Идет загрузка документа (18 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения тестирования на ВИЧ-инфекцию и обеспечения качества исследований, форм первичной учетной документации по тестированию на ВИЧ-инфекцию, инструкций по их заполнению [СОДЕРЖАНИЕ]

Министерство здравоохранения
Порядок, Форма, Приказ, Инструкция от 21.12.2010 № 1141
редакция действует с 10.09.2013

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.12.2010 

м. Київ 

N 1141 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 березня 2011 р. за N 319/19057

Про затвердження Порядку проведення тестування на ВІЛ-інфекцію та забезпечення якості досліджень, форм первинної облікової документації щодо тестування на ВІЛ-інфекцію, інструкцій щодо їх заповнення

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Міністерства охорони здоров'я України
від 17 вересня 2012 року N 718
,
 від 10 липня 2013 року N 585

1. Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Порядку проведення тестування на ВІЛ-інфекцію та забезпечення якості досліджень, форм первинної облікової документації щодо тестування на ВІЛ-інфекцію, інструкцій щодо їх заповнення" від 21 грудня 2010 року N 1141.

- Порядок проведення тестування на ВІЛ-інфекцію та забезпечення якості досліджень.

2. Форма первинної облікової документації N 502-3/0 "Журнал реєстрації надходження зразків сироваток крові для проведення скринінгових досліджень на наявність серологічних маркерів ВІЛ".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 502-3/о "Журнал реєстрації надходження зразків сироваток крові для проведення скринінгових досліджень на наявність серологічних маркерів ВІЛ".

3. Форма первинної облікової документації N 498-3/0 "Журнал протоколів проведення досліджень на наявність серологічних маркерів ВІЛ на тест-системі ___".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 498-3/о "Журнал протоколів проведення досліджень на наявність серологічних маркерів ВІЛ на тест-системі ___".

4. Форма первинної облікової документації N 503-5/о "Довідка N ___ про результат досліджень на наявність антитіл до ВІЛ з використанням швидких тестів".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 503-5/о "Довідка N ___ про результат досліджень на наявність антитіл до ВІЛ з використанням швидких тестів".

5. Форма первинної облікової документації N 502-4/0 "Журнал реєстрації зразків крові, що направляються для проведення підтверджувальних досліджень на наявність серологічних маркерів ВІЛ".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 502-4/о "Журнал реєстрації зразків крові, що направляються для проведення підтверджувальних досліджень на наявність серологічних маркерів ВІЛ".

6. Форма первинної облікової документації N 249-4/0 "Направлення на зразок сироватки для проведення підтверджувальних досліджень на наявність серологічних маркерів ВІЛ".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 249-4/0 "Направлення на зразок сироватки для проведення підтверджувальних досліджень на наявність серологічних маркерів ВІЛ".

7. Форма первинної облікової документації N 249-5/0 "Направлення для проведення досліджень на наявність серологічних маркерів ВІЛ зі зразком сироватки крові дитини, народженої ВІЛ-інфікованою матір'ю".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 249-5/о "Направлення для проведення досліджень на наявність серологічних маркерів ВІЛ зі зразком сироватки крові дитини, народженої ВІЛ-інфікованою матір'ю".

8. Форма первинної облікової документації N 498-5/0 "Журнал реєстрації зразків сироваток крові, що надійшли для проведення досліджень на антитіла до ВІЛ за допомогою двох швидких тестів".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 498-5/0 "Журнал реєстрації зразків сироваток крові, що надійшли для проведення досліджень на антитіла до ВІЛ за допомогою двох швидких тестів".

9. Форма первинної облікової документації N 503-6/0 "Довідка N ___ про результати досліджень на наявність антитіл до ВІЛ зразка крові дитини, народженої ВІЛ-інфікованою матір'ю".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 503-6/0 "Довідка N ___ про результати досліджень на наявність антитіл до ВІЛ зразка крові дитини, народженої ВІЛ-інфікованою матір'ю".

10. Форма первинної облікової документації N 503-7/0 "Довідка N ___ про результати підтверджувальних досліджень на наявність антитіл до ВІЛ методом імуноферментного аналізу та імунного блоту".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 503-7/0 "Довідка N ___ про результати підтверджувальних досліджень на наявність антитіл до ВІЛ методом імуноферментного аналізу та імунного блоту".

