Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Инструкцию о порядке совершения нотариальных действий нотариусами Украины

Минюст
Приказ от 23.03.2011 № 884/5
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.03.2011 

м. Київ 

N 884/5 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 березня 2011 р. за N 386/19124

Про внесення змін до Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства юстиції України
від 3 березня 2004 року N 20/5
 згідно з наказом Міністерства юстиції України 
від 22 лютого 2012 року N 296/5)

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2004 N 20/5, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 03.03.2004 за N 283/8882, та вдосконалення порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2004 N 20/5, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 03.03.2004 за N 283/8882 (із змінами), такі зміни:

1.1. У главі II:

у пункті 23 абзаци перший - восьмий виключити. У зв'язку з цим абзац дев'ятий уважати абзацом першим;

в абзаці дев'ятому слова "нитками білого та червоного кольору" виключити;

у пункті 24 абзаци другий - шостий виключити. У зв'язку з цим абзаци перший та сьомий уважати абзацами першим та другим відповідно;

у пункті 25 абзаци перший, четвертий - шостий, восьмий, дев'ятий, тринадцятий виключити. У зв'язку з цим абзаци другий, третій, сьомий, десятий - дванадцятий уважати відповідно абзацами першим - шостим;

в абзаці десятому слова "без пропусків і" виключити.

1.2. У главі III:

у першому реченні абзацу першого пункту 48 розділу 1 слова "який додається до примірника основного договору, що міститься у справах державної нотаріальної контори, приватного нотаріуса (державного нотаріального архіву)" виключити;

у абзаці першому пункту 119 розділу 11 слова "статутного фонду" замінити словами "статутного капіталу";

у пункті 255 розділу 27 абзац третій виключити. У зв'язку з цим абзац четвертий уважати абзацом третім.

1.3. Слова "ідентифікаційний номер за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів", "ідентифікаційний код за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" в усіх відмінках замінити словами "реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, код платника податків згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України або податковий номер" у відповідному відмінку.

2. Департаменту нотаріату, фінансового моніторингу юридичних послуг та реєстрації адвокатських об'єднань (Чижмарь К. І.):

2.1. Забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (зі змінами).

2.2. Довести цей наказ до відома начальників Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі.

3. Начальникам Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити належне виконання цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Єфіменка Л. В.

 

Міністр 

О. Лавринович 

Опрос