Идет загрузка документа (465 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке обеспечения воспитанников, спортсменов, учащихся и тренеров спортивных школ всех типов, центров олимпийской подготовки, школ высшего спортивного мастерства и специализированных учебных заведений спортивного профиля спортивной одеждой, спортивной специальной обувью, спортивным инвентарем индивидуального пользования и сроков его использования

Министерство по делам семьи; молодежи и спорта
Положение, Приказ от 04.02.2010 № 258
Утратил силу

Про затвердження Положення про порядок забезпечення вихованців, спортсменів, учнів та тренерів спортивних шкіл усіх типів, центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності і спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю спортивним одягом, спортивним спеціальним взуттям, спортивним інвентарем індивідуального користування та терміни його використання

Наказ Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту
від 4 лютого 2010 року N 258

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 березня 2010 р. за N 251/17546

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства молоді та спорту України
 від 8 квітня 2015 року N 994)

Відповідно до Положення про Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2006 N 1573, та постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 N 993 "Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок забезпечення вихованців, спортсменів, учнів та тренерів спортивних шкіл усіх типів, центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності і спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю спортивним одягом, спортивним спеціальним взуттям, спортивним інвентарем індивідуального користування та терміни його використання, що додається.

2. Республіканському комітету по фізичній культурі та спорту Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам у справах сім'ї, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Передбачати в кошторисах видатків відповідно до чинного законодавства кошти на придбання спортивної екіпіровки та інвентарю для забезпечення вихованців, спортсменів, учнів та тренерів спортивних шкіл усіх типів, центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності і спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю.

2.2. Довести цей наказ до відома керівників спортивних шкіл усіх типів, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю.

3. Рекомендувати Центральним радам фізкультурно-спортивних товариств, Кримському республіканському управлінню з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, обласним, Київському та Севастопольському міським управлінням (відділам) з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України передбачати в кошторисах видатків зазначених закладів відповідно до чинного законодавства кошти на придбання спортивної екіпіровки та інвентарю для забезпечення вихованців, спортсменів, учнів та тренерів спортивних шкіл усіх типів, центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності і спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, що належать до сфери їх управління, та довести цей наказ до відома керівників зазначених закладів.

4. Департаменту олімпійського спорту подати в установленому порядку цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Дутчака М. В.

6. Цей наказ набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

Міністр України
у справах сім'ї, молоді та спорту  

 
Ю. О. Павленко  

 

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок забезпечення вихованців, спортсменів, учнів та тренерів спортивних шкіл усіх типів, центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності і спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю спортивним одягом, спортивним спеціальним взуттям, спортивним інвентарем індивідуального користування та терміни його використання

1. Це Положення визначає порядок забезпечення вихованців, спортсменів, учнів та тренерів спортивних шкіл усіх типів, центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності і спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю спортивним одягом, спортивним спеціальним взуттям, спортивним інвентарем індивідуального користування (далі - спортивна екіпіровка та інвентар) і терміни його використання для участі у навчально-тренувальному процесі та змаганнях.

2. Придбання спортивної екіпіровки та інвентарю здійснюється відповідно до чинного законодавства України з виділених асигнувань на зазначені цілі згідно з переліком спортивного одягу та взуття загального використання (додаток 1) та переліком спортивного одягу, спортивного спеціального взуття, спортивного інвентарю індивідуального користування для забезпечення вихованців, спортсменів, учнів та тренерів спортивних шкіл усіх типів, центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності і спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю (додаток 2).

3. Потреба у визначенні необхідної кількості спортивної екіпіровки та інвентарю для придбання спортивними школами усіх типів, школами вищої спортивної майстерності, центрами олімпійської підготовки та спеціалізованими навчальними закладами спортивного профілю визначається за наявною кількістю вихованців, учнів, спортсменів, що займаються на відділеннях з кожного виду спорту окремо, враховуючи специфіку організації навчально-тренувального процесу для забезпечення належного рівня проведення занять.

4. Вихованці, спортсмени, учні та тренери спортивних шкіл усіх типів, центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності і спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю спортивною екіпіровкою та інвентарем забезпечуються безкоштовно згідно з додатками 1 та 2 до цього Положення. При цьому вихованці спортивних шкіл усіх типів забезпечуються необхідною спортивною екіпіровкою та інвентарем, починаючи з груп попередньої базової підготовки.

5. Спортивна екіпіровка та інвентар видаються вихованцям, спортсменам, учням та тренерам спортивних шкіл усіх типів, центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності і спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю матеріально відповідальною особою згідно із заявою тренера або особи, яка призначена відповідальною за проведення навчально-тренувальної роботи та спортивних заходів. Видача спортивної екіпіровки та інвентарю оформлюється розпорядчим документом керівника спортивного закладу згідно з поданою заявою тренера.

6. Матеріально відповідальна особа повинна:

одержати спортивну екіпіровку та інвентар, а також видати їх вихованцям, спортсменам, учням та тренерам згідно з поданою заявою тренера;

повернути на склад видані спортивну екіпіровку та інвентар, термін використання яких закінчився або такі, що стали не придатними для використання з інших причин.

7. Вихованці, учні, спортсмени та тренери спортивних шкіл усіх типів, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю у разі вибуття (звільнення) повертають одержаний раніше спортивний інвентар індивідуального багаторазового користування, термін використання якого не закінчився, в належному стані.

8. Терміни використання спортивної екіпіровки та інвентарю визначені у відповідних графах додатків 1 та 2 до цього Положення залежно від специфіки виду спорту та етапів підготовки.

9. Списання спортивної екіпіровки та інвентарю, термін використання яких закінчився або таких, що стали не придатними для використання з інших причин, здійснюється відповідно до чинного законодавства.

10. Повернений спортивний інвентар індивідуального багаторазового використання, термін використання якого не закінчився, повинен обліковуватися за місцем його зберігання (місцезнаходженням) та в бухгалтерії і підлягає списанню відповідно до чинного законодавства.

11. Наступна видача спортивної екіпіровки та інвентарю здійснюється після закінчення встановлених термінів їх використання, у разі їх непридатності для подальшого використання та подання матеріально відповідальною особою до бухгалтерії звіту про неможливість їх подальшого використання.

12. Контроль за порядком видачі, використання, зберігання та обліку спортивної екіпіровки та інвентарю здійснюється у порядку, визначеному нормативно-правовими актами бухгалтерського обліку та звітності відповідно до чинного законодавства України.

 

Заступник директора департаменту
олімпійського спорту
 

 
Т. А. Федюшина
 

 

Перелік спортивного одягу та взуття загального використання

N
 з/п

Спортивний одяг та взуття

Терміни використання
(у місяцях)

вихованцями, спортсменами, учнями

тренерами

1

2

3

4

1

Футболка

6

6

2

Майка

6

 

3

Труси

6

 

4

Костюм тренувальний

12

12

5

Костюм вітрозахисний

12

12

6

Костюм утеплений (для зимових видів спорту та видів, з яких проводять учбово-тренувальний процес на відкритому повітрі)

12

24

7

Туфлі кросові

6

12

8

Шапочка спортивна

12

12

 

Перелік
спортивного одягу, спортивного спеціального взуття, спортивного інвентарю індивідуального користування для забезпечення вихованців, спортсменів, учнів та тренерів спортивних шкіл усіх типів, центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності і спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю

N
 з/п  

Найменування спортивного одягу та інвентарю  

Терміни використання (у місяцях)

для спортивних шкіл усіх типів, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю (групи попередньої базової підготовки)

для спортивних шкіл усіх типів, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю (групи спеціалізованої базової підготовки, підготовки до вищих досягнень)

тренери

1

2

1

       БАДМІНТОН

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм спортивний тренувальний

12

12

12

Футболка тренувальна

6

4

6

Теніска ігрова

6

4

6

Шорти ігрові

6

6

6

Шкарпетки

6

4

6

Ракетка

4

4

12

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Взуття спеціалізоване

12

6

12

Волани

1

1

 

Напульсники

12

6

 

2

       БАСКЕТБОЛ

Майка для тренування

6

6

 

Майка ігрова

6

6

 

Шорти для тренування

6

6

 

Шорти ігрові

6

6

 

Взуття спеціалізоване

12

6

12

М'ячі

12

12

 

Костюм спортивний

12

12

12

3

       БЕЙСБОЛ

Костюм спортивний

12

12

12

Футболка гравця

12

6

 

Шорти ігрові

6

6

6

Лосини

6

6

 

Взуття спеціалізоване

12

12

12

Куртка спортивна

12

12

12

М'ячі

3

3

 

Битка

12

6

 

Захист кетчера

12

6

 

Рукавиця

6

6

6

Кепка

12

12

12

Кросівки

12

6

6

4

       БОКС

Куртка

24

24

24

Шапочка тепла

12

12

12

Блайзер

12

12

12

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Костюм спортивний

12

12

12

Труси спортивні

6

6

6

Футболка

6

6

6

Шкарпетки

6

6

6

Майка боксерська

6

6

6

Труси боксерські

6

6

6

Туфлі кросові

12

12

12

Взуття боксерське

6

6

6

Шолом захисний

6

6

6

Рукавички снарядні

6

6

6

Рукавички змагальні

6

6

6

Бандаж боксерський

6

6

6

Протектор зубний

6

6

6

Бинти боксерські

6

6

6

Гомілковостопи

6

6

6

5

       БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Костюм тренувальний

6

6

6

Костюм парадний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Трико борцівське

6

6

 

Борцівки

6

6

12

Наколінники

12

12

12

Туфлі кросові

6

6

12

Шапочка спортивна

12

12

12

Кепка

12

12

12

Костюм утеплений

24

24

24

Футболка

6

6

6

Труси спортивні

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

6

       БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Трико червоне

6

6

 

Трико синє

6

6

 

Борцівки

6

6

 

Рюкзак

12

12

12

Кросівки

6

6

6

Кеди

6

6

6

Шкарпетки

6

6

6

Рукавиці теплі

12

12

12

Костюм тренувальний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Футболка

6

6

6

Майка

6

6

6

Шорти

6

6

6

Куртка спортивна (весна - осінь)

