Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка конкурсного отбора энергоэффективных проектов для их государственной поддержки в 2010 году за счет средств, предусмотренных в государственном бюджете по программе "Государственная поддержка мер по энергосбережению через механизм удешевления кредитов" [СОДЕРЖАНИЕ]

Национальное агентство по вопросам обеспечения эффективного использования энергетических ресурсов
Порядок, Форма, Приказ от 01.12.2010 № 151
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ

НАКАЗ

01.12.2010 

м. Київ 

N 151 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 грудня 2010 р. за N 1302/18597

Про затвердження Порядку конкурсного відбору енергоефективних проектів для їх державної підтримки у 2010 році за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів" 

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
від 7 травня 2013 року N 436)

1. Наказ Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів "Про затвердження Порядку конкурсного відбору енергоефективних проектів для їх державної підтримки у 2010 році за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів" від 1 грудня 2010 року N 151.

- Порядок конкурсного відбору енергоефективних проектів для їх державної підтримки у 2010 році за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів".

2. Договір N ________ про компенсацію відсоткової ставки за кредитами, залученими суб'єктами господарювання у 2010 році для фінансування заходів з енергозбереження.

____________

Опрос