Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в приложение 4 к Правилам рассмотрения дел о нарушении юридическими лицами требований законодательства в области государственного экспортного контроля

Государственная служба экспортного контроля Украины (2)
Приказ от 27.05.2010 № 48
Утратил силу

Про внесення зміни у додаток 4 до Правил розгляду справ про порушення юридичними особами вимог законодавства в галузі державного експортного контролю

Наказ Державної служби експортного контролю України
від 27 травня 2010 року N 48

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 червня 2010 р. за N 404/17699

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державної служби експортного
 контролю України від 26 січня 2010 року N 8

згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 16 грудня 2013 року N 1490)

Відповідно до Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання", Положення про Державну службу експортного контролю України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2007 N 830, та з метою удосконалення форм постанов, що виносяться за справами про порушення юридичними особами вимог законодавства в галузі державного експортного контролю, НАКАЗУЮ:

1. Додаток 4 до Правил розгляду справ про порушення юридичними особами вимог законодавства в галузі державного експортного контролю, затверджених наказом Держекспортконтролю від 26.01.2010 N 8, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 18.02.2010 за N 173/17468, після слів "вимог законодавства в галузі державного експортного контролю ЗАКРИТИ." доповнити рядком для таких реквізитів:

"М. П. 

_____________________________________________".
(підпис керівника) 

2. Заступнику начальника управління - начальнику відділу розробки нормативних актів та забезпечення діяльності в міжнародних режимах експортного контролю міжнародно-правового управління Лазаренку Ю. Г. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держекспортконтролю Решетілова І. В. відповідно до функціональних обов'язків.

4. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Т. в. о. Голови Держекспортконтролю 

О. М. Гришуткін 

Опрос