11. Форма первинної облікової документації N 498-6/0 "Журнал реєстрації зразків крові, що надійшли для проведення підтверджувальних досліджень".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 498-6/0 "Журнал реєстрації зразків крові, що надійшли для проведення підтверджувальних досліджень".

12. Форма первинної облікової документації N 503-8/0 "Довідка N ___ про негативні результати підтверджувальних досліджень на наявність антитіл до ВІЛ".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 503-8/0 "Довідка N __ про негативні результати підтверджувальних досліджень на наявність антитіл до ВІЛ".

13. Форма первинної облікової документації N 503-9/0 "Довідка N ___ про результати підтверджувальних досліджень на наявність антитіл до ВІЛ".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 503-9/0 "Довідка N ___ про результати підтверджувальних досліджень на наявність антитіл до ВІЛ".

14. Форма первинної облікової документації N 503-10/о "Довідка N ___ про результат підтверджувальних досліджень на наявність серологічних маркерів ВІЛ".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 503-10/о "Довідка N ___ про результат підтверджувальних досліджень на наявність серологічних маркерів ВІЛ".

15. Форма первинної облікової документації N 498-7/0 "Журнал банку зразків сироваток крові".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 498-7/0 "Журнал банку зразків сироваток крові".

16. Форма первинної облікової документації N 249-6/0 "Направлення на проведення дослідження на наявність антитіл до ВІЛ (при взятті на диспансерний облік)".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 249-6/0 "Направлення на проведення дослідження на наявність антитіл до ВІЛ (при взятті на диспансерний облік)".

17. Форма первинної облікової документації N 498-8/0 "Журнал реєстрації надходження зразків для проведення дослідження на наявність антитіл до ВІЛ (при взятті на диспансерний облік)".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 498-8/0 "Журнал реєстрації надходження зразків для проведення дослідження на наявність антитіл до ВІЛ (при взятті на диспансерний облік)".

18. Форма первинної облікової документації N 498-9/0 "Журнал реєстрації взяття крові для проведення дослідження на наявність серологічних маркерів ВІЛ".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 498-9/о "Журнал реєстрації взяття крові для проведення дослідження на наявність серологічних маркерів ВІЛ".

19. Форма первинної облікової документації N 249-7/0 "Направлення на проведення дослідження на наявність антитіл до ВІЛ".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 249-7/0 "Направлення на проведення дослідження на наявність антитіл до ВІЛ".

20. Форма первинної облікової документації N 498-10/0 "Журнал реєстрації температурного режиму в холодильнику (морозильній камері)".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 498-10/0 "Журнал реєстрації температурного режиму в холодильнику (морозильній камері)".

21. Форма первинної облікової документації N 498-11/0 "Журнал реєстрації проведення профілактичної обробки вошера".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 498-11/0 "Журнал реєстрації проведення профілактичної обробки вошера".

22. Форма первинної облікової документації N 510-4/0 "Журнал обліку діагностичних наборів, реагентів, виробів медичного призначення в лабораторії, що використовуються для обстеження ВІЛ-інфікованих".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 510-4/0 "Журнал обліку діагностичних наборів, реагентів, виробів медичного призначення в лабораторії, що використовуються для обстеження ВІЛ-інфікованих".

23. Форма первинної облікової документації N 510-5/0 "Журнал реєстрації температурного режиму зберігання швидких тестів".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 510-5/0 "Журнал реєстрації температурного режиму зберігання швидких тестів".

24. Форма первинної облікової документації N 510-6/0 "Журнал реєстрації результатів досліджень за допомогою швидких тестів".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 510-6/0 "Журнал реєстрації результатів досліджень за допомогою швидких тестів".

25. Форма первинної облікової документації N 510-7/0 "Журнал протоколів проведення дослідження швидкими тестами".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 510-7/0 "Журнал протоколів проведення дослідження швидкими тестами".

26. Форма первинної облікової документації N 503-4/о "Довідка N ___ про негативні результати досліджень на наявність антигену p24 та/або антитіл до ВІЛ".

- Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації N 503-4/о "Довідка N ___ про негативні результати досліджень на наявність антигену p24 та/або антитіл до ВІЛ".

27. Форма звітності N 58 (квартальна) "Звіт про кількість та результати досліджень з визначення антитіл до ВІЛ, здійснених за допомогою швидких тестів".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності N 58 (квартальна) "Звіт про кількість та результати досліджень з визначення антитіл до ВІЛ, здійснених за допомогою швидких тестів".

____________

Опрос