24

24

24

Куртка спортивна (зима)

24

24

24

Блайзер

6

6

6

Гомілковостопи

6

6

6

Наколінники

6

6

6

7

       ВАЖКА АТЛЕТИКА

Костюм спортивний бавовняний, тренувальний

12

12

12

Штангетки

12

12

24

Пояс штангіста

24

24

 

Трико штангіста

12

12

 

Напульсники

12

12

 

Наколінники

12

12

 

Костюм парадний

 

12

12

8

       ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ-ТРЕК

Костюм парадний

12

12

12

Костюм тренувальний

12

12

12

Футболка

6

6

6

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Туфлі кросові

12

12

12

Рукавички велосипедні (літо)

6

6

 

Рукавички велосипедні (зима)

6

6

6

Костюм утеплений

12

12

12

Шапочка тепла

12

12

12

Шапочка велосипедна

6

6

6

Шкарпетки

6

6

6

Сорочка велосипедна з довгим рукавом

6

6

 

Сорочка велосипедна з коротким рукавом

6

6

 

Термодрес

6

6

 

Рейтузи велосипедні довгі

6

6

 

Рейтузи велосипедні короткі

6

6

 

Велокомбінезон

12

12

 

Туфлі велосипедні

12

12

 

Бахіли

6

6

 

Труси велосипедні

6

6

 

Куртка вітрозахисна

6

6

6

Чохол для велосипеда

24

24

24

Окуляри велосипедні

6

6

 

9

       ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ-ШОСЕ

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Туфлі кросові

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Рукавиці

12

12

12

Футболка

6

6

6

Труси спортивні

6

6

6

Окуляри

6

6

 

Велосипеди спортивні

36

36

 

Велотруси

12

12

 

Велотуфлі

24

24

 

Комбінезон велосипедний

12

12

 

Веломайка

12

12

 

Велобахіли

12

12

 

Рукавиці велосипедні

12

12

 

Чохол велосипедний захисний

24

24

 

Велокаска захисна

24

24

 

10

      ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ-МАУНТЕНБАЙК

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Туфлі кросові

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Рукавиці

12

12

12

Футболка

6

6

6

Труси спортивні

6

6

6

Секундомір

 

 

36

Окуляри

6

6

 

Велосипеди спортивні

36

36

 

Велотруси

12

12

 

Велотуфлі

24

24

 

Комбінезон велосипедний

12

12

 

Веломайка

12

12

 

Велобахіли

12

12

 

Рукавиці велосипедні

12

12

 

Чохол велосипедний захисний

24

24

 

Велокаска захисна

24

24

 

11

        ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ- БМХ

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Туфлі кросові

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Рукавиці

12

12

12

Футболка

6

6

6

Труси спортивні

6

6

6

Окуляри

6

6

 

Велосипеди спортивні

36

36

 

Велотруси

12

12

 

Велотуфлі

24

24

 

Комбінезон велосипедний

12

12

 

Веломайка

12

12

 

Велобахіли

12

12

 

Рукавиці велосипедні

12

12

 

Чохол велосипедний захисний

24

24

 

Велокаска захисна

24

24

 

12

       ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ

Човни академічні

60

60

 

Взуття для човна

18

18

 

Весла парні для човна академічного

48

48

 

Весла розпашні для човна академічного

48

48

 

Велотруси

6

6

 

Футболка

6

6

6

Майка

6

6

6

Шапочка

12

12

12

Блайзер

12

12

12

Костюм тренувальний

12

12

12

Костюм парадний

12

12

12

Костюм вітро-, водозахисний

24

24

24

Комбінезон веслувальний

12

12

 

Рейтузи вовняні

12

12

 

Лосини еластикові

12

12

 

Шкарпетки

6

6

6

Куртки веслувальні вітро-, водозахисні утеплені

24

24

24

Шорти

12

12

12

Скакалка гумова

12

12

 

Катер тренерський

 

 

60

Двигун підвісний для тренерського катера

 

 

36

Рятівний човен гумовий

36

36

36

Паливно-мастильні матеріали: бензин, мастило

 

 

згідно з паспортом двигуна, в якому зазначені норми витрат пального двигуном на годину, з урахуванням норм тижневого режиму навчально-тренувальної роботи

Спецавтотранспорт для перевезення човнів до місць змагань та НТЗ: мікроавтобус-тягач, спецавтопричіп

 

 

60

Весла для байдарки та каное

24

24

 

Жилет рятівний

12

12

 

Фартух на човен

12

12

 

Човен супровідний з мотором

 

 

36

Мегафон

 

 

24

Хронометр або секундомір

 

 

24

Костюм водозахисний

12

12

12

Куртка спеціальна

12

12

12

Шорти спеціальні

12

12

12

Чоботи спеціальні

12

12

12

Рейтузи спеціальні

12

12

12

Рукавиці спеціальні

12

12

12

Шкарпетки спеціальні

12

12

12

13

       ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
             ТА ВЕСЛУВАЛЬНИЙ СЛАЛОМ 

К-1 байдарка - одиночка

36

36

 

С-1 каное - одиночка

36

36

 

С-2 каное - двійка

36

36

 

К-4 байдарка - четвірка

36

36

 

С-4 каное - четвірка

36

36

 

Весла для байдарки та каное

24

24

 

Жилет рятівний

12

12

 

Фартух на човен

12

12

 

Човен супровідний з мотором

 

 

36

Мегафон

 

 

24

Хронометри або секундоміри

 

 

24

Костюм водозахисний

12

12

12

Куртка спеціальна

12

12

12

Шорти спеціальні

12

12

12

Чоботи спеціальні

12

12

12

Рейтузи спеціальні

12

12

12

Рукавиці спеціальні

12

12

12

Шкарпетки спеціальні

12

12

12

14

       ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

Судно класу "Оптиміст" або іншого міжнародного чи національного дитячого класу (одиночка)

60

 

 

Судно класу "Кадет" або іншого міжнародного чи національного дитячого класу (двійка)

48

 

 

Перегонова вітрильна дошка

60

60

 

Судно національних та міжнародних перегонових неолімпійських класів

60

 

 

Судно олімпійських класів яхт, одиночка - двійка

 

24

 

Рятувальне судно

24

24

 

Веслувальне судно

12

12

 

Крейсерсько-перегонова яхта

120

120

 

Спеціалізований автотранспорт з трейлером

84

84

 

Судно моторне для забезпечення тренувань та змагань

60

60

 

Рятувальний жилет

12

12

12

Костюм термозахисний (сухий)

12

12

 

Костюм термозахисний (каліпс)

12

12

 

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Чоботи гумові

12

12

12

Футболка

12

12

12

Шкарпетки

3

3

3

Туфлі кросові

12

12

12

Куртка тепла

24

24

24

Блайзер

12

12

12

Шапка тепла

12

12

12

Костюм парадний

12

12

12

Чоботи каліпсові

12

12

 

Костюм спортивний теплий

12

12

 

Труси спортивні

12

12

 

Електромегафон

 

 

24

Бінокль

 

 

24

Секундомір електронний

 

 

24

Анемометр

 

 

24

Компас

 

24

24

Набір приладдя для прокладки курсів

 

 

24

М'яч набивний

 

 

 

15

       ВОДНЕ ПОЛО

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Шорти для тренування

6

6

6

Футболка для тренування

6

6

6

Тапки для басейну

3

3

6

Кросівки

12

12

12

Плавки плавальні

6

6

12

Купальник плавальний

6

6

12

Плавки ватерпольні

12

6

12

Купальник ватерпольний

12

6

12

Шапочка плавальна тренувальна

6

6

 

Шапочка плавальна ігрова, 2 шт. (біла та синя)

12

6

 

Шапочка ватерпольна, 2 шт. (біла та синя)

12

12

 

М'яч ватерпольний N 4

18

12

24

М'яч ватерпольний N 5

18

12

24

М'яч ватерпольний важкий

24

12

24

М'яч ватерпольний N 2

12

 

24

Медбол

24

24

 

Амортизатор гумовий

12

6

 

Пояс для плавання із супротивом

 

12

 

Пояс важкий

24

24

 

Куртка для плавання важка

 

24

 

Лопатки для плавання

12

12

 

Окуляри для плавання

6

6

 

Дошка для плавання

12

12

 

Ласти для плавання

12

12

 

Дошка тактична

 

 

24

16

       ВОЛЕЙБОЛ

Футболка для тренування

6

6

 

Футболка ігрова

6

6

 

Шорти для тренування

6

6

 

Шорти ігрові

6

6

 

Взуття спеціалізоване

12

6

12

М'ячі

12

12

 

Костюм спортивний

12

12

12

Наколінники

12

12

 

Шкарпетки

6

6

 

Костюм вітрозахисний

24

24

24

17

       ГАНДБОЛ

Костюм спортивний

6

6

12

Футболка тренувальна

6

6

 

Шорти для тренувань

6

6

 

Футболка ігрова

6

6

 

Шорти ігрові

6

6

 

Костюм вітрозахисний

6

6

12

Взуття спеціалізоване

6

6

12

Футболка для воротаря

6

6

 

Штани для воротаря

6

6

 

Шкарпетки

6

6

6

Кросівки ходові

12

12

12

М'ячі гандбольні

6

6

 

Сумка для м'ячів

12

12

12

Бандаж для воротаря

12

12

 

Наколінники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

12

Налокітники

6

6

 

18

       ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Купальник (жін.)

12

6

 

Трико гімнастичне (чол.)

12

6

 

Майки (чол.)

