Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Инструкцию по заполнению формы государственного статистического наблюдения N 1-жилфонд (годовая) "Жилищный фонд"

Госкомстат
Приказ от 25.08.2009 № 325
действует с 01.01.2010

Про внесення змін до Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-житлофонд (річна) "Житловий фонд"

Наказ Державного комітету статистики України
від 25 серпня 2009 року N 325

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 вересня 2009 р. за N 856/16872

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики нерухомості та отримання повної, всебічної і об'єктивної статистичної інформації НАКАЗУЮ:

1. Унести до Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-житлофонд (річна) "Житловий фонд", затвердженої наказом Держкомстату від 21.07.2008 N 251, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11.08.2008 за N 736/15427, такі зміни:

1.1. У пункті 1.1 розділу I абзац другий виключити.

1.2. У розділі II:

1.2.1. У пункті 2.2 абзац дванадцятий замінити чотирма новими абзацами такого змісту:

"Загальна площа гуртожитків визначається як сума площ жилих і допоміжних приміщень включно з площею нежилих приміщень.

Жилі приміщення - приміщення гуртожитку, призначені для проживання (кімнати, жилі блоки). Жилий блок - житлове приміщення гуртожитку, яке складається із декількох жилих кімнат, мешканці яких користуються підсобними приміщеннями загального користування; статус "жилий блок" визначається відповідно до проектної документації на гуртожиток.

Допоміжні приміщення - приміщення, призначені для забезпечення експлуатації гуртожитку та побутового обслуговування його мешканців (сходові клітини, вестибюлі, перехідні шлюзи, позаквартирні/позакімнатні коридори, колясочні, кладові, сміттєкамери, горища, підвали, шахти і машинні відділення ліфтів, вентиляційні камери та інші технічні приміщення), якими користуються всі мешканці будинку.

Нежилі приміщення - приміщення, призначені для торговельних, побутових та інших потреб непромислового характеру (наприклад, для проведення культурно-масових заходів та навчання, відпочинку, громадського харчування, медичного обслуговування тощо, а також площа літніх приміщень із знижувальними коефіцієнтами, що застосовуються при визначенні загальної площі квартир), які входять до структури житлового комплексу гуртожитку, але не відносяться до житлового фонду і є самостійними об'єктами цивільно-правових відносин". У зв'язку з цим абзаци тринадцятий - двадцять сьомий уважати відповідно абзацами шістнадцятим - тридцятим.

1.2.2. В абзацах п'ятнадцятому та двадцятому пункту 2.4 слова "бути обладнані" замінити словами "вважатися обладнаними".

1.2.3. В абзацах третьому та шостому пункту 2.10 слова "житлово-комунальні" замінити словом "комунальні".

2. Департаменту статистики послуг (Калачова І. В.):

2.1. Подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

2.2. Довести Інструкцію зі змінами, внесеними цим наказом, до відома територіальних органів державної статистики.

3. Цей наказ набирає чинності з 1 січня 2010 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.

 

Голова 

О. Г. Осауленко 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Міністр з питань
житлово-комунального
господарства України
 

 
 
О. Ю. Кучеренко
 

Опрос