Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Инструкции по составлению форм N 1-буд "Информация о получении разрешения на выполнение строительных работ" и N 2-буд "Отчет о реализации разрешения на выполнение строительных работ" государственных статистических наблюдений по статистике разрешений на строительство

Госкомстат
Приказ от 08.09.2009 № 339
Утратил силу

Про затвердження Змін до Інструкції щодо складання форм N 1-буд "Інформація про одержання дозволу на виконання будівельних робіт" та N 2-буд "Звіт про реалізацію дозволу на виконання будівельних робіт" державних статистичних спостережень зі статистики дозволів на будівництво

Наказ Державного комітету статистики України
від 8 вересня 2009 року N 339

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 вересня 2009 р. за N 899/16915

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державного комітету
 статистики України від 17 вересня 2004 року N 519
 згідно з наказом Державної служби статистики України
 від 1 жовтня 2013 року N 291)

Відповідно до статті 14 Закону України "Про державну статистику", з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики дозволів на будівництво та отримання повної, всебічної й об'єктивної статистичної інформації НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Інструкції щодо складання форм N 1-буд "Інформація про одержання дозволу на виконання будівельних робіт" та N 2-буд "Звіт про реалізацію дозволу на виконання будівельних робіт" державних статистичних спостережень зі статистики дозволів на будівництво, затвердженої наказом Держкомстату від 17.09.2004 N 519, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.10.2004 за N 1248/9847 (далі - Інструкція зі змінами), що додаються.

2. Респондентам при заповненні форм державних статистичних спостережень N 1-буд "Інформація про одержання дозволу на виконання будівельних робіт" та N 2-буд "Звіт про реалізацію дозволу на виконання будівельних робіт" використовувати Інструкцію зі змінами.

3. Департаменту статистики виробництва (Овденко Л. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з 1 квітня 2010 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Піщейка В. О.

 

Голова 

О. Г. Осауленко 

 

Зміни до Інструкції щодо складання
форм N 1-буд "Інформація про одержання дозволу на виконання будівельних робіт" та N 2-буд "Звіт про реалізацію дозволу на виконання будівельних робіт" державних статистичних спостережень зі статистики дозволів на будівництво

1. Абзац шостий "Загальних положень" виключити.

2. В абзаці дев'ятому розділу "Форма N 1-буд "Інформація про одержання дозволу на виконання будівельних робіт" слово "інвесторської" замінити словом "кошторисної".

3. У розділі "Форма N 2-буд "Звіт про реалізацію дозволу на виконання будівельних робіт":

3.1. Абзац шостий викласти у такій редакції:

"У рядку 2.1 вказується дата прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта. Відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 N 923 (зі змінами), такою датою є дата видачі зареєстрованого інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю свідоцтва про відповідність збудованого об'єкта проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил".

3.2. У абзаці сьомому слова "державної приймальної комісії" замінити словами "готовності об'єкта до експлуатації".

3.3. У абзаці восьмому слова "державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта" замінити словами "готовності об'єкта до експлуатації".

3.4. В першому реченні абзацу двадцятого слово "інвесторської" замінити словом "кошторисної".

3.5. Абзаци двадцять перший, двадцять другий і двадцять третій виключити.

 

Директор департаменту
статистики виробництва
 

 
Л. М. Овденко
 

Опрос