Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Положение о порядке проведения операций, связанных с размещением облигаций внутренних государственных займов

Национальный банк
Постановление от 03.03.2010 № 104
действует с 02.04.2010

Про внесення зміни до Положення про порядок проведення операцій, пов'язаних з розміщенням облігацій внутрішніх державних позик

Постанова Правління Національного банку України
від 3 березня 2010 року N 104

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 березня 2010 р. за N 231/17526

Відповідно до статей 15, 25 та 42 Закону України "Про Національний банк України" та з метою приведення нормативно-правових актів Національного банку України щодо розміщення облігацій внутрішніх державних позик України у відповідність до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 N 363 "Про запровадження інституту первинних дилерів на ринку державних цінних паперів", а також удосконалення механізмів регулювання грошово-кредитного ринку України Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Доповнити таблицю додатка 15 до Положення про порядок проведення операцій, пов'язаних з розміщенням облігацій внутрішніх державних позик, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 18.06.2003 N 248, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.07.2003 за N 551/7872 (зі змінами), колонкою 6 такого змісту:

"Вартість облігацій, що придбані (грн.)".

2. Департаменту інформатизації (А. С. Савченко) доопрацювати програмний комплекс "ОВДП-online2" відповідно до зазначених змін.

3. Департаменту монетарної політики (Н. І. Гребеник) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома Департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку (М. О. Мельничук), Операційного управління (В. Д. Щуцький), Центральної розрахункової палати (Ю. Л. Бендерський), Департаменту інформатизації (А. С. Савченко), територіальних управлінь Національного банку України та банків України для керівництва та використання в роботі.

4. Постанова набирає чинності через 10 днів після її державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови А. В. Шаповалова.

 

Голова 

В. С. Стельмах 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Перший заступник
Міністра фінансів України
 

 
І. І. Уманський
 

Опрос