Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение об открытии и функционировании корреспондентских счетов банков - резидентов и нерезидентов в иностранной валюте и корреспондентских счетов банков-нерезидентов в гривнях

Национальный банк
Постановление от 06.08.2009 № 467
Утратил силу

Про внесення змін до Положення про відкриття та функціонування кореспондентських рахунків банків - резидентів та нерезидентів в іноземній валюті та кореспондентських рахунків банків-нерезидентів у гривнях

Постанова Правління Національного банку України
від 6 серпня 2009 року N 467

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 вересня 2009 р. за N 828/16844

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 5 лютого 2019 року N 31)

Відповідно до статей 7, 44, 56 Закону України "Про Національний банк України", статей 4 і 51 Закону України "Про банки і банківську діяльність", розділів II та III Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.93 N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю", з метою впорядкування відкриття та ведення кореспондентських рахунків уповноважених банків Правління Національного банку України постановляє:

1. Унести до пункту 3.6 розділу 3 Положення про відкриття та функціонування кореспондентських рахунків банків - резидентів та нерезидентів в іноземній валюті та кореспондентських рахунків банків-нерезидентів у гривнях, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 26.03.98 N 118, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.04.98 за N 231/2671 (зі змінами), такі зміни:

після абзацу четвертого доповнити пункт новим абзацом такого змісту:

"призначені для обслуговування зареєстрованих відповідно до вимог нормативно-правових актів Національного банку України кредитних договорів резидентів з нерезидентами, зобов'язання за якими виникли до набрання чинності постановою Правління Національного банку України від 31.03.2009 N 178 "Про внесення зміни до Положення про відкриття та функціонування кореспондентських рахунків банків - резидентів та нерезидентів в іноземній валюті та кореспондентських рахунків банків-нерезидентів у гривнях", зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 30.04.2009 за N 393/16409 (далі - Постанова N 178), за винятком договорів, дія яких була пролонгована після набрання чинності Постановою N 178, та/або договорів, до яких після набрання чинності Постановою N 178 унесено зміни в частині збільшення суми кредитів".

У зв'язку з цим абзаци п'ятий та шостий уважати відповідно абзацами шостим та сьомим;

доповнити пункт новим абзацом такого змісту:

"Національний банк України має право окремим рішенням визначати порядок відкриття або використання вже відкритого кореспондентського рахунку уповноваженого банку, що відрізняється від установленого абзацом другим цього пункту, з метою забезпечення реалізації державних цільових програм".

2. Департаменту валютного регулювання (О. А. Щербакова) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома Операційного і територіальних управлінь Національного банку України та банків для використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Департамент валютного контролю та ліцензування (О. Г. Біланенко) та начальників територіальних управлінь Національного банку України.

4. Постанова набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

В. о. Голови 

А. В. Шаповалов 

ПОГОДЖЕНО: 

 

В. о. Голови
Державної податкової
адміністрації України
 

 
 
В. О. Кайзерман
 

Опрос