12

6

 

Футболки

12

12

12

Шорти

12

12

12

Чешки

12

12

 

Туфлі кросові

 

24

12

Напульсники

 

12

 

Наколінники

 

12

 

19

       ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

Костюм спортивний

12

12

12

Кросівки

12

12

12

Купальник тренувальний

6

6

 

Шорти

6

6

 

Гетри

12

12

 

Наколінники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Чешки

1 - 2 тижні

1 тиждень

 

Скакалка

12

12

 

Обруч

12

12

 

М'яч

12

12

 

Булави

12

12

 

Стрічка

12

12

 

20

       ДЗЮДО

Костюм тренувальний

6

6

6

Костюм парадний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Кімоно біле

6

6

 

Кімоно синє

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Наколінники

12

12

 

Туфлі кросові

6

6

12

Шапочка спортивна

12

12

12

Кепка

12

12

12

Костюм утеплений

24

24

24

Футболка

6

6

6

Труси спортивні

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

21

       КІННИЙ СПОРТ

Бриджі

12

12

24

Жилет захисний

12

12

 

Каска

12

12

24

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Костюм спортивний

12

12

24

Краги

12

12

24

Куртка

12

12

24

Рукавички

12

12

24

Редингот

12

12

 

Труси спортивні

12

12

24

Туфлі-кросівки

12

12

24

Фрак

12

12

 

Футболка

12

12

24

Хлист

12

12

24

Чоботи

12

12

24

Шапочка

12

12

24

Шпори

12

12

24

22

       ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Труси легкоатлетичні (чол.)

6

3

 

Плавки легкоатлетичні (жін.)

6

3

 

Шорти

 

6

6

Майка легкоатлетична (чол.)

6

3

6

Майка легкоатлетична (жін.)

6

3

6

Майка-футболка (чол.)

6

3

6

Майка-футболка (жін.)

6

3

6

Тайси

 

6

 

Светр напіввовняний (чол.)

12

12

12

Светр напіввовняний (жін.)

12

12

12

Костюм бавовняний (чол.)

6

6

 

Костюм бавовняний (жін.)

6

6

 

Костюм синтетичний (чол.)

12

6

24

Костюм синтетичний (жін.)

12

6

24

Костюм вітрозахисний (чол.)

12

12

24

Костюм вітрозахисний (жін.)

12

12

24

Кепка сонцезахисна

12

12

12

Шапочка вовняна

12

12

12

Шиповки для бігу

6

6

 

Шиповки для стрибків у довжину та з жердиною

6

6

 

Шиповки для потрійного стрибка

6

6

 

Шиповки для стрибків у висоту

6

6

 

Кросівки для штовхання ядра

6

6

 

Кросівки для метання

6

6

 

Кросівки

6

6

12

Шкарпетки напіввовняні

6

6

6

Шкарпетки синтетичні

3

3

3

Жердина жіноча, довжина - 400 - 430 см

12

12

 

Жердина жіноча, довжина - 430 - 450 см

12

12

 

Жердина жіноча, довжина - 450 - 480 см

12

12

 

Жердина чоловіча, довжина - 450 - 480 см

12

12

 

Жердина чоловіча, довжина - 480 - 500 см

12

12

 

Жердина чоловіча, довжина - 500 - 530 см

12

12

 

Жилет

24

24

 

Манжет

48

48

 

Амортизатор гумовий

24

24

 

"Парашут" для бігу з перешкодами

24

24

 

23

       ПЛАВАННЯ

Костюм спортивний (тренувальний)

12

12

12

Костюм спортивний (парадний)

 

12

12

Костюм вітрозахисний

12

12

24

Куртка спортивна

 

12

24

Туфлі кросові

12

6

12

Тапочки

12

12

24

Футболка

6

4

12

Плавки

6

4

 

Плавки "тормоз"

12

12

 

Купальник

6

4

 

Окуляри для плавання

12

6

 

Шапочка для плавання

12

6

 

Шкарпетки

6

6

6

Труси-шорти

12

6

12

Стартовий костюм для плавання

 

6

 

Лопатки (великі, малі)

12

12

 

Дошка для плавання на руках

12

12

 

Дошка для плавання на ногах

12

12

 

Амортизатор гумовий для басейну

12

12

 

Ласти (великі, малі)

12

12

 

24

       ПЛАВАННЯ СИНХРОННЕ

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

 

12

12

Купальник

6

6

12

Тапочки для басейну

12

12

12

Кросівки

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Зажим для носа

6

6

 

Шапочка для басейну

6

6

6

Окуляри для плавання

6

6

 

Шорти

12

12

12

Футболка

6

6

6

Дощечка для плавання

12

12

 

Ласти

12

12

 

Секундомір

 

 

12

Еластична резина

12

12

 

Підводний динамік

12

12

 

Обтяжувачі для рук

12

12

 

25

       ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ

Майка для тренування

6

6

 

Майка ігрова

6

6

 

Шорти для тренування

6

6

 

Шорти ігрові

6

6

 

Спортивні труси

12

12

 

Топіки

12

12

 

Взуття спеціальне

12

6

12

М'ячі

12

12

 

Костюм спортивний

12

12

12

Наколінники

12

12

 

Шкарпетки "термо"

12

12

12

Костюм вітрозахисний

12

12

12

26

       СОФТБОЛ

Костюм спортивний

12

12

12

Футболка для гравця

12

6

 

Шорти

6

6

6

Лосини

6

6

 

Взуття спеціальне

12

12

12

Куртка спортивна

12

12

12

М'ячі

3

3

 

Біта софтбольна

12

6

 

Захист для кетчера

12

6

 

Рукавиці

6

6

6

Кепка

12

12

12

Кросівки

12

6

6

27

       СТРІЛЬБА З ЛУКА

Костюм спортивний

24

24

24

Футболка

6

6

6

Шорти

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Блайзер

12

12

12

Костюм термозахисний (зима)

24

24

24

Костюм термозахисний (літо)

24

24

24

Кросівки

12

12

12

Чоботи гумові

24

24

24

Куртка тепла

24

24

24

Рукоятка

24

24

 

Плечі

24

24

 

Приціл

24

24

 

Стабілізатор центральний

24

24

 

Стабілізатор

12

12

 

Трійник

12

12

 

Перехідник

12

12

 

Плунжер

12

12

 

Нитки для тятиви

6

6

 

Стріли

6

6

 

Наконечники

6

6

 

Хвостовики

6

6

 

Оперення

6

6

 

Колчан

24

24

 

Нагрудники

24

24

 

Напальчник

6

6

 

Крага

12

12

 

Машинка для наклейки

24

24

 

Кейс для лука

24

24

 

Труба з триногою

48

48

 

Бінокль

48

48

 

Лінійка

12

12

 

28

        СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

Костюм стрілецький

24

24

 

Куртка стрілецька

24

24

 

Черевики стрілецькі

12

12

 

Костюм термозахисний (зима)

12

12

 

Костюм термозахисний (літо)

12

12

 

Прилад для гвинтівки (Іріс)

12

12

 

Сумка стрілецька

12

12

 

Пристрій для тренування без пострілу (безпровідний)

12

12

 

Навушники

12

12

 

Пасок для гвинтівки

12

12

 

Світлозахисні козирки

12

12

 

Мішені паперові

 

 

 

Рукавиці стрілецькі

12

12

 

Моноклі

12

12

 

Пістолет пневматичний

36

36

 

Пістолет малокаліберний

48

48

 

Гвинтівка пневматична

48

48

 

Гвинтівка малокаліберна

48

48

 

Пуловер стрілецький літній

12

12

 

Пуловер стрілецький теплий

12

12

 

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Футболка

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Туфлі кросові

12

12

12

Куртка тепла

24

24

24

Блайзер

12

12

12

Наколінники

12

12

12

Костюм парадний

12

12

12

Пристрій для підвищення прицільної лінії на гвинтівку

12

12

 

Костюм спортивний теплий

12

12

12

Труси спортивні

12

12

12

Секундомір електронний

24

24

24

29

       СТРІЛЬБА СТЕНДОВА

Куртка стрілецька

24

24

 

Костюм спортивний (зима)

12

12

 

Костюм спортивний (літо)

12

12

 

Сумка стрілецька

12

12

 

Навушники

12

12

 

Окуляри світлозахисні стрілецькі

12

12

 

Рушниця спортивна стендова

48

48

 

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Футболка

12

12

12

Шкарпетки

0,2

0,2

0,2

Туфлі кросові

12

12

12

Куртка тепла

24

24

24

Блайзер

12

12

12

Наколінники

12

12

12

Костюм парадний

12

12

12

Костюм спортивний теплий

12

12

12

Бейсболка

12

12

12

30

       СТРИБКИ НА БАТУТІ

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Комбінезон захисний

24

24

24

Туфлі кросові

12

12

12

Шкарпетки

6

12

6

Рукавиці

12

12

12

Футболка

6

6

6

Труси спортивні

12

12

12

Секундомір

 

 

36

31

       СТРИБКИ У ВОДУ

Купальник

6

6

 

Плавки

6

6

 

Костюм спортивний

12

12

24

Тапочки

6

6

6

Рушник

6

6

 

Футболка

12

12

12

Шорти

12

12

12

32

       СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Комбінезон захисний

24

24

24

Туфлі кросові

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Рукавиці

12

12

12

Футболка

6

6

6

Труси спортивні

12

12

12

Секундомір

 

 

36

Туфлі фехтувальні

13

13

 

Гетри фехтувальні

12

12

 

Костюм фехтувальний

24

24

 

Набочник фехтувальний

24

24

 

Маска фехтувальна

30

30

30

Захист

36

36

 

Чохол фехтувальний

24

24

24

Шпага в зборі

12

12

12

Рукавиця фехтувальна

12

12

12

Шнур фехтувальний

6

6

 

Рукав фехтувальний

 

 

36

Куртка фехтувальна

 

 

36

Плавки

6

6

 

Костюм плавальний

12

12

 

Окуляри для плавання

12

12

 

Тапочки

6

6

 

Шапочка для плавання

6

6

6

Лопатки для плавання

24

24

 

Дощечки для плавання

24

24

 

Ласти

24

24

 

Пояс-гальмо для плавання

36

36

 

Кінні чоботи

 

36

 

Бриджі

 

12

 

Редингот

 

24

 

Каска

 

36

 

Хлист

 

12

 

Кінні рукавички

 

12

 

Сідло у зборі

 

36

 

33

       ТЕНІС

Костюм спортивний

12

12

12

Бриджі

12

12

12

Теніска

6

6

6

Шорти (спідничка)

6

6

6

Ракетка

12

12

 

М'яч для тенісу

3

2

 

