплектного об'єкта;

внесення змін до переліку складових комплектного об'єкта;".

У зв'язку з цим абзаци одинадцятий - чотирнадцятий вважати відповідно абзацами чотирнадцятим - сімнадцятим.

2. У пункті 5:

2.1. В абзаці першому слова "обґрунтування потреби продовження строку тимчасового ввезення (вивезення) товарів" замінити словами "обґрунтування потреби продовження строку тимчасового ввезення (вивезення) товарів або переміщення комплектного об'єкта".

2.2. Доповнити пункт трьома новими абзацами такого змісту:

"У разі подання заяви для прийняття митним органом рішення про визначення коду комплектного об'єкта згідно з УКТЗЕД зазначається код комплектного об'єкта на рівні десяти знаків згідно з УКТЗЕД.

У разі подання заяви для прийняття митним органом рішення про продовження строку переміщення комплектного об'єкта зазначається необхідний строк переміщення комплектного об'єкта.

У разі подання заяви для прийняття митним органом рішення про внесення змін до переліку складових комплектного об'єкта зазначається інформація про заміну, доповнення або вилучення окремих складових комплектного об'єкта чи їх частин".

3. Доповнити пункт 7 новим підпунктом 7.8 такого змісту:

"7.8. При переміщенні комплектного об'єкта або продовженні строку переміщення комплектного об'єкта:

"Зобов'язуюся до _____ (зазначається кінцева дата переміщення комплектного об'єкта) ввезти на митну територію України (вивезти за межі митної території України) комплектний об'єкт.

Зі змістом статей 330, 340, 355 Митного кодексу України ознайомлений".

4. Доповнити пункт 9 чотирма новими абзацами такого змісту:

"У разі здійснення митним органом класифікації комплектного об'єкта згідно з УКТЗЕД у розділі "Рішення митного органу" вчиняється запис такого змісту: "Код комплектного об'єкта (зазначається код згідно з УКТЗЕД) відповідно до Рішення про визначення коду товару (зазначається реєстраційний номер Рішення).

Переміщення складових комплектного об'єкта (зазначається найменування комплектного об'єкта) за кодом (зазначається код згідно з УКТЗЕД) комплектного об'єкта дозволено".

При прийнятті митним органом рішення про продовження строку переміщення комплектного об'єкта в розділі "Рішення митного органу" вчиняється запис такого змісту: "Строк переміщення комплектного об'єкта (зазначається найменування комплектного об'єкта) за кодом (зазначається код згідно з УКТЗЕД) комплектного об'єкта продовжено".

При прийнятті митним органом рішення про внесення змін до переліку складових комплектного об'єкта в розділі "Рішення митного органу" вчиняється запис "Заміна, доповнення або вилучення (вибирається необхідне) складових комплектного об'єкта дозволено" та зазначаються реквізити Рішення про визначення коду товару".

5. Доповнити пункт 10 після абзацу одинадцятого двома новими абзацами такого змісту:

"При розгляді питань, пов'язаних із прийняттям митним органом рішення про визначення коду комплектного об'єкта згідно з УКТЗЕД, у розділі "Строк дії дозволу / особливі умови дозволу / причини відмови" митний орган зазначає строк (із зазначенням кінцевої дати його переміщення), протягом якого підприємство повинно перемістити комплектний об'єкт через митний кордон України.

При прийнятті митним органом рішення про продовження строку переміщення комплектного об'єкта в розділі "Строк дії дозволу / особливі умови дозволу / причини відмови" вчиняється запис "Дозволяється продовження строку переміщення через митний кордон України комплектного об'єкта (зазначається назва комплектного об'єкта) за кодом (зазначається код згідно з УКТЗЕД) відповідно до Рішення про визначення коду товару (зазначається реєстраційний номер Рішення) до ___ (зазначається кінцева дата переміщення комплектного об'єкта)".

У зв'язку з цим абзац дванадцятий вважати абзацом чотирнадцятим.

 

Директор Департаменту
митних режимів та організації
митного оформлення
 

І. М. Муратов 

Опрос