Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Порядку ведения реестра аудиторов и аудиторских фирм, которые могут проводить аудиторские проверки финансовых учреждений, осуществляющих деятельность на рынке ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 23.11.2010 № 1756
Утратил силу

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

23.11.2010 

м. Київ 

N 1756 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
9 лютого 2011 р. за N 159/18897

Про затвердження Змін до Порядку ведення реєстру аудиторів та аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів

Рішення втратило чинність
(у зв'язку з втратою чинності
рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 9 листопада 2006 року N 1271

згідно з рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку 
від 25 жовтня 2012 року N 1519)

Відповідно до пункту 24 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", частини першої статті 15 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Зміни до Порядку ведення реєстру аудиторів та аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09.11.2006 N 1271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.11.2006 за N 1239/13113, що додаються.

2. Департаменту методології регулювання ринку цінних паперів (Тарасенко О. О.) забезпечити подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків (Піскун Н. С.) забезпечити опублікування рішення відповідно до законодавства.

4. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Мозгового.

 

Т. в. о. Голови Комісії 

С. Бірюк 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Перший заступник Голови -
Голова ліквідаційної комісії
Державного комітету України
з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

Г. М. Яцишина 

 

 

Зміни до Порядку ведення реєстру аудиторів та аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів

1. Пункт 1.4 глави 1 викласти в такій редакції:

"1.4. Заявник може проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів, за наявності чинного Свідоцтва".

2. Пункт 2.4 глави 2 викласти в такій редакції:

"2.4. Свідоцтво має бути зареєстровано у книзі обліку Свідоцтв. При його отриманні Заявник або уповноважена ним відповідно до законодавства особа пред'являє свій паспорт або інший документ, який посвідчує особу, відповідно до законодавства. Факт отримання Свідоцтва повинен бути засвідчений підписом отримувача з зазначенням дати у книзі обліку Свідоцтв про отримання Свідоцтва".

3. Пункт 3.9 глави 3 доповнити другим реченням такого змісту: "Реєстр регулярно оновлюється на веб-сайті Комісії".

4. У главі 4:

у пункті 4.2:

підпункт 4.2.1 доповнити новим підпунктом "д" такого змісту:

"д) копію свідоцтва про відповідність системи контролю якості, виданого Аудиторською палатою України (у разі наявності)";

у підпункті 4.2.2:

абзац п'ятий доповнити словами "які безпосередньо братимуть участь в проведенні аудиторських перевірок фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів";

доповнити підпункт новим підпунктом "д" такого змісту:

"д) копію свідоцтва про відповідність системи контролю якості, виданого Аудиторською палатою України (у разі наявності)".

5. Главу 5 доповнити новим пунктом такого змісту:

"5.5. У разі відмови Комісією у продовженні дії Свідоцтва у випадку, передбаченому пунктом 5.3 цієї глави, заявник може подати до Комісії нову заяву про внесення до Реєстру не раніше ніж через місяць з дати прийняття рішення про відмову у продовженні дії Свідоцтва".

6. Доповнити пункт 6.2 глави 6 новим підпунктом такого змісту:

"6.2.3 копії сертифікатів аудиторів - керівника фірми та працівників фірми, які безпосередньо братимуть участь в проведенні аудиторських перевірок фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів".

7. У підпункті 8.1.2 пункту 8.1 глави 8 слова "що підтверджено аудиторським висновком" замінити словами "достовірність якої було підтверджено аудиторським висновком".

 

Директор департаменту
методології регулювання
ринку цінних паперів
 

О. Тарасенко 

Опрос