Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Инструкции о порядке оформления и составления Государственной службой специальной связи и защиты информации Украины материалов об административных правонарушениях

Администрация Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины
Приказ от 11.09.2009 № 192
действует с 16.10.2009

Про затвердження Змін до Інструкції про порядок оформлення та складання Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України матеріалів про адміністративні правопорушення

Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
від 11 вересня 2009 року N 192

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 вересня 2009 р. за N 913/16929

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Інструкції про порядок оформлення та складання Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України матеріалів про адміністративні правопорушення, затвердженої наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 29.05.2007 N 100, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 12.06.2007 за N 618/13885, що додаються.

2. Начальнику Департаменту державного контролю за станом криптографічного та технічного захисту інформації Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Держспецзв'язку відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Голова Служби 

Ю. Б. Чеботаренко 

 

ЗМІНИ
до Інструкції про порядок оформлення та складання Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України матеріалів про адміністративні правопорушення

1. Пункт 1.2 викласти в такій редакції:

"1.2. Інструкція визначає порядок складання протоколів про адміністративні правопорушення уповноваженими посадовими особами Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (далі - Держспецзв'язку) відповідно до повноважень, наданих КУпАП та визначених у пункті 1.4 цієї Інструкції, а також організації та ведення діловодства у справах про адміністративні правопорушення.".

2. У пункті 1.3 слова та цифри "за пунктом 9 частини першої статті 2122 Кодексу України про адміністративні правопорушення" виключити.

3. Пункт 1.4 викласти в такій редакції:

"1.4. Уповноваженими на складання протоколів відповідно до абзацу двадцять п'ятого пункту 1 частини першої статті 255 КУпАП є особи начальницького складу та державні службовці Держспецзв'язку (далі - уповноважені посадові особи Держспецзв'язку).".

4. У назві розділу 2 слова "у сфері охорони державної таємниці" виключити.

5. Абзац перший пункту 2.1 викласти в такій редакції:

"2.1. При вчиненні громадянами України, іноземцями, особами без громадянства (далі - особи) адміністративних правопорушень, передбачених статтею 18831 та пунктом 9 статті 2122 КУпАП, уповноваженими посадовими особами Держспецзв'язку відповідно до вимог статті 254 КУпАП складається протокол у двох екземплярах.".

6. У додатку 1:

заголовок викласти в такій редакції:

"ПРОТОКОЛ ______ N ___________
про адміністративне правопорушення
за ______________________________________________________";
(пункт, частина, стаття Кодексу України про адміністративні правопорушення)

в абзаці першому слова та цифри "пунктом 9 частини першої статті 2122 КУпАП" замінити словами "____________________________________________________________________________________";
                                          (пункт, частина, стаття Кодексу України про адміністративні правопорушення

доповнити пункт 11 в такій редакції:

"11. Другий екземпляр протоколу одержав ____________________________________________".
                                                                                                                  (підпис, прізвище та ініціали правопорушника) 

 

Начальник Департаменту
державного контролю за станом
криптографічного та технічного
захисту інформації Адміністрації
Держспецзв'язку
 

 
 
 
 
В. Є. Прасолов
 

Опрос