Взуття спеціальне

12

12

12

34

       ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

Футболка тренувальна

6

6

6

Футболка ігрова

6

6

6

Шорти для тренування

6

6

6

Шорти ігрові

6

6

6

Взуття спеціальне

12

12

12

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Основа н/тенісу

12

12

12

Накладка н/тенісу

6

3

12

35

       ТРИАТЛОН

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Туфлі кросові

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Рукавиці

12

12

12

Футболка

6

6

6

Труси спортивні

6

6

6

Секундомір

 

 

36

Майка легкоатлетична

6

6

 

Гідрокостюм для триатлону

24

24

 

Купальник

6

6

 

Плавки

6

6

 

Костюм стартовий

12

12

 

Окуляри для плавання

6

6

 

Тапочки

6

6

 

Шапочка для плавання

6

6

6

Лопатки для плавання

24

24

 

Дощечки для плавання

24

24

 

Пояс-гальмо для плавання

36

36

 

Велосипед спортивний

36

36

 

Велотруси

12

12

 

Велотуфлі

24

24

 

Комбінезон велосипедний

12

12

 

Веломайка

12

12

 

Велобахіли

12

12

 

Рукавиці велосипедні

12

12

 

Чохол велосипедний захисний

24

24

 

Велокаска захисна

24

24

 

36

       ТХЕКВОНДО (ВТФ)

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Костюм спортивний

12

12

12

Труси спортивні

6

6

6

Футболка

6

6

6

Шкарпетки

6

6

6

Туфлі кросові

12

12

12

Шолом захисний

12

12

 

Шапочка спортивна

12

12

12

Наколінники

12

12

 

37

       ФЕХТУВАННЯ

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Комбінезон захисний

24

24

24

Туфлі кросові

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Футболка

6

6

6

Футболка фехтувальна

6

6

 

Труси спортивні

12

12

12

Секундомір

 

 

36

Туфлі фехтувальні

12

12

18

Гетри фехтувальні

12

12

 

Костюм фехтувальний

24

24

 

Набічник, шорти фехтувальні

24

24

 

Маска фехтувальна

12

12

30

Захист (бандаж жорсткості)

24

24

24

Чохол фехтувальний

24

24

24

Клинок (шпага, рапіра, шабля)

6

6

9

Рукавиця фехтувальна

6

6

12

Шнур фехтувальний

6

6

12

Тройник/двійник

12

12

12

Гарда

12

12

12

Прокладка для гарди

6

6

9

Рукоятка (пістолет, ручка)

6

6

12

Рукав фехтувальний

 

 

36

Куртка фехтувальна

 

 

36

Куртка електрифікована (шабля, рапіра)

6

6

 

Накладка на рукавицю електрифікована (шабля)

6

6

 

Накладка на маску електрифікована (шабля, рапіра)

6

6

 

Шнур від куртки до маски (шабля)

3

3

 

38

       ФУТБОЛ

Костюм спортивний тренувальний

6

6

12

Костюм спортивний вітрозахисний

6

6

12

Футболка тренувальна

6

6

12

Шорти тренувальні

6

6

12

Гетри тренувальні

6

6

12

Щитки захисні

6

6

 

Рукавиці для воротаря

4

4

6

Форма для воротаря (2 комплекти)

6

6

 

Форма ігрова (2 комплекти)

6

6

 

Бутси:

6

6

12

6-шиповки

6

6

12

13-шиповки

6

6

12

Кросівки

6

6

12

Сороконіжки

6

6

12

Взуття для залу

6

6

12

Жилетка тренувальна

6

6

12

39

       ХОКЕЙ НА ТРАВІ

Костюм спортивний

12

12

12

Захист для воротаря

10

6

 

Футболка для гравця

6

3

12

Спідниця ігрова

10

6

 

Шорти для гравця

10

6

12

Труси для гравця

6

4

12

Взуття спеціальне

10

6

12

Жилет тренувальний

12

12

 

Щитки

12

6

 

Чохол для ключок

12

12

 

Ключка

6

6

 

М'яч для хокею на траві

6

4

 

 

Зимові олімпійські види спорту

40

       БІАТЛОН

Лижі пластикові

12

12

12

Палиці лижні

12

12

12

Черевики лижні (вільний стиль)

12

12

12

Черевики лижні (класичний стиль)

12

12

12

Лижоролери (класичні)

12

12

24

Лижоролери (вільний стиль)

12

12

24

Кріплення

12

12

24

Гвинтівка

60

60

 

Набої тренувальні

12

12

 

Гвинтівка пневматична

60

60

 

Набої пневматичні

12

12

 

Чохол для лиж

24

24

24

Чохол для гвинтівки

24

24

 

Парафіни (комплект)

12

12

12

Мастила (комплект)

12

12

12

Кейс для гвинтівок

 

36

 

Комбінезон лижний

12

12

12

Костюм утеплений

24

24

24

Футболка

6

6

6

Труси спортивні

6

6

6

Шкарпетки

6

6

6

Шапочка (зимова)

12

12

12

Костюм спортивний

24

12

24

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Кросівки

12

6

6

Тепла білизна під комбінезон

12

12

12

Безрукавка

12

12

12

Рукавиці

12

12

12

Чохли на черевики

24

24

24

Сонце-, вітрозахисні окуляри

24

24

24

Еспандер

24

12

 

Степлер

 

12

12

Порошок

6

6

 

Прискорювач

6

6

 

Труба для коригування стрільби з підставкою

 

 

36

Секундомір

 

 

36

Сумка для мастила

 

 

24

Щитки роторні

 

 

12

Щитки для глянсування

 

 

12

Шкребки лижні

 

 

12

Циклі лижні

 

 

12

41

       ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ

Костюм тренувальний бавовняний

12

12

 

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Костюм утеплений

12

12

12

Куртка-безрукавка

12

12

12

Чохли для лиж

12

12

12

Чохли для лижних чобіт

12

12

12

Труси спортивні

6

6

6

Шкарпетки

6

6

6

Футболка

6

6

6

Лижі для слалому

12

12

12

Лижі для слалому-гіганта

12

12

 

Лижі для слалому-супергіганта

12

12

 

Лижі для швидкісного спуску

12

12

 

Кріплення

12

12

12

Черевики гірськолижні

12

12

12

Лижні палки для слалому

12

12

12

Лижні палки для слалому-супергіганта

12

12

 

Шапочка

12

12

12

Наколінники

12

12

12

Рукавиці для слалому

12

12

12

Рукавиці для слалому-гіганта

12

12

 

Кросівки

12

12

12

Білизна "термо"

12

12

 

Окуляри

12

12

12

42

       КОВЗАНЯРСЬКИЙ СПОРТ

Костюм спортивний

12

12

24

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Комбінезон ковзанярський

12

12

 

Білизна "термо"

12

12

 

Костюм утеплений

24

24

24

Ковзани ковзанярські

24

12

 

Чохли для ковзанів

24

24

 

Туфлі кросові

12

12

12

Туфлі кросові утеплені

12

12

12

Рукавиці

12

12

12

Футболка

6

6

6

Шапочка спортивна

12

12

12

Труси спортивні

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Роликові ковзани

24

24

 

Катки для роликових ковзанів

12

12

 

Велотруси

24

24

 

Велотуфлі

24

24

 

Секундомір

 

 

36

43

       ЛИЖНІ ГОНКИ

Костюм тренувальний бавовняний

12

12

 

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Светр вовняний

12

12

12

Термобілизна

12

12

12

Куртка-безрукавка

24

24

24

Чохли для лиж

24

24

 

Чохли для лижних чобіт

24

24

 

Труси спортивні

6

6

6

Шкарпетки

6

6

6

Футболка

6

6

6

Лижі гоночні класичні

24

24

 

Лижі гоночні конькові

24

24

 

Лижоролери класичні

24

24

 

Лижоролери конькові

24

24

 

Кріплення класичні

24

24

 

Кріплення конькові

24

24

 

Черевики комбіновані

24

24

 

Лижні палки класичні

24

24

 

Лижні палки конькові

24

24

 

Шапочка гоночна

12

12

 

Шапочка утеплена

12

12

12

Рукавиці утеплені

12

12

12

Рукавиці гоночні

12

12

 

Кросівки

12

12

12

Костюм гоночний (еластичний)

12

12

 

Костюм утеплений

24

24

24

Секундомір

 

 

36

Окуляри

12

12

12

44

       ЛИЖНЕ ДВОБОРСТВО

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм утеплений

24

24

24

Жилет утеплений

24

24

24

Кросівки

12

12

12

Футболка

12

12

12

Лижі для стрибків

12

12

12

Лижі бігові

12

12

12

Кріплення стрибкове

12

12

12

Кріплення бігове

12

12

12

Шолом

24

24

24

Окуляри для стрибків

24

24

24

Окуляри для бігу

24

24

24

Черевики для стрибків на лижах

24

24

24

Черевики для бігу

24

24

24

Комбінезон для стрибків на лижах

12

12

12

Комбінезон для бігу на лижах

12

12

12

Рукавиці

12

12

12

Шапочка

12

12

12

Лижоролери для бігу

24

24

24

Палиці для бігу

12

12

12

Термобілизна

12

12

12

Костюм вітрозахисний

12

12

12

45

       СНОУБОРД

Костюм тренувальний бавовняний

12

12

 

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Костюм утеплений (куртка, штани)

12

12

12

Куртка-безрукавка

12

12

12

Чохли для лиж

12

12

12

Чохли для лижних чобіт

12

12

12

Труси спортивні

6

6

6

Шкарпетки

6

6

6

Футболка

6

6

6

Сноуборди для слалому

12

12

12

Сноуборди для паралельного слалому-гіганта

12

12

 

Кріплення

12

12

12

Черевики гірськолижні

12

12

12

Лижні палки для слалому

12

12

12

Лижні палки для слалому-супергіганта

12

12

 

Шапочка

12

12

12

Шапочка утеплена

12

12

12

Рукавиці для слалому

12

12

12

Рукавиці для слалому-гіганта

12

12

 

Кросівки

12

12

12

Білизна "термо"

12

12

 

