Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств Государственного бюджета Украины на выполнение программ селекции в животноводстве и птицеводстве на предприятиях агропромышленного комплекса и в научно-исследовательских хозяйствах

Минфин, Министерство аграрной политики, Украинская академия аграрных наук
Приказ от 11.09.2009 № 649/101/1071
Утратил силу

Про внесення змін до Порядку використання коштів Державного бюджету України на виконання програм селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу і в науково-дослідних господарствах

Наказ Міністерства аграрної політики України,
Української академії аграрних наук,
Міністерства фінансів України
від 11 вересня 2009 року N 649/101/1071

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 вересня 2009 р. за N 879/16895

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства аграрної політики України,
Української академії аграрних наук, Міністерства фінансів України
від 13 лютого 2007 року N 88/10/187

згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України, 
Національної академії аграрних наук України,
Міністерства фінансів України
від 23 травня 2012 року N 293/131/594)

Відповідно до Законів України "Про племінну справу у тваринництві", "Про Загальнодержавну програму селекції у тваринництві на період до 2010 року" і "Про державну підтримку сільського господарства України" та з метою зменшення негативного впливу світової фінансової кризи на господарську діяльність суб'єктів племінної справи у тваринництві НАКАЗУЄМО:

1. Внести до Порядку використання коштів Державного бюджету України на виконання програм селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу і в науково-дослідних господарствах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук та Міністерства фінансів України від 13.02.2007 N 88/10/187, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.02.2007 за N 145/13412, такі зміни:

1.1. Пункт 9 викласти в такій редакції:

"9. Виконавцями програм не можуть бути господарства, які визнано банкрутами, проти яких порушено справу про банкрутство, які перебувають у стані ліквідації.".

1.2. Абзац перший пункту 12 викласти в такій редакції:

"12. Кошти, передбачені Державним бюджетом України на відповідний рік, повинні розподілятися за галузями у тваринництві в таких пропорціях:

за КПКВК - 2801190:

- молочне і м'ясне скотарство - 30 - 45 %;

- свинарство - 10 - 15 %;

- птахівництво - 10 - 15 %;

- конярство - 13 - 15 %;

- вівчарство - 4 - 7 %;

- звірівництво, бджільництво, шовківництво та роботи загальнодержавного значення - 15 - 30 %;".

1.3. Абзац перший пункту 14 викласти в такій редакції:

"14. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється згідно з законодавством, що діє у сфері державних закупівель".

1.4. Пункт 15 викласти в такій редакції:

"15. Операції, пов'язані з бюджетними коштами, проводяться відповідно до порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, що затверджується Державним казначейством України".

1.5. Пункт 21 викласти в такій редакції:

"21. Кошти Державного бюджету України спрямовуються виконавцями програм на оплату отриманих товарів, робіт та послуг. Відшкодування виконавцям програм фактичних витрат, пов'язаних з проведенням робіт за напрямами проведення видатків, здійснюється розпорядником бюджетних коштів на підставі підтвердних документів шляхом перерахування суми понесених витрат із свого реєстраційного рахунку на поточний рахунок одержувача, відкритий в установі банку".

1.6. Абзаци третій і четвертий позиції 3.1 Розмірів часткового або повного відшкодування понесених витрат та здійснення доплат з державного бюджету на виконання програм селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу і в науково-дослідних господарствах, наведених у додатку 1, викласти в такій редакції:

"утримання та збереження 1 голови маточного поголів'я великої рогатої худоби локальних та зникаючих молочних і комбінованих порід:

білоголової української, червоної польської, пінцгау, лебединської, швіцької, бурої карпатської, симентальської, червоної степової, англерської, української червоної молочної породи, айрширської та сірої української - за умови досягнення продуктивності за стадом за минулий рік на рівні і вище стандарту породи за молочним жиром за другу лактацію, який визначено Інструкцією з бонітування великої рогатої худоби молочних і молочно-м'ясних порід, затвердженою наказом Мінагрополітики від 30.12.2003 N 474, зареєстрованою в Мін'юсті 21.01.2004 за N 95/8694, збільшення чисельності основного стада або реалізації племінних тварин за минулий рік у кількості від 2 % до наявного маточного поголів'я та наявності копії паспортів великої рогатої худоби".

2. Департаменту фінансів (Зуб Г. І.), Департаменту ринків тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Микитюк Д. М.) Міністерства аграрної політики України, Управлінню економічного розвитку, фінансів і бухгалтерського обліку (Земляна І. Ф.) Української академії аграрних наук у встановленому порядку:

2.1. Забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

2.2. Довести наказ до відома структурних підрозділів Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук, Міністерства аграрної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій, управління промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра аграрної політики Мирошнікова А. М., заступника Міністра фінансів Мярковського А. І. і першого віце-президента Української академії аграрних наук Ситника В. П.

4. Цей наказ набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

Міністр
аграрної політики України 

 
Ю. Ф. Мельник
 

Президент Української академії
аграрних наук
 

 
М. В. Зубець
 

В. о. Міністра
фінансів України
 

 
І. І. Уманський
 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Державного
казначейства України 

 
Т. Я. Слюз
 

Голова Головного контрольно-ревізійного
управління України
 

 
М. І. Сивульський
 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
О. Кужель
 

Опрос