Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ведомственных поощрительных знаках отличия Министерства экономики Украины

Министерство экономики Украины (3)
Положение, Приказ от 11.02.2010 № 113
Утратил силу

Про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства економіки України

Наказ Міністерства економіки України
від 11 лютого 2010 року N 113

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 лютого 2010 р. за N 187/17482

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
від 22 січня 2013 року N 57)

Відповідно до Указів Президента України від 18.11.96 N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", від 13.02.97 N 134 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки", постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2007 N 777 "Про затвердження Положення про Міністерство економіки України" НАКАЗУЮ:

1. Заохочувальні відзнаки Міністерства економіки України - нагрудний знак "За сумлінну працю" I, II, III ступенів та Диплом I, II, III ступенів установлені наказом Міністерства економіки України від 13.01.98 N 5 "Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Міністерства економіки" та є відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства економіки України.

2. Затвердити такі, що додаються:

Опис нагрудного знака Міністерства економіки України "За сумлінну працю" I, II, III ступенів;

Положення про нагрудний знак Міністерства економіки України "За сумлінну працю" I, II, III ступенів;

Положення про Диплом Міністерства економіки України I, II, III ступенів.

3. Департаменту адміністративно-господарської діяльності та інформатизації забезпечувати виготовлення нагрудного знака "За сумлінну працю" згідно із затвердженим Описом та Диплома.

4. Департаменту персоналу забезпечити подання на державну реєстрацію цього наказу до Міністерства юстиції України в установлений законодавством строк.

5. Цей наказ набирає чинності через 10 днів після його державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр економіки України 

Б. М. Данилишин 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова профспілкового комітету
Міністерства економіки України
 

 
Л. А. Баркова
 

 

ОПИС
нагрудного знака Міністерства економіки України "За сумлінну працю" I, II, III ступенів

Нагрудний знак виконано у вигляді медальйона у формі кола (діаметр - 30 мм), на якому розміщені написи "За сумлінну працю" та "Міністерство економіки України". Медальйон за допомогою кільця та вушка з'єднується з прямокутною колодкою (19 х 15,5 мм), обтягнутою декоративною стрічкою синього кольору (13 х 18,5 мм).

Колодка з нагрудним знаком за допомогою шпильки прикріпляється до одягу.

У центрі знака розміщено рельєфне зображення малого Державного Герба України (12 х 8,5 мм) та Державного Прапора України у вигляді стрічки, яка обрамляє (замикає) коло - стилізоване зображення сонця (діаметр - 22 мм).

Нагрудний знак виготовляється з металу, поверхні якого електрохімічною обробкою надано кольору: золотистий - I ступеня, срібний - II ступеня, бронзовий - III ступеня, з використанням жовтої і блакитної емалі.

 

Директор
департаменту персоналу
 

 
В. А. Стопник
 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про нагрудний знак Міністерства економіки України "За сумлінну працю" I, II, III ступенів

1. Загальні положення

1.1. Нагрудний знак Міністерства економіки України "За сумлінну працю" (далі - нагрудний знак) є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства економіки України (далі - Міністерство), яку встановлено наказом Міністерства економіки України від 13.01.98 N 5 "Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Міністерства економіки" відповідно до Указів Президента України від 18.11.96 N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та від 13.02.97 N 134 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки".

1.2. Нагрудний знак установлюється для нагородження працівників Міністерства, підприємств, установ, організацій, що входять до сфери управління Міністерства, за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у реалізацію економічної політики України.

Нагрудним знаком можуть нагороджуватися, як виняток, працівники підприємств, установ, організацій, що не входять до сфери управління Міністерства, але мають значні досягнення в реалізації державної економічної політики.

1.3. Нагородження нагрудним знаком здійснюється згідно з наказом Міністерства.

1.4. Нагрудний знак має три ступені - I, II та III. Вищим ступенем є I ступінь.

1.5. До нагородження нагрудним знаком III ступеня можуть представлятися працівники, які пропрацювали в Міністерстві або інших установах, правонаступником яких є Міністерство, на підприємствах, в установах, організаціях, що входять до сфери управління Міністерства, не менше 5 років, II ступеня - не менше 10 років, I ступеня - не менше 15 років.

1.6. Нагрудним знаком I, II та III ступенів можуть нагороджуватися громадяни інших держав за вагомий внесок у розвиток торговельно-економічних відносин з Україною, сприяння підвищенню кваліфікації фахівців Міністерства та поширення досвіду державного й економічного розвитку.

2. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком

2.1. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком здійснюється прилюдно, з обговоренням на зборах трудового колективу, у якому працює особа, яка представляється до відзначення.

2.2. Клопотання про відзначення працівників нагрудним знаком перед Міністром порушують за погодженням з першим заступником Міністра або заступником Міністра керівники: структурних підрозділів центрального апарату Міністерства, урядових органів, що діють у складі Міністерства, територіальних органів Міністерства, підприємств, установ, організацій, що входять до сфери управління Міністерства і в яких працюють представлені до відзнаки особи. У поданні обов'язково зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання. До подання додається рішення трудового колективу.

2.3. Наказ про відзначення працівника нагрудним знаком за дорученням Міністра готується департаментом персоналу.

3. Порядок вручення нагрудного знака

3.1. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці Міністром або за його дорученням першим заступником, заступником Міністра чи членом колегії Міністерства.

3.2. Нагородженому працівникові вручаються нагрудний знак відповідного ступеня та посвідчення до нього, підписане Міністром і завірене печаткою Міністерства.

3.3. У трудовій книжці та особовій справі нагородженої особи робиться відповідний запис.

4. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака

4.1. Нагрудний знак носиться на правому боці грудей і за наявності нагрудних знаків до почесних звань України розміщується нижче від них.

4.2. Нагрудний знак і посвідчення до нього зберігаються у нагородженої особи.

4.3. Втрачений нагрудний знак повторно не видається.

 

Директор
департаменту персоналу
 

 
В. А. Стопник
 

Опрос