Окуляри

12

12

12

Наколінники

12

12

12

46

       СТРИБКИ НА ЛИЖАХ З ТРАМПЛІНА

Костюм спортивний

12

12

12

Костюм утеплений

24

24

24

Жилет утеплений

24

24

24

Кросівки

12

12

12

Футболка

12

12

12

Лижі для стрибків

12

12

12

Кріплення для стрибків

12

12

12

Шолом

24

24

24

Окуляри для стрибків на лижах

24

24

24

Черевики для стрибків на лижах

24

24

24

Комбінезон для стрибків на лижах

12

12

12

Рукавиці

12

12

12

Шапочка

12

12

12

Лижоролери бігові

24

24

24

Палиці для бігу на лижах

12

12

12

Білизна "термо"

12

12

12

Костюм вітрозахисний

12

12

12

47

       САННИЙ СПОРТ

Костюм спортивний парадний

24

24

24

Костюм спортивний тренувальний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Костюм утеплений

12

12

12

Жилет утеплений

12

12

12

Кросівки утеплені

12

12

12

Кросівки тренувальні

12

12

12

Спеціальне взуття змагальне

6

6

6

Спеціальне взуття тренувальне

12

12

12

Комбінезон змагальний

6

6

6

Комбінезон тренувальний

12

12

12

Рукавички утеплені

12

12

12

Рукавички тренувальні

12

12

12

Рукавички змагальні

6

6

6

Шолом захисний

24

24

24

Шкарпетки

6

6

6

Комбінезон-білизна

12

12

12

Шапочка лижна

12

12

12

Наколінники

12

12

12

Налокітники

12

12

12

Гомілковостопи

12

12

12

Жилет обваження

24

24

24

Пояс захисний

24

24

24

Футболка тренувальна

6

6

6

Труси спортивні

6

6

6

Сани зимові

48

48

 

Сани літні на роликах

24

24

24

Металеві полози до саней

24

24

24

48

       ФІГУРНЕ КАТАННЯ НА КОВЗАНАХ

Костюм спортивний

12

12

24

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Комбінезон змагальний

12

12

 

Костюм тренувальний

12

12

 

Білизна "термо"

12

12

 

Костюм утеплений

24

24

24

Ковзани для фігурного катання

24

12

24

Чохли для ковзанів пластикові

24

24

24

Чохли для ковзанів (з тканини)

24

24

24

Черевики

24

24

24

Туфлі кросові

12

12

12

Рейтузи

12

12

12

Колготки

12

12

12

Рукавиці

12

12

12

Футболка

6

6

6

Шапочка спортивна

12

12

12

Труси спортивні

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

49

      ФРИСТАЙЛ 

Для рухової підготовки в залі

Костюм спортивний парадний

12

12

12

Костюм тренувальний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Туфлі кросові

6

6

6

Футболка тренувальна

6

6

6

Купальник (жін.)

12

12

 

Трико гімнастичне (чол.)

12

12

 

Майка (чол.)

12

12

 

Туфлі гімнастичні (чешки)

6

6

12

Пояс захисний

12

12

 

Напульсники

6

6

 

Накладки

6

6

 

Наколінники

6

6

 

Налокітники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Бинт еластичний

6

6

 

Жилет обтяження

12

12

 

Для стрибків на лижах у воду

Гідрокостюми

12

12

 

Черевики гірськолижні

6

6

 

Кріплення гірськолижні

6

6

 

Лижі для фристайлу

4

4

 

Шолом захисний

12

12

 

Жилет рятувальний, надувний

12

12

 

Купальник (жін.)

12

12

 

Плавки (чол.)

12

12

 

Шапочка для плавання

12

12

 

Тапочки гумові

12

12

 

Для підготовки на снігу

Комбінезон спеціальний

12

12

 

Комбінезон утеплений

12

12

12

Куртка утеплена

12

12

12

Жилет утеплений

12

12

12

Шолом захисний

12

12

12

Шапочка лижна

12

12

12

Комбінезон-білизна

12

12

12

Пояс захисний

12

12

 

Черевики гірськолижні

12

12

12

Кріплення гірськолижні

12

12

12

Лижі для фристайлу

4

4

12

Окуляри захисні

12

12

12

Рукавички

12

12

12

Палиці лижні

12

12

12

Чохол для лиж

12

12

12

50

        ШОРТ-ТРЕК

Костюм спортивний

12

12

24

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Комбінезон захисний

12

12

 

Комбінезон для шорт-треку

12

12

 

Білизна "термо"

12

12

 

Костюм утеплений

24

24

24

Ковзани для шорт-треку

24

12

 

Чохли для ковзанів

24

24

 

Туфлі кросові

12

12

12

Туфлі кросові утеплені

12

12

12

Рукавиці

12

12

12

Футболка

6

6

6

Шапочка спортивна

12

12

12

Труси спортивні

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Ковзани роликові

24

24

 

Катки для роликових ковзанів

12

12

 

Велосипед спортивний

36

36

 

Велотруси

24

24

 

Велотуфлі

24

24

 

Шолом захисний

30

30

 

Секундомір

 

 

36

51

        ХОКЕЙ З ШАЙБОЮ

Костюм спортивний

12

12

24

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Комбінезон

12

12

 

Білизна "термо"

12

12

 

Костюм утеплений

24

24

24

Ковзани

24

12

 

Чохли для ковзанів

24

24

 

Туфлі кросові

12

12

12

Туфлі кросові утеплені

12

12

12

Рукавиці

12

12

12

Футболка

6

6

6

Шапочка спортивна

12

12

12

Труси спортивні

12

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Ключка

6

6

 

Шолом захисний

12

12

 

Нагрудники

12

12

 

Рукавиці

6

6

 

Труси

6

6

 

Наколінники

12

12

 

Секундомір

 

 

36

 

ВИДИ СПОРТУ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ ДО ПРОГРАМИ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР, ТА СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНІ І ПРИКЛАДНІ ВИДИ СПОРТУ

1

       АЙКІДО

Футболка

12

12

12

Футболка-топ (жін.)

12

12

12

Кімоно плетене (для дзюдо)

12

12

12

Бинти еластичні

12

12

 

Туфлі кросові

 

12

12

Взуття (в'єтнамки)

12

12

12

Шкарпетки

12

12

12

Спортивний костюм

 

12

12

Вітрозахисний костюм

 

12

12

2

       АЛЬПІНІЗМ

Черевики альпіністські одинарні

24

12

12

Черевики альпіністські подвійні пластикові

24

24

24

Черевики трекові

24

24

12

Костюм вітрозахисний (GORE-TEX)

36

24

24

Комбінезон (термобілизна)

24

12

12

Система альпіністська для страховки (UIAA)

36

24

24

"Кішки" альпіністські (UIAA)

60

48

60

Амортизатор (UIAA)

60

48

60

Вісімка з карабіном (UIAA)

60

48

60

Куртка (полар, вінблок)

60

48

60

Рукавички вітрозахисні

36

24

12

Рукавички хутряні

36

24

12

Окуляри альпіністські

24

12

12

Стрічка для подовження (UIAA)

36

24

 

Мотузка альпіністська на динаміку 11 мм х 50 м (UIAA)

36

12

 

Каска альпіністська (UIAA)

36

24

24

Мішок спальний пуховий

60

48

60

Жумар (UIAA)

36

12

36

Френди

60

48

60

Гачки скельні, льодові

60

48

60

Молоток льодовий

60

48

60

Молоток скельний

60

48

60

Карабіни альпіністські (UIAA)

60

48

60

3

       АМЕРИКАНСЬКИЙ ФУТБОЛ

Футболка тренувальна

12

12

12

Труси спортивні

12

12

12

Футболка ігрова

36

24

 

Бинти еластичні

 

12

 

Бриджі

36

24

 

Туфлі кросові

12

12

12

Туфлі футбольні з шипами

12

12

 

Шолом

36

24

 

Захист на плечі

36

24

 

Гетри

12

12

 

Рукавички

12

12

 

Захист м'який

36

24

 

Костюм тренувальний

24

24

24

Пасок для бриджів

36

24

 

4

       АРМСПОРТ

Костюм змагальний

 

12

 

Костюм парадний

 

24

24

Туфлі для армспорту

12

12

12

Футболка

12

12

12

Бинти еластичні

 

12

 

Шкарпетки

12

12

12

Туфлі кросові

 

12

12

5

       БІЛЬЯРДНИЙ СПОРТ

Кулі для більярду

48

48

 

Кий більярдний

36

36

36

Чохол для кия

12

12

36

Шкіряна наклейка

12

12

12

Крейда для наклейки

12

12

12

Костюм спортивний

 

12

12

Туфлі кросові

 

12

12

Теніска з логотипом та символікою країни

 

12

12

Брюки чорні класичні

 

12

12

6

       БОРОТЬБА НА ПОЯСАХ

Спортивний костюм парадний

 

12

12

Спортивний костюм

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

24

24

Штани

 

12

12

Сорочка

 

12

12

Пояс

6

6

6

Борцівки

12

12

12

Кросівки

 

12

12

Шапка

 

12

12

Куртка зимова

 

12

12

Шкарпетки

6

6

6

Труси

6

6

6

Футболка з коротким рукавом

12

12

12

7

       БОРОТЬБА САМБО

Шолом

12

12

12

Накладки для ноги

12

12

12

Рукавички

12

12

12

Бандаж (раковина)

12

12

12

Наколінники

12

12

12

Куртка для самбо

12

12

12

Шорти для самбо

12

12

12

Самбетки

12

12

12

Бандаж (раковина)

12

12

12

Костюм спортивний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

24

24

Кеди

24

24

24

Шкарпетки

6

6

6

Шапочка

12

12

12

8

       ГИРЬОВИЙ СПОРТ

Футболка

12

12

12

Футболка-топ (жін.)

