Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении размеров платы за предоставление платных услуг бюджетными учреждениями государственной системы охраны прав на сорта растений, относящимися к сфере управления Минагрополитики, и порядка взимания такой платы [СОДЕРЖАНИЕ]

Министерство аграрной политики
Порядок, Приказ от 26.01.2010 № 22
Утратил силу

Про затвердження розмірів плати за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що належать до сфери управління Мінагрополітики, та порядку справляння такої плати

Наказ Міністерства аграрної політики України
від 26 січня 2010 року N 22

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 січня 2010 р. за N 112/17407

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 16 березня 2015 року N 96)

1. Наказ Міністерства аграрної політики України "Про затвердження розмірів плати за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин, що належать до сфери управління Мінагрополітики, та порядку справляння такої плати" від 26 січня 2010 року N 22.

- Розміри плати за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин відповідно до їх функціональних повноважень, що належать до сфери управління Мінагрополітики.

2. Розміри плати за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин відповідно до їх господарської та/або виробничої діяльності, що належать до сфери управління Мінагрополітики.

3. Порядок справляння плати за надання платних послуг бюджетними установами державної системи охорони прав на сорти рослин відповідно до їх функціональних повноважень, господарської та/або виробничої діяльності, що належать до сфери управління Мінагрополітики.

____________

Опрос