Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о применении иностранной валюты в страховой деятельности

Национальный банк
Постановление от 11.02.2011 № 36
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

11.02.2011  

м. Київ 

N 36 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
9 березня 2011 р. за N 277/19015

Про внесення змін до Положення про застосування іноземної валюти в страховій діяльності

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 5 лютого 2019 року N 31)

Відповідно до статей 6, 11 Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.93 N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю", статей 44, 45 Закону України "Про Національний банк України", Законів України "Про страхування" та "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до законодавства України Правління Національного банку України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Унести до Положення про застосування іноземної валюти в страховій діяльності, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 11.04.2000 N 135, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.04.2000 за N 254/4475 (зі змінами), такі зміни:

1.1. У третьому реченні абзацу першого підпункту 3.2 пункту 3 слова, цифри та знак "Положення про Моторне (транспортне) страхове бюро, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.09.96 N 1175 (зі змінами і доповненнями)" замінити словами "Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

1.2. У пункті 5:

слово "погодженого" замінити словом "зареєстрованого";

слова "(відбитком печатки цього органу)" замінити словами "(шляхом зазначення на титульному аркуші дати та номера реєстрації або проставляння на ньому відбитка штампа із зазначенням дати та номера реєстрації)".

2. Генеральному департаменту грошово-кредитної політики (О. А. Щербакова) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України і банків України для керівництва і використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на начальників територіальних управлінь Національного банку України.

4. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова  

С. Г. Арбузов 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Державної комісії з
регулювання ринків
фінансових послуг України
 

В. Волга 

Опрос