12

12

 

Труси спортивні

12

12

12

Лосини

12

12

 

Бинти еластичні

12

12

12

Трико важкоатлетичне

12

12

 

Туфлі кросові

 

12

12

Взуття важкоатлетичне

 

12

12

Пояс важкоатлетичний

 

12

12

Шкарпетки

 

12

12

Костюм спортивний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

12

12

9

       ГОРОДКОВИЙ СПОРТ

Костюм тренувальний

 

12

12

Кросівки

 

12

12

Городки

12

12

 

Бітка

12

12

12

10

       ДЖИУ-ДЖИТСУ

Костюм парадний

 

12

12

Костюм тренувальний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

12

12

Кросівки

 

12

12

Накладки на ноги

12

12

12

Рукавиці для джиу-джитсу

12

12

12

Кімоно

12

12

12

Раковина

12

12

12

11

       ЕСТЕТИЧНА ГІМНАСТИКА

Чешки гімнастичні

6

6

 

Шорти

12

12

 

Футболка

12

12

12

Гетри

12

12

 

Колготки

 

6

 

Кофта "разогрев"

 

12

 

Костюм спортивний

 

12

12

Кросівки

 

12

12

Куртка

 

12

12

Шапка

 

12

12

Купальник гімнастичний для змагань

12

12

 

12

       КАРАТЕ (та його версії)

Футболка

12

12

12

Труси спортивні

12

12

12

Кімоно для куміте

24

24

24

Кімоно для ката

24

24

24

Накладки WKF

1

1

 

Накладки JKA

1

1

 

Накладки для ніг

1

1

1

Жилет нагрудний захисний

36

36

36

Пояси (білий, червоний, синій)

24

24

24

Раковина пахова

60

60

60

Шолом

24

24

24

Рукавички

24

24

24

Бандаж

24

24

24

Костюм спортивний

 

12

12

Туфлі кросові

 

12

12

13

       КІКБОКСИНГ (та його версії)

Труси

12

12

12

Костюм спортивний парадний

 

12

12

Костюм тренувальний

12

12

12

Кросівки

 

12

12

Раковина

12

12

12

Протектор на груди (для жінок)

12

12

12

Рукавиці боксерські

12

12

12

Костюм вітрозахисний

 

12

12

Шолом захисний

12

12

12

Бинт еластичний

12

12

12

Футболка

12

12

12

14

       БОРОТЬБА КУРАШ

Куртка синьо-зелена (двостороння)

12

12

12

Штани білі

12

12

12

Пояс червоний

12

12

12

Костюм спортивний (трикотажний)

 

12

12

Костюм спортивний (вітрозахисний)

 

12

12

Шорти

 

12

12

Футболка

 

12

12

Кросівки

 

12

12

Взуття гумове "в'єтнамки"

 

12

12

Футболка жіноча бавовняна

12

12

12

Наколінники

 

12

12

Гомілковостопи

 

12

12

Налокітники еластичні

 

12

 

Шапка спортивна (трикотажна)

 

12

 

15

       ПАНКРАТІОН

Труси

12

12

12

Костюм спортивний парадний

 

12

12

Костюм тренувальний

 

12

12

Кросівки

 

12

12

Ракушка

12

12

12

Протектор на груди (для жінок)

12

12

12

Рукавичка (битки)

12

12

12

Шолом захисний

 

12

12

Накладки на ноги

12

12

12

Кімоно (Ендима)

12

12

12

Футболка

12

12

12

16

       ПАУЕРЛІФТИНГ

Бинти спеціальні еластичні (колінні)

12

12

 

Бинти спеціальні еластичні (кистеві)

12

12

 

Трико спеціальне еластичне

24

12

 

Трико еластичне

12

12

 

Майка спеціальна еластична

24

12

 

Пояс для пауерліфтингу

24

24

 

Взуття важкоатлетичне

24

12

 

Тапочки гімнастичні

24

12

 

Гольфи

24

12

 

Костюм спортивний

12

12

12

Туфлі кросові

 

12

12

Футболка

12

12

12

Труси спортивні

12

12

12

Шкарпетки

12

12

12

17

       ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТА

Шорти

12

12

12

Ремені важкоатлетичні

12

12

12

Бинти еластичні

12

12

12

Чоботи для змагань на відкритому ґрунті

 

12

12

Куртки з жорсткої тканини, рукав 3/4

 

12

12

Гетри спортивні

12

12

12

Туфлі кросові

12

24

24

Налокітники

12

12

12

Наколінники

12

24

24

Гомілковостопи

12

12

12

Футболка

 

12

 

18

        ПІДВОДНИЙ СПОРТ

Плавки

12

12

12

Купальник

12

12

12

Шапочка гумова

12

12

12

Окуляри для плавання

12

12

12

Ласти гумові

12

12

12

Моноласт

12

12

12

Гідрокостюм

 

24

24

Комбінезон для плавання

 

12

12

Трубка дихальна

24

24

24

Маска для плавання

12

12

12

Чохол для моноласта

36

36

36

Взуття для басейну

 

12

12

Дощечки для рук

48

48

48

Костюм спортивний

 

12

 

Туфлі кросові

 

12

 

Блайзер

 

12

 

Шкарпетки

 

12

 

19

       ПЛЯЖНИЙ ГАНДБОЛ

Кросівки

 

12

12

Труси спортивні

12

12

 

Футболка спортивна

12

12

 

Костюм спортивний

 

12

12

М'ячі спеціальні

12

12

 

20

       ПЛЯЖНИЙ ФУТБОЛ

Труси спортивні тренувальні

12

12

12

Футболка тренувальна

12

12

12

Форма ігрова

24

24

24

Гомілковостопи

12

12

12

Свисток

 

 

12

Хронометр

 

 

12

Взуття спортивне

 

 

12

Сланці

12

12

12

21

       РАДІОСПОРТ

Костюм спортивний

24

24

24

Костюм спортивний біговий

 

12

 

Футболка

12

12

12

Туфлі кросові

 

24

24

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Шапка спортивна

12

12

12

Шкарпетки

6

12

12

Компас спортивний

24

24

24

22

       РЕГБІ

Футболка тренувальна

12

12

12

Шорти тренувальні

12

12

12

Гетри тренувальні

12

12

 

Щитки

12

12

 

Костюм тренувальний

12

12

12

Костюм вітрозахисний

12

12

12

Регбійка

12

12

12

Захист м'який

24

12

 

Шолом захисний

12

12

 

Наколінники

12

12

 

Налокітники

12

12

 

М'яч

12

6

 

Гомілковостопи

12

12

 

Форма ігрова

24

24

 

Взуття ігрове і тренувальне

12

6

12

Куртка зимова

 

12

12

Свисток

 

 

12

Хронометр

 

 

12

Сланці

12

12

12

Бинт еластичний

12

12

 

Шапка спортивна

12

12

12

23

       СКВОШ

Туфлі кросові

 

12

 

Шорти

12

12

12

Футболки

12

12

 

Ракетки

12

12

12

М'ячі

12

12

12

Бинти еластичні

12

12

12

Костюм спортивний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

12

12

24

       СКЕЛЕЛАЗІННЯ

Туфлі для скелелазіння

12

6

12

Труси спортивні

6

6

6

Штани спеціальні для скелелазіння

12

12

12

Система для страховки скелелаза

24

12

12

Пристрій гальмовий (gri-gri, UIAA)

60

48

60

Амортизатор (UIAA)

60

48

60

Вісімка з карабіном (UIAA)

60

48

60

Футболка

12

12

12

Торбинка для магнезії

36

24

12

Магнезія

12

12

12

Секундомір електронний 0,01 сек.

 

 

24

Стрічка для подовження (UIAA)

36

24

 

Мотузка альпіністська на динаміку 11 мм х 50 м (UIAA)

36

12

 

Мотузка альпіністська полустатика 11 мм х 50 м (UIAA)

36

12

 

Відтяжка з 2-ма карабінами (UIAA)

60

48

 

25

       СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Компас спортивний рідинний

12

12

12

Майка

12

12

 

Труси

12

12

 

Футболка

12

12

12

Костюм парадний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

12

12

Блайзер

12

12

12

Шапка спортивна

 

12

12

Рукавиці

 

12

12

Пульсометр

24

24

 

Ліхтар (на голову)

12

12

12

Костюм змагальний для лісу

 

12

 

Туфлі кросові

 

12

12

Туфлі з шипами для орієнтування

 

12

12

Наколінники

12

12

 

Гомілковостопи

12

12

 

Щитки захисні

12

12

 

Шкарпетки з вовни

 

12

12

Шкарпетки бавовняні

 

12

12

Комбінезон для лижних гонок

 

12

 

Термобілизна (штани, сорочка, труси)

 

12

12

Черевики лижні гоночні (для конькового ходу)

12

12

12

Рукавиці лижні

12

12

12

Жилет теплий

24

24

24

Лижі бігові (для конькового ходу)

12

12

12

Палиці лижні

12

12

12

Кріплення для конькового ходу

 

12

12

Чохол для лиж

12

12

12

Планшет для спортивних карт (зимовий)

12

12

12

Підсумок для мазі

12

12

12

Шапка гоночна

12

12

 

Лижоролери конькові

12

24

 

Наконечники на палки для лижоролерної підготовки

12

12

 

Рукавиці холодні лижні

12

12

12

Окуляри гоночні

12

12

12

Велосипед спортивний гірський

12

12

24

Ремнабір велосипедний

24

24

24

Запасні шини та колеса

12

12

12

Насос для накачування шин

24

24

24

Чохол для велосипеда

12

12

12

Сумка велосипедна

12

12

12

Фляга для води

12

12

12

Костюм змагальний велосипедний

12

12

 

Туфлі велосипедні

12

12

12

Велотруси

 

12

 

Шолом для велосипеда спортивний

12

12

12

Рукавиці велосипедні

12

12

12

Окуляри гоночні

12

12

12

Планшет для карт (велосипедний)

12

12

12

Рюкзак з гідросистемою

 

24

24

Ліхтар (на голову)

 

24

24

26

       СПОРТИВНА АЕРОБІКА

Тапочки гімнастичні

12

12

 

Туфлі кросові

 

12

12

Труси спортивні

12

12

12

Трико гімнастичне

12

12

 

Лосини

12

12

 

Купальник гімнастичний (для жінок)

12

12

 

Футболка

12

12

12

Костюм парадний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

24

24

Бинти еластичні

12

12

 

Наколінники

12

12

 

Гомілковостопи

12

12

 

Шкарпетки бавовняні

 

12

12

Шапка спортивна

12

12

12

Рукавиці

12

12

12

27

       СПОРТИВНА АКРОБАТИКА

Тапочки гімнастичні

12

12

 

Туфлі кросові

 

12

12

Труси спортивні

12

12

12

Трико гімнастичне

12

12

 

Лосини

12

12

 

Купальник гімнастичний (жін.)

