Идет загрузка документа (13 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении ведомственного поощрительного знака отличия - нагрудного знака "За добросовестную службу в органах государственной исполнительной службы"

Минюст
Положение, Приказ от 24.07.2009 № 1333/5
Утратил силу

Про встановлення відомчої заохочувальної відзнаки - нагрудного знака "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби"

Наказ Міністерства юстиції України
від 24 липня 2009 року N 1333/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 листопада 2009 р. за N 1057/17073

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Міністерства юстиції України
від 7 грудня 2011 року N 3479/5

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
від 14 лютого 2013 року N 271/5)

Відповідно до Указів Президента України від 18.11.96 N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та від 13.02.97 N 134 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки" НАКАЗУЮ:

1. Установити відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства юстиції України - нагрудний знак "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби".

2. Затвердити:

2.1. Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства юстиції України - нагрудний знак "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби" (додається).

2.2. Зразок посвідчення до відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства юстиції України - нагрудного знака "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби" (додається).

2.3. Опис відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства юстиції України - нагрудного знака "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби" (додається).

2.4. Малюнок відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства юстиції України - нагрудного знака "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби" (додається).

3. Облік і реєстрацію осіб, нагороджених відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства юстиції України - нагрудним знаком "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби", здійснює Департамент кадрової роботи та державної служби.

4. Департаменту державної виконавчої служби (Стаднік Г. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (зі змінами).

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр  

М. Оніщук 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Відповідальний секретар Комісії
державних нагород та геральдики
при Президентові України

  
 
В. Репринцев

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства юстиції України - нагрудний знак "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби"

I. Загальні положення

1.1. Це Положення, розроблене відповідно до Примірного положення про відомчі заохочувальні відзнаки, затвердженого Указом Президента України від 13 лютого 1997 року N 134 (із змінами), встановлює порядок нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства юстиції України - нагрудним знаком "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби" (далі - нагрудний знак).

1.2. Заохочувальна відзнака нагрудний знак є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства юстиції України.

1.3. Нагрудним знаком нагороджуються працівники органів державної виконавчої служби за значні трудові досягнення, сумлінну працю, значний особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері примусового виконання судових рішень.

II. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком

2.1. Висунення особи для нагородження нагрудним знаком здійснюється гласно, як правило, у трудовому колективі за основним місцем роботи.

Особу може бути представлено до нагородження нагрудним знаком один раз.

Представленим до нагородження нагрудним знаком може бути працівник зі стажем роботи в органах державної виконавчої служби не менше 10 років.

2.2. Подання про нагородження вносяться до Міністерства юстиції України Головою Державної виконавчої служби України, начальником Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальниками головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі за погодженням з директором Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.

(пункт 2.2 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 07.12.2011 р. N 3479/5)

2.3. До подання додається біографічна довідка, у якій, за наявності, зазначаються відомості про попередні відзнаки і заохочення представленого.

Біографічна довідка повинна бути засвідчена керівником кадрової служби відповідного органу.

2.4. Нагородження нагрудним знаком приурочується до загальнодержавних, професійних свят, ювілейних дат.

2.5. Про нагородження нагрудним знаком видається наказ Міністерства юстиції України.

(пункт 2.5 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства юстиції України від 07.12.2011 р. N 3479/5)

III. Порядок вручення нагрудного знака

3.1. Вручення нагрудного знака проводиться Міністром юстиції України або за його дорученням Головою Державної виконавчої служби України в урочистій обстановці.

(пункт 3.1 у редакції наказу Міністерства
 юстиції України від 07.12.2011 р. N 3479/5)

3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Міністра юстиції України.

3.3. Про вручення нагрудного знака складається протокол, який зберігається кадровою службою державного органу, де працює нагороджений.

3.4. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадрова служба державного органу, де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.

IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака

4.1. Нагрудний знак носиться з правого боку грудей і за наявності державних нагород України розміщується нижче знаків державних нагород України.

4.2. Втрачений нагрудний знак або посвідчення до нього повторно не видається.

 

Директор Департаменту
державної виконавчої служби
 

 
Г. В. Стаднік
 

 

Зразок посвідчення
до відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства юстиції України - нагрудного знака "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби"

 

 

Директор Департаменту
державної виконавчої служби
 

 
Г. В. Стаднік
 

 

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства юстиції України - нагрудного знака "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби"

Відомча заохочувальна відзнака Міністерства юстиції України - нагрудний знак "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби" виготовляється із білого металу і має форму хреста зі сторонами у формі розбіжних променів, у центрі якого - накладний овальний медальйон. У центрі медальйона вміщено щит з чорним перетятим полем, у верхньому полі вміщено напис "Міністерство юстиції України", у нижньому - зображення малого Державного Герба України в обрамленні напису "Державна виконавча служба". Верхню частину медальйона прикрашено рослинним орнаментом і увінчано овальним медальйоном синьої емалі із зображенням фігури Феміди білого металу. Нижня частина медальйона має поясок з написом чорними літерами "За сумлінну службу". Між сторонами хреста вміщено зображення рослинного орнаменту у давньоруському стилі.

Усі зображення і написи рельєфні.

Розмір нагрудного знака - 50 х 45 мм.

Зворотний бік нагрудного знака плоский із викарбуваним порядковим номером та застібкою для кріплення до одягу.

 

Директор Департаменту
державної виконавчої служби
 

 
Г. В. Стаднік
 

 

Малюнок відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства юстиції України - нагрудного знака "За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби"

 

 

Директор Департаменту
державної виконавчої служби
 

 
Г. В. Стаднік
 

Опрос