Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Единого порядка функционирования системы видеонаблюдения на территориях грузовых таможенных комплексов, автопортов, автотерминалов

Государственная таможенная служба
Порядок, Приказ от 01.10.2010 № 1131
Утратил силу

Про затвердження Єдиного порядку функціонування системи відеоспостереження на територіях вантажних митних комплексів, автопортів, автотерміналів

Наказ Державної митної служби України
від 1 жовтня 2010 року N 1131

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 жовтня 2010 р. за N 975/18270

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
 від 3 вересня 2015 року N 751)

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 N 132 "Деякі питання функціонування вантажних митних комплексів, автопортів, автотерміналів" і з метою встановлення єдиного порядку функціонування системи відеоспостереження на територіях вантажних митних комплексів, автопортів, автотерміналів НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Єдиний порядок функціонування системи відеоспостереження на територіях вантажних митних комплексів, автопортів, автотерміналів, що додається.

2. Департаменту організації митного контролю та роботи митних посередників (Сербайло А. І.) і Управлінню правового забезпечення (Чорна Г. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Установити, що цей наказ набирає чинності через 30 днів після його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Служби Сьомку С. М.

 

Голова Державної
митної служби України
 

 
І. Г. Калєтнік
 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Міністр фінансів України 

Ф. О. Ярошенко 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
М. Бродський
 

 

Єдиний порядок функціонування системи відеоспостереження на територіях вантажних митних комплексів, автопортів, автотерміналів

I. Організаційні вимоги щодо облаштування територій вантажних митних комплексів, автопортів, автотерміналів системами відеоспостереження

1.1. Власник вантажного митного комплексу, автопорту, автотермінала забезпечує функціонування системи відеоспостереження (далі - СВС) для нагляду за всією територією вантажного митного комплексу, автопорту, автотермінала, в'їздом і виїздом.

1.2. Схема розміщення відеокамер затверджується керівником регіональної митниці, митниці (далі - митниця).

1.3. Кількість відеокамер повинна бути достатньою для охоплення (перекриття) всієї території, лінії огорожі, всіх в'їздів і виїздів вантажного митного комплексу, автопорту, автотермінала, а також усіх воріт або дверних отворів, через які здійснюється розміщення або випуск товарів на митні ліцензійні склади і склади тимчасового зберігання, що функціонують на території вантажного митного комплексу, автопорту, автотермінала.

1.4. Місце розміщення відеокамер має забезпечувати можливість відстеження усіх переміщень транспортних засобів і фізичних осіб на території вантажного митного комплексу, автопорту, автотермінала та визначається з урахуванням особливостей їх інфраструктури.

1.5. При виході з ладу СВС (як в цілому, так і окремої відеокамери) власник вантажного митного комплексу, автопорту, автотермінала повинен негайно вжити заходів щодо відновлення її роботи.

1.6. Відеоінформація повинна зберігатися у власника вантажного митного комплексу, автопорту, автотермінала не менше року з дати її отримання.

1.7. Відповідно до законодавства України та за письмовим розпорядженням начальника митниці або вповноваженої ним особи власник вантажного митного комплексу, автопорту, автотермінала надає до митниці відеоінформацію на оптичних носіях (DVD-R/DVD+R).

1.8. Оптичні носії з відеозаписами, наданими власником вантажного митного комплексу, автопорту, автотермінала, зберігаються митницею не менше року з дати їх отримання. Після закінчення строку зберігання оптичні носії передаються власнику вантажного митного комплексу, автопорту, автотермінала для подальшого розпорядження ними.

II. Технічні характеристики СВС

2.1. Відеозаписувальні пристрої повинні бути виключно стаціонарними з можливістю відеозапису чіткого зображення за будь-яких погодних умов, часу доби та освітлення (при температурі від -30° C до +40° C).

2.2. СВС повинні бути постійно включені та автоматично проводити відеозйомку. Відеоспостереження та запис включаються детектором руху.

2.3. СВС повинні технологічно обслуговуватися для забезпечення збереження запису.

2.4. Кожен кадр повинен мати час та дату запису.

2.5. Формат кадру з розподільчою здатністю не менше 704 х 576 пікселів.

2.6. Швидкість реєстрації відеоінформації повинна бути не менше ніж 1 кадр/сек. на канал.

2.7. Для забезпечення поточного запису та збереження архіву приблизний об'єм пам'яті становить від 5 ТБ.

2.8. СВС повинні мати можливість архівації вибраного проміжку часу на зовнішні носії (USB - flash, USB - DVD-R, USB - HDD, USB - BD) або за допомогою локальної мережі.

2.9. СВС повинні бути захищені від зовнішніх електромагнітних випромінювачів та грозових розрядів.

 

Директор Департаменту
організації митного контролю
та роботи митних посередників
 

 
 
А. І. Сербайло
 

Опрос