12

12

 

Футболка

12

12

12

Костюм парадний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

24

24

Бинти еластичні

12

12

 

Наколінники

12

12

 

Гомілковостопи

12

12

 

Шкарпетки бавовняні

 

12

12

Шапка спортивна

 

12

12

Рукавиці

12

12

12

Плавки

6

6

6

28

       СПОРТИВНІ ТАНЦІ

Фрак

 

12

 

Смокінг

 

12

 

Брюки чорні

 

12

12

Сорочка біла

 

12

12

Сорочка до фрака

 

12

 

Туфлі чоловічі (латиноамериканські)

 

12

12

Туфлі чоловічі (стандартні)

 

12

 

Метелик

 

12

 

Краватка

 

12

 

Підтяжки

 

12

 

Манишка

 

12

 

Сукня однокольорова

 

12

 

Сукня без прикрас

 

12

 

Сукня з прикрасами

 

12

 

Туфлі жіночі (блок-каблук)

 

12

12

Туфлі жіночі (латиноамериканські)

 

12

12

Туфлі жіночі стандартні

 

12

12

Костюм спортивний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

12

12

Туфлі кросові

 

12

12

29

        СУМО

Труси спортивні - велотрико (чол.)

12

12

 

Трико для боротьби сумо (жін.)

12

12

 

МАВАСІ (борцівський пояс)

24

24

24

Костюм спортивний парадний

 

12

12

Костюм спортивний тренувальний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

24

24

Кросівки

 

12

12

Шапка спортивна

 

12

12

Куртка зимова

 

24

24

Шкарпетки

 

6

6

Тапочки

 

12

12

Труси

6

6

6

Футболка з коротким рукавом

12

12

12

Футболка з довгим рукавом

12

12

12

30

       ТАЕКВОНДО (ІТФ)

Добок (кімоно)

12

12

12

Фути

12

12

12

Боксерські рукавички

12

12

12

Бинти еластичні

12

12

12

Бандаж

12

12

12

Костюм спортивний парадний

 

12

12

Костюм спортивний

 

12

12

Кросівки

 

12

12

Шапка спортивна

 

12

12

Куртка зимова

 

24

24

Шкарпетки

 

6

6

Тапочки

 

12

12

Труси

6

6

6

Футболка з коротким рукавом

12

12

12

Футболка з довгим рукавом

12

12

12

31

       ТАЇЛАНДСЬКИЙ БОКС МУЕЙ ТАЙ

Труси

12

12

12

Костюм спортивний парадний

 

12

12

Костюм тренувальний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

12

12

Кросівки

 

12

12

Накладки на ноги

12

12

12

Рукавиці для боксу

12

12

12

Раковина

12

12

12

Протектор на груди (для жінок)

12

12

12

Шолом захисний

12

12

12

Бинт еластичний

12

12

12

Майка

12

12

12

32

       УНІВЕРСАЛЬНИЙ БІЙ

Костюм спортивний парадний

 

12

12

Костюм спортивний тренувальний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

24

24

Штани

 

12

12

Кімоно (куртка)

12

12

12

Пояс

12

12

12

Кросівки

 

12

12

Шапка спортивна

 

12

12

Куртка зимова

 

24

24

Шкарпетки

 

6

6

Тапочки

 

12

12

Труси

6

6

6

Футболка з коротким рукавом

12

12

12

Фути

12

12

12

Рукавички боксерські

12

12

12

Бинти еластичні

12

12

12

Бандаж

12

12

12

Ніж

12

12

12

33

       УШУ

Взуття спеціальне

12

12

 

Труси спортивні

12

12

12

Костюм спортивний тренувальний

 

12

 

Бинти еластичні

 

12

 

Меч тренувальний

12

6

12

Палиця тренувальна

12

3

12

Рукавички боксерські

12

12

 

Жилет захисний

12

12

 

Шолом захисний

12

12

 

Фути захисні

12

12

 

Бандаж

12

12

 

Футболка тренувальна

6

6

 

34

       ФРАНЦУЗЬКИЙ БОКС САВАТ

Спортивне взуття

12

12

24

Костюм тренувальний

 

12

12

Комбінезон "Інтеграл"

12

12

24

Бинти еластичні боксерські

12

12

 

Боксерські рукавички

12

12

 

Шолом

12

12

 

Захисні щитки

12

24

 

Бандаж

12

12

 

Нагрудник жіночий

12

12

 

Форма з підкладкою для занять та виступів у розділі "канни"

24

24

 

Шолом із захистом шиї та потилиці

24

24

 

Рукавички для занять у розділі "канни"

24

24

 

Гомілки захисні

24

24

 

Раковина

24

24

 

Нагрудник для занять та виступів у розділі "канни"

24

24

 

Зброя-паличка для виступів у розділі "канни"

12

12

12

35

       ФРІ-ФАЙТ

Файт-шорти

12

12

60

Костюм спортивний парадний

 

12

12

Костюм тренувальний

12

12

12

Кросівки

 

12

12

Раковина

12

12

12

Накладки на ноги

12

12

12

Рукавички для фрі-файту

12

12

12

Тренувальні рукавички (снарядні)

12

12

12

Шолом захисний

12

12

12

Бинт еластичний

12

12

12

36

       ФУТЗАЛ

Футболка тренувальна

12

12

12

Шорти тренувальні

12

12

12

Гетри тренувальні

12

12

 

Взуття

 

12

12

Щитки

12

12

 

Костюм тренувальний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

12

12

Светр для воротаря

12

12

 

Шорти для воротаря

12

12

 

Брюки для воротаря

12

12

 

Наколінники

12

12

 

Налокітники

12

12

 

Рукавички для воротаря

6

6

 

Гомілковостопи

12

12

 

Форма ігрова

24

24

 

Взуття ігрове і тренувальне

12

6

12

Куртка зимова

24

24

24

Свисток

 

 

12

Хронометр

 

 

12

Шапочка спортивна

12

12

12

37

       ЧЕРЛІДЕНГ

Черевики спортивні (джазовки)

12

12

12

Костюм гімнастичний

12

12

12

Спідниця спортивна

12

12

12

Бинти еластичні

 

12

 

Туфлі кросові

 

12

12

Лосини

12

12

12

Купальник гімнастичний (жін.)

12

12

 

Футболка

12

12

12

Костюм парадний

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

24

24

Манжети з грузом

24

24

 

Наколінники

12

12

 

Гомілковостопи

12

12

 

Шкарпетки

 

12

12

Шапка спортивна

 

12

12

Рукавиці

12

12

12

38

       ШАХИ

Шахівниця

12

12

12

Комплект шахів

12

12

12

Годинник шаховий

12

12

12

Костюм спортивний

12

12

12

Труси

12

12

12

Футболка

12

12

12

Теніска

12

12

12

Кросівки

 

12

12

Костюм вітрозахисний

 

12

12

Шкарпетки

12

12

12

Тапочки

12

12

12

Сорочка з довгим рукавом

12

12

12

Блуза

12

12

12

Шапочка

12

12

12

39

       ШАШКИ

Костюм тренувальний

 

12

12

Туфлі кросові

 

12

12

Шашкова дошка на 64 поля

120

120

120

Шашкова дошка на 100 полів

120

120

120

Годинник електронний шаховий

120

120

120

 

Види спорту для осіб з вадами слуху, зору, опорно-рухового апарату, розумового та фізичного розвитку

Спортивне екіпірування та інвентар загального призначення

 

Костюм спортивний парадний

 

12

12

Костюм тренувальний

12

12

 

Костюм вітрозахисний

24

24

24

Туфлі кросові

6

6

12

Футболка тренувальна

6

6

6

Шорти

6

6

6

Шкарпетки

3

3

6

Шапочка з козирком (блайзер)

 

12

12

Тапочки гумові

 

12

12

Куртка утеплена

12

12

24

Костюм утеплений

24

24

24

Чоботи утеплені

12

12

12

Шапочка спортивна

12

12

12

Секундомір

 

 

24

Подушка протипролежнева

6

6

6

М'яч

 

 

6

Спортивний одяг, спортивне взуття спеціального призначення

1

        БАСКЕТБОЛ

Труси (дві пари різного кольору)

6

4

 

Туфлі баскетбольні

6

6

 

Наколінники

6

6

 

Напульсники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Сумка для м'ячів

 

 

6

2

       БАСКЕТБОЛ НА ВІЗКАХ

Майка (дві штуки різного кольору)

6

4

 

Труси (дві пари різного кольору)

6

4

 

Туфлі баскетбольні

6

6

 

Наколінники

6

6

 

Напульсники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Сумка для м'ячів

 

 

6

Активний візок

24

24

24

3

       БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

Трико борцівське

6

6

 

Бандаж

6

6

 

Наколінники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Халат

 

12

24

Бинт еластичний

6

6

 

4

       БОРОТЬБА ВІЛЬНА

Трико борцівське

6

6

 

Черевики борцівські

6

6

 

Бандаж

6

6

 

Наколінники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Халат

 

12

24

Бинт еластичний

6

6

 

5

       БІАТЛОН

Комбінезон гоночний

12

12

 

Комбінезон-білизна

12

12

 

Шапочка лижна

6

6

 

Черевики лижні (одна пара для класичного ходу, одна пара для конькового ходу)

6

6

 

Окуляри сонцезахисні

24

24

24

Рукавички

6

6

12

Жилет утеплений

12

12

12

Наколінники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Лижі бігові

6

6

 

Палиці лижні

6

6

 

Кріплення лижні

6

6

 

Чохол для лиж

12

12

 

Підсумок для мазі

24

12

 

Рушниця

 

 

24

Чохол для рушниці

 

 

24

Труба підзорна

 

 

25

Лижоролери

6

6

 

