Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Порядок информирования центральными, местными органами исполнительной власти, другими государственными органами об изменениях учетных данных государственных служащих

Главное управление государственной службы Украины
Приказ от 22.12.2010 № 327
Утратил силу

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.12.2010  

м. Київ 

N 327 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 січня 2011 р. за N 20/18758

Про внесення зміни до Порядку інформування центральними, місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами про зміни облікових даних державних службовців

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Головного управління державної служби України
 від 7 липня 2009 року N 183
згідно з
 наказом Національного агентства України з питань державної служби
 від 22 вересня 2015 року N 204)

Відповідно до Типового положення про кадрову службу органу виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.08.96 N 912 (із змінами), Положення про Головне управління державної служби України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2007 N 1180 (зі змінами), з метою вдосконалення порядку інформування центральними, місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами про зміни облікових даних державних службовців та якісного наповнення даних підсистеми обліку державних службовців єдиної державної комп'ютерної системи "Кадри"

НАКАЗУЮ:

1. Пункт 8 Порядку інформування центральними, місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами про зміни облікових даних державних службовців, затвердженого наказом Головдержслужби від 07.07.2009 N 183, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2009 за N 706/16722, викласти в такій редакції:

"8. Інформація про зміни облікових даних працюючих державних службовців, призначення на посади та звільнення з посад державних службовців подається до Головдержслужби та її територіальних органів станом на 1 число місяця щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.

Якщо протягом звітного періоду призначення на посади, звільнення з посад змін облікових даних працюючих державних службовців не відбулося, органи інформують про це у встановлений термін Головдержслужбу або її територіальні органи".

2. Департаменту персоналу державних органів та органів місцевого самоврядування Головдержслужби забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника та кадрової роботи Головдержслужби після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України опублікувати цей наказ у черговому номері науково-практичного видання Головдержслужби "Вісник державної служби України".

4. Адміністративно-фінансовому департаменту Головдержслужби ознайомити з цим наказом першого заступника, заступників Начальника Головдержслужби та керівників структурних підрозділів Головдержслужби.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Начальника Головдержслужби відповідно до розподілу обов'язків.

6. Цей наказ набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

Начальник Головного управління
державної служби України
 

 
Т. Мотренко
 

Опрос