Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые нормативно-правовые акты Национального банка Украины

Национальный банк
Постановление от 01.09.2010 № 405
Утратил силу

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України

Постанова Правління Національного банку України
від 1 вересня 2010 року N 405

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 вересня 2010 р. за N 835/18130

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 11 вересня 2017 року N 89)

Відповідно до статті 41 Закону України "Про Національний банк України" та статті 68 Закону України "Про банки і банківську діяльність" Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. У Плані рахунків бухгалтерського обліку банків України, затвердженому постановою Правління Національного банку України від 17.06.2004 N 280, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 26.07.2004 за N 918/9517 (зі змінами), назву рахунку 2642 П "Кошти виборчого фонду місцевої організації партії (блоку)" та рахунку 2643 П "Кошти виборчого фонду кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, кандидата у депутати в одномандатному окрузі" групи рахунків 264 "Кошти виборчих фондів" розділу 26 "Кошти клієнтів банку" класу 2 "Операції з клієнтами" викласти в такій редакції:

"2642

П

Кошти виборчого фонду місцевої організації партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані в багатомандатних виборчих округах

2643

П

Кошти виборчого фонду кандидата в депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови".

2. В Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України, затвердженій постановою Правління Національного банку України від 17.06.2004 N 280, зареєстрованій у Міністерстві юстиції України 26.07.2004 за N 919/9518 (зі змінами), назву та призначення рахунку 2642 П "Кошти виборчого фонду місцевої організації партії (блоку)" та рахунку 2643 П "Кошти виборчого фонду кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, кандидата у депутати в одномандатному окрузі" групи рахунків 264 "Кошти виборчих фондів" розділу 26 "Кошти клієнтів банку" класу 2 "Операції з клієнтами" викласти в такій редакції:

"2642

П

Кошти виборчого фонду місцевої організації партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані в багатомандатних виборчих округах
Призначення рахунку: облік коштів виборчого фонду місцевої організації партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані в багатомандатних виборчих округах.
За кредитом рахунку проводяться суми надходжень для фінансування передвиборної агітації місцевої організації партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані в багатомандатних виборчих округах, передбачені законодавством України.
За дебетом рахунку проводяться суми витрат на проведення передвиборної агітації місцевої організації партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані в багатомандатних виборчих округах.

2643

П

Кошти виборчого фонду кандидата в депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови
Призначення рахунку: облік коштів виборчого фонду кандидата в депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови.
За кредитом рахунку проводяться суми надходжень для фінансування передвиборної агітації кандидата в депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, передбачені законодавством України.
За дебетом рахунку проводяться суми витрат на проведення передвиборної агітації кандидата в депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови".

3. Департаменту бухгалтерського обліку (Ричаківська В. І.) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома структурних підрозділів центрального апарату, територіальних управлінь Національного банку України та банків України для керівництва і використання в роботі.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на територіальні управління Національного банку України.

5. Постанова набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

Голова 

В. С. Стельмах 

Опрос