Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Государственного комитета Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства от 20.10.2005 N 99 "О размере и порядке внесения платы, взимаемой за получение извлечения и справки из Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц - предпринимателей", зарегистрированный в Министерстве юстиции Украины 23.02.2006 под N 165/12039

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Приказ от 24.02.2010 № 34
Утратил силу

Про внесення змін до наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20.10.2005 N 99 "Про розмір та порядок внесення плати, що справляється за одержання витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.02.2006 за N 165/12039  

Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва
від 24 лютого 2010 року N 34

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 березня 2010 р. за N 229/17524

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
 від 4 червня 2015 року N 841/5)

Відповідно до статей 6 та 20 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та з метою сприяння належному функціонуванню Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців шляхом більшого забезпечення органів, у яких проводиться державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та посадові особи яких - державні реєстратори відповідно до положень цього Закону приймають безпосередню участь у веденні цього Реєстру шляхом внесення до нього відповідних відомостей, забезпечення даними відомостями органів державної влади та учасників цивільного і господарського оборотів, вчинення інших передбачених чинним законодавством України у сфері державної реєстрації дій, необхідними для цього матеріально-технічними ресурсами НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20.10.2005 N 99 "Про розмір та порядок внесення плати, що справляється за одержання витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.02.2006 за N 165/12039 (зі змінами), такі зміни:

1.1. Абзац третій пункту 1 доповнити реченням такого змісту:

"За кожен аркуш інформації на бланку встановленого зразка справляється плата у розмірі 20 відсотків одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.".

1.2. Пункт 3 викласти у такій редакції:

"3. Установити, що 90 відсотків коштів, одержаних за надання витягів та довідок з Реєстру, вносяться на поточний рахунок державного підприємства "Інформаційно-ресурсний центр", а 10 відсотків - на відповідні спеціальні рахунки органів, у яких проводиться державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, відповідно до місця одержання витягів та довідок з Реєстру, і спрямовуються виключно на відшкодування витрат, пов'язаних із їх виготовленням та веденням Реєстру.".

2. Департаменту реєстрації суб'єктів господарювання (Мукасєєва О. О.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами і доповненнями).

3. Департаменту розвитку підприємництва (Награбовий О. О.) довести цей наказ до відома голів представництв Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Головам представництв Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі довести цей наказ до відома державних реєстраторів.

4. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова 

О. В. Кужель 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Перший заступник Міністра
фінансів України
 

 
І. І. Уманський
 

Міністр економіки України 

Б. М. Данилишин 

Опрос