Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Госкомстата от 23.06.2008 N 201

Госкомстат
Приказ от 06.09.2010 № 377
действует с 01.02.2011

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

06.09.2010

м. Київ

N 377

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 вересня 2010 р. за N 851/18146

Про внесення змін до наказу Держкомстату від 23.06.2008 N 201

Відповідно до статті 14 Закону України "Про державну статистику", з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики оборонно-промислового комплексу

НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ПО "Звіт про виробництво продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення", затвердженої наказом Держкомстату від 23.06.2008 N 201 "Про затвердження інструкцій щодо заповнення форм державних статистичних спостережень зі статистики оборонно-промислового комплексу", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 15.07.2008 за N 645/15336, виклавши її у новій редакції, що додається.

2. Департаменту статистики виробництва (Овденко Л. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з 1 лютого 2011 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Піщейка В. О.

 

В. о. Голови

В. О. Піщейко

 

ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ПО "Звіт про виробництво продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення"

1. Форма державного статистичного спостереження N 1-ПО "Звіт про виробництво продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення" заповнюється щодо видів промислової продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення (далі - продукція), яку було вироблено за звітний місяць на власних або орендованих потужностях підприємства.

2. Дані щодо виробництва видів продукції наводяться за Номенклатурою продукції промисловості, затвердженою наказом Держкомстату від 30.08.2002 N 320 (зі змінами) (далі - НПП), та за Державним класифікатором оборонної продукції, затвердженим наказом Держстандарту України від 28.12.99 N 15т. (далі - ДКОП).

Дані звіту подаються в передбачених НПП одиницях виміру (в окремих випадках - у двох одиницях виміру). Якщо одиницями виміру є кг, тонни тощо, то у звіті вказується чиста вага продукції без урахування ваги пакувального матеріалу.

3. У формі наводяться відомості щодо виробництва продукції:

озброєння, а саме: озброєння стрілецького та артилерійського, систем (комплексів) ракетних і ракетно-космічних, керованих (некерованих) ракет та їх складових частин, комплексів (установок) для їх запуску та складових одиниць до них, засобів керування зброєю (вогнем), систем дистанційного керування ракетами, обладнання для транспортування і обслуговування ракет, апаратів торпедних та бомбометів для глибинних бомб;

боєприпасів, до яких відносяться: боєприпаси артилерійські та стрілецькі, бомби авіаційні та їх складові одиниці, гранати, бойові частини, боєголовки та вибухові компоненти керованих (некерованих) ракет та снарядів, міни наземні та фугаси, міни морські та їх компоненти, торпеди та їх компоненти, бомби глибинні та їх компоненти, військова піротехніка, пристрої підривні, речовини вибухові, піропатрони та пристосування приводні та їх складові одиниці, інструменти та обладнання спеціальні для знешкодження наземних та підводних боєприпасів, капсулі, підривники, вибухові компоненти та інше приладдя для боєприпасів, спеціальне обладнання для експлуатації та обслуговування боєприпасів;

військової техніки, а саме: літаків та гелікоптерів бойових, учбово-бойових, спеціально-військових, транспортних, апаратів безпілотних, складових одиниць літальних апаратів, пристроїв та агрегатів авіаційних, обладнання для забезпечення зльоту, посадки та технічного обслуговування літальних апаратів; бойових кораблів та катерів, кораблів спеціального призначення, суден та катерів забезпечення і спеціальних, апаратів глибоководних; машин бойових колісних, машин військових спеціальних колісних, машин бойових гусеничних, спеціального приладдя озброєння бойової колісно-гусеничної техніки; спеціальної техніки телефонного, телеграфного зв'язку та передачі даних, її складових частин; технічних засобів захисту апаратури, ліній і каналів зв'язку та їх складових одиниць, апаратури шифрувальної та її складових частин, спеціальної техніки факсимільного зв'язку, техніки спеціального радіозв'язку, апаратури радіонавігаційних систем, спеціальної апаратури для запису (відеозапису) та відтворення звуку (відеосигналів), обладнання радіолокаційного, гідролокаційного, техніки протидії радіоелектронним, інфрачервоним, оптичним, гідроакустичним засобам виявлення цілей, засобам зв'язку, радіорозвідки противника, технічного захисту інформації та комплексного технічного контролю; спеціального обладнання для автоматизованого (автоматичного) оброблення даних військового призначення, програмного забезпечення;

надання послуг у сфері виробництва, ремонту, технічного обслуговування, модифікації, модернізації, експлуатації, демілітаризації, утилізації тощо;

вироблення речового майна, а саме: обмундирування, головних уборів, текстильно-галантерейних виробів і взуття, спеціального військового спорядження.

4. У графі А вказується назва виду продукції, яку виробляло підприємство у звітному місяці.

5. У графі Б проставляється одиниця виміру виробленої продукції, передбаченої за НПП.

6. У графах В та Г вказуються коди продукції за НПП та ДКОП.

7. У графі 1 наводяться дані про валовий випуск готової продукції у звітному місяці.

8. У графі 2 проставляється вартість продукції, урахованої у графі 1. Оцінка продукції здійснюється за фактичними цінами виробника (без урахування непрямих податків). Дані наводяться у тисячах гривень з одним десятковим знаком.

9. При випуску продукції з тривалим циклом виробництва відображаються дані щодо кількості та вартості тільки повністю готових виробів. Відповідно вартість виробів, виробництво яких ще не завершено, не включається до графи 2.

10. У графі 3 наводяться дані про залишки виробленої підприємством готової продукції на кінець звітного періоду. Дані подаються за всіма позиціями НПП та ДКОП, крім видів продукції, що обліковуються у вартісному вираженні.

11. Гриф секретності визначається підприємством і проставляється на бланку форми.

 

Директор департаменту
статистики виробництва

Л. М. Овденко

Опрос