Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок взимания платы за предоставление платных услуг бюджетными учреждениями государственной системы охраны прав на сорта растений в соответствии с их функциональными полномочиями, хозяйственной и/или производственной деятельности, относящихся к сфере управления Минагрополитики

Министерство аграрной политики
Порядок, Приказ от 26.01.2010 № 22
Утратил силу

Порядок справляння плати за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин відповідно до їх функціональних повноважень, господарської та/або виробничої діяльності, що належать до сфери управління Мінагрополітики

Порядок втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 16 березня 2015 року N 96)

1. Цей Порядок визначає механізм справляння плати юридичними та фізичними особами за надання послуг, зазначених у Переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин відповідно до їх функціональних повноважень, що належать до сфери управління Мінагрополітики, та Переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин відповідно до їх господарської та/або виробничої діяльності, що належать до сфери управління Мінагрополітики, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2009 N 605.

2. Зазначені платні послуги можуть надаватися бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що належать до сфери управління Мінагрополітики (далі - заклади експертизи), у межах їх компетенції та виключно за письмовою заявою юридичних або фізичних осіб (далі - замовники) із зазначенням повного найменування та місцезнаходження для юридичних осіб та прізвища, імені, по батькові та місця проживання (реєстрації) для фізичних осіб та виду платної послуги.

3. Розрахунки за надання платних послуг здійснюються у формі попередньої оплати або за фактом їх виконання.

Оплата здійснюється шляхом перерахування замовником коштів через банки та/або відділення поштового зв'язку.

Забороняється приймати плату за послуги безпосередньо працівниками закладів експертизи.

Підтвердженням оплати послуг є платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку або відділення поштового зв'язку про перерахування коштів.

4. Відмову від надання вже замовленої послуги замовник надає на ім'я керівника відповідного закладу експертизи виключно в письмовій формі.

5. Повернення коштів за ненадані послуги здійснюється за письмовою заявою замовника на підставі платіжного документа (платіжного доручення, квитанції).

6. Кошти, що надійшли за надання платних послуг, зараховуються на спеціальні реєстраційні рахунки, відкриті на ім'я закладів експертизи в органах Державного казначейства України, і використовуються відповідно до бюджетного законодавства.

7. Відповідальність щодо дотримання цього Порядку та розмірів плати за надання платних послуг встановлюється чинним законодавством.

 

Директор Департаменту
ринків рослинництва
 

 
О. А. Демидов
 

Опрос