Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Изменения к Инструкции о порядке совершения нотариальных действий нотариусами Украины

Минюст
Приказ от 04.11.2009 № 2053/5
Утратил силу

Зміни до Інструкції про порядок
вчинення нотаріальних дій нотаріусами України

Зміни втратили чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства юстиції України
від 3 березня 2004 року N 20/5
 згідно з наказом Міністерства юстиції України 
від 22 лютого 2012 року N 296/5)

1. Абзац перший пункту 5 після слів "викладаються на спеціальних бланках нотаріальних документів" доповнити словами "з лицьового та зворотного боку цих бланків".

2. Пункт 221 викласти в такій редакції:

"221. Нотаріус перевіряє справжність кожного аркуша документа, який викладений на спеціальних бланках нотаріальних документів та подається для вчинення нотаріальних дій, за допомогою Єдиного реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів у порядку, передбаченому Порядком ведення Єдиного реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів.

Інформаційна довідка про перевірку спеціального бланка нотаріального документа долучається до примірника нотаріального документа (договору, довіреності, свідоцтва тощо), для яких бланки перевірені, або зберігається в окремому наряді, якщо у справах нотаріуса не залишається примірник нотаріального документа, до якого вона може бути долучена.

Бланки, відомості про витрачання яких були внесені до Єдиного реєстру безпосередньо перед вчиненням нотаріальних дій з використанням документів, викладених на цих бланках, вважаються перевіреними для вчинення наступних (за реєстровими номерами) нотаріальних дій. (Наприклад: заява, згода)".

 

Директор Департаменту
нотаріату та реєстрації
адвокатських об'єднань
 

 
 
Н. В. Ященко
 

Опрос