Комбінезон тренувальний

6

6

 

Біб для лижних гонок

24

24

24

Окуляри спеціальні

12

12

 

Обладнання переговорне

 

 

24

6

       БІЛЬЯРДНИЙ СПОРТ

Брюки чоловічі

 

12

 

Жилет

 

12

 

Сорочка біла

 

12

 

Краватка-метелик

 

12

 

Кий

12

12

24

Набій

1

1

 

Крейда

1

1

 

Активний візок

24

24

24

7

       ВОЛЕЙБОЛ

Футболка (дві штуки різного кольору)

6

4

 

Футболка білого кольору

6

4

 

Труси (дві пари різного кольору)

6

4

 

Туфлі волейбольні

6

6

12

Наколінники

6

6

 

Налокітники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Напульсники

6

6

 

Сумка для м'ячів

 

 

6

8

        ВОЛЕЙБОЛ СИДЯЧИ

Футболка (дві штуки різного кольору)

6

4

 

Футболка білого кольору

6

4

 

Туфлі волейбольні

6

6

12

Наколінники

6

6

 

Налокітники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Напульсники

6

6

 

Сумка для м'ячів

 

 

6

Брюки спеціальні (дві пари)

6

6

 

9

       ГОЛБОЛ

Футболка з довгими рукавами
(дві штуки різного кольору)

6

4

 

Брюки спеціальні (дві пари)

6

4

 

Шорти (дві пари)

6

4

 

Взуття спеціальне

6

6

 

Наколінники

6

6

 

Налокітники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Напульсники

6

6

 

Бинт еластичний

6

6

 

Раковина захисна

6

6

 

Жорсткості для жінок

6

6

 

Окуляри

6

6

 

М'яч для голболу

 

 

6

10

        ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ

Комбінезон для швидкого спуску

12

12

 

Комбінезон-білизна

6

6

 

Черевики гірськолижні

6

6

 

Шолом захисний

12

12

 

Окуляри спеціальні

12

12

 

Рукавички

6

6

 

Щитки захисні

6

6

 

Жилет утеплений

12

12

 

Наколінники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Лижі

6

6

 

Палиці спеціальні

6

6

 

Кріплення гірськолижні

12

6

 

Чохол для лиж

12

12

 

Підсумок для мазі

12

12

 

Біб

12

12

 

Переговорне обладнання

 

 

24

11

ДЗЮДО

 

 

 

Костюм "дзюдо"

6

6

24

Бандаж

6

6

 

Наколінники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Бинт еластичний

6

6

 

Бюстгальтер захисний

6

6

 

12

       ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Майка легкоатлетична

6

6

 

Труси легкоатлетичні

6

6

 

Футболка вовняна

6

6

6

Рейтузи вовняні

6

6

 

Туфлі для тренування

6

6

 

Туфлі спеціальні

6

6

 

Рукавичка для метання молота

3

3

 

Спис

6

6

 

Молот

12

12

 

Ядро

12

12

 

Диск

12

12

 

Жердина

6

6

 

Бинт еластичний

6

6

 

Наколінники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Активний візок

12

12

12

13

       ЛИЖНІ ПЕРЕГОНИ

Комбінезон гоночний

12

12

 

Комбінезон-білизна

6

6

 

Черевики лижні

6

6

 

Шапочка лижна

12

12

 

Окуляри сонцезахисні

12

12

 

Рукавички шкіряні

6

6

 

Жилет утеплений

24

12

 

Наколінники

 

6

 

Гомілковостопи

 

6

 

Комбінезон тренувальний

24

12

 

Лижі бігові

12

6

 

Палиці лижні

6

6

 

Кріплення лижні

12

6

 

Чохол для лиж

12

12

 

Підсумок для мазі

12

12

24

Лижоролери

12

12

 

Біб

24

24

24

Окуляри спеціальні

12

12

 

Переговорне обладнання

 

 

24

14

        ПЛАВАННЯ

Плавки

6

3

 

Купальник

6

3

 

Халат

12

12

24

Шапочка гумова

4

2

 

Бинт еластичний

6

6

 

Окуляри для плавання

6

6

 

Дощечка для рук

12

12

 

Дощечка для ніг

12

12

 

Лопаточки для плавання

6

6

 

Рушник великий

12

12

 

Ласти

12

12

 

Стартовий комбінезон жіночий

12

12

 

Стартовий комбінезон чоловічий

12

12

 

Тапочки для басейну

12

12

 

Рушник-гумка

12

12

 

15

        ПАУЕРЛІФТИНГ

Трико важкоатлетичне (три штуки)

6

6

 

Майка

6

6

 

Черевики важкоатлетичні

6

6

 

Пояс важкоатлетичний

12

12

24

Халат

12

12

12

Бандаж

6

6

 

Наколінники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Напульсники

6

6

12

Бинт еластичний

6

6

 

Рукавички шкіряні

3

3

6

16

       СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Комбінезон гоночний

6

6

 

Комбінезон-білизна

12

12

 

Черевики гоночні

6

6

 

Рукавички шкіряні

6

6

 

Жилет утеплений

12

12

 

Наколінники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Лижі бігові

12

6

 

Палиці лижні

12

6

 

Кріплення лижне

12

6

 

Чохол для лиж

12

12

 

Компас

12

12

 

Планшет для спортивних карт

24

12

 

Підсумок для мазі

24

24

 

Туфлі легкоатлетичні

12

6

 

Майка легкоатлетична

12

6

 

Труси легкоатлетичні

12

6

 

Туфлі для орієнтування

12

6

 

17

       СПОРТИВНІ ТАНЦІ НА ВІЗКАХ

Фрак

24

24

 

Смокінг

24

24

 

Брюки чорні

12

12

 

Брюки (латиноамериканські)

12

12

 

Сорочка біла

12

12

 

Сорочка (латиноамериканська)

12

12

 

Сорочка до фрака

12

12

 

Туфлі чоловічі (латиноамериканські)

6

6

 

Туфлі чоловічі стандартні

6

6

 

Метелик

12

12

 

Краватка

12

12

 

Підтяжки

12

12

 

Манишка

12

12

 

Запонки

12

12

 

Сукня однотонна

12

12

 

Сукня без прикрас (дві штуки)

12

12

 

Сукня з прикрасами (чотири штуки)

12

12

 

Туфлі жіночі (блок-каблук)

6

6

 

Туфлі жіночі (латиноамериканські)

6

6

 

Туфлі жіночі стандартні

6

6

 

Візок активний танцювальний

12

12

12

18

        СТРІЛЬБА З ЛУКА

Лук спортивний (класичний, компаунд)

12

12

24

Рукоятка

12

12

24

Плечі

12

12

24

Стріли (карбон)

6

6

 

Стріли (алюміній)

6

6

 

Наконечники

3

3

 

Оперення

3

3

 

Хвостовики

3

3

 

Вставки

3

3

 

Матеріал для тятив

3

3

 

Клей

3

3

 

Клікер

3

3

 

Приціл

12

12

24

Поличка для стріл

3

3

 

Напальчник

6

6

 

Крага

6

6

 

Колчан

12

12

 

Нагрудник

12

12

 

Стабілізатор

12

12

 

Кейс для лука

12

12

24

Підставка для лука

12

12

 

Бінокль

12

12

24

Труба оптична

 

 

24

Тринога для труби

 

 

24

19

       ТЕНІС НА ВІЗКАХ

Сорочка тенісна

6

4

 

Шорти тенісні

6

4

 

Спідниця тенісна

6

4

 

Туфлі тенісні

6

6

 

Пуловер

24

24

 

Напульсники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Пов'язка на голову

6

6

 

Ракетка тенісна

4

2

12

Струни тенісні

1

1

 

Чохол для ракетки

12

12

 

Фляга пластмасова

12

4

 

Активний візок

12

12

12

20

       ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

Сорочка тенісна

6

4

 

Шорти тенісні

6

4

 

Спідниця тенісна

6

4

 

Туфлі тенісні

6

6

 

Напульсники

 

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Пов'язка на голову

6

6

 

Ракетка тенісна

6

3

 

Накладки для ракетки (дві штуки)

1

1

 

Чохол для ракетки

12

12

 

Активний візок

12

12

12

21

        ФУТБОЛ

Футболка для воротаря (дві штуки різного кольору)

6

6

 

Труси для воротаря (дві пари різного кольору)

6

6

 

Брюки для воротаря (дві пари)

6

6

 

Рукавички для воротаря

4

4

 

Футболка для гравця (дві штуки різного кольору)

4

4

 

Труси (дві пари різного кольору)

4

4

 

Черевики футбольні

6

6

 

Гетри (дві пари різного кольору)

4

4

 

Жилет тренувальний (дві штуки різного кольору)

12

12

 

Щитки футбольні

6

6

 

Наколінники

6

6

 

Гомілковостопи

6

6

 

Бандаж

6

6

 

Сумка для м'ячів

 

 

12

22

       ФЕХТУВАННЯ

Костюм фехтувальний

6

6

 

Туфлі фехтувальні

12

6

 

Футболка біла

6

6

 

Гольфи білі

3

6

 

Рукавичка фехтувальна

3

3

 

Маска фехтувальна

12

12

 

Маска для фехтування на шаблях

12

12

 

Шпага, рапіра, шабля з комплектом клинків (п'ять штук)

4

4

 

Шнур для шпаги, рапіри

4

4

 

Наконечник шпажний, рапірний

12

12

 

Чохол для зброї

12

12

 

Нагрудник

 

 

12

Рукав для нагрудника

 

 

12

Набочник

 

12

 

Візок активний фехтувальний

 

 

12

Фартух фехтувальний

 

 

6

Куртка для фехтування на рапірах

4

4

 

Куртка для фехтування на шаблях

4

4

 

Рукоятка для шпаги та рапіри

12

12

 

Електроапарат на три види зброї

 

 

24

Жорсткість для жінок

12

12

 

Станок для кріплення фехтувального візка

 

 

12

23

        ШАХИ

Шахи

12

12

 

Годинник

12

12

 

24

        ШАШКИ

Шашки

12

12

 

Годинник

12

12

 

____________

Опрос