Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Порядок представления нормативно-правовых актов на государственную регистрацию в Министерство юстиции Украины и проведения их государственной регистрации

Минюст
Приказ от 17.02.2010 № 320/5

Про внесення зміни до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та проведення їх державної реєстрації

Наказ Міністерства юстиції України
від 17 лютого 2010 року N 320/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 лютого 2010 р. за N 165/17460

Відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 (із змінами), та з метою вдосконалення процедури державної реєстрації нормативно-правових актів НАКАЗУЮ:

1. Доповнити розділ IV Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та проведення їх державної реєстрації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12.04.2005 N 34/5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 12.04.2005 за N 381/10661 (із змінами), новим пунктом 4.5 такого змісту:

"4.5. Виконавець у разі виявлення за результатами правової експертизи нормативно-правового акта порушень правил правопису та нормопроектувальної техніки може провести робочу зустріч із уповноваженим працівником суб'єкта нормотворення, під час якої має висловити зазначені зауваження до нормативно-правового акта.

Суб'єкт нормотворення може протягом строку, встановленого для проведення державної реєстрації нормативно-правового акта, врахувати зазначені зауваження та направити до Міністерства юстиції супровідним листом оригінал та дві завірені в установленому законодавством порядку копії відповідних сторінок опрацьованого нормативно-правового акта із зазначенням на зворотному боці цих сторінок прізвища, ініціалів, підпису уповноваженого працівника суб'єкта нормотворення та дати візування".

У зв'язку з цим пункт 4.5 уважати пунктом 4.6.

2. Департаменту державної реєстрації нормативних актів забезпечити державну реєстрацію цього наказу в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Л. В. Єфіменка.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр 

М. Оніщук 

Опрос