Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании утратившим силу приказа Государственного комитета строительства, архитектуры и жилищной политики Украины от 8 сентября 2000 года N 191 "Об утверждении Правил расчета двухставочного тарифа на тепловую энергию и горячую воду"

Министерство по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины
Приказ от 06.07.2010 № 214
действует с 07.08.2010

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 8 вересня 2000 року N 191 "Про затвердження Правил розрахунку двоставкового тарифу на теплову енергію та гарячу воду"

Наказ Міністерства з питань житлово-комунального господарства України
від 6 липня 2010 року N 214

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 липня 2010 р. за N 565/17860

У зв'язку з прийняттям та набранням чинності постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 року N 231 "Про внесення змін до Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води", з метою приведення актів Мінжитлокомунгоспу у відповідність до чинного законодавства НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 8 вересня 2000 року N 191 "Про затвердження Правил розрахунку двоставкового тарифу на теплову енергію та гарячу воду", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 2 листопада 2000 року за N 776/4997.

2. Департаменту економіки та тарифної політики (Пастухов І. А.) та Юридичному управлінню (Онопрієнко О. Ю.) подати наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Департаменту економіки та тарифної політики (Пастухов І. А.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Мінжитлокомунгоспу.

4. Цей наказ набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра згідно з розподілом обов'язків.

 

Міністр 

Ю. Є. Хіврич 

ПОГОДЖЕНО: 

  

В. о. Голови Державного
комітету України з питань
регуляторної політики
та підприємництва
 

 
 
 
Г. Яцишина
 

Міністр економіки України 

В. П. Цушко 

Міністр фінансів України 

Ф. О. Ярошенко 

Антимонопольний комітет 

Ю. Кравченко 

Опрос