Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации обучения кандидатов на занятие должности государственного регистратора и повышения квалификации государственных регистраторов [СОДЕРЖАНИЕ]

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Порядок, Форма, Приказ от 10.07.2009 № 125
Утратил силу

Про організацію навчання кандидатів на зайняття посади державного реєстратора та підвищення кваліфікації державних реєстраторів

Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва
від 10 липня 2009 року N 125

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 вересня 2009 р. за N 873/16889

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
від 27 лютого 2012 року N 326/5)

1. Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва "Про організацію навчання кандидатів на зайняття посади державного реєстратора та підвищення кваліфікації державних реєстраторів" від 10 липня 2009 року N 125.

- Порядок конкурсного відбору навчального закладу, на базі якого буде здійснюватись навчання кандидатів на зайняття посади державного реєстратора та підвищення кваліфікації державних реєстраторів.

2. Порядок оформлення, подання та розгляду заявки на навчання кандидатів на зайняття посади державного реєстратора та підвищення кваліфікації державних реєстраторів.

- Форма договору про навчання кандидатів на зайняття посади державного реєстратора (підвищення кваліфікації державних реєстраторів)

____________

Опрос