Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования дополнительных источников погашения налогового долга по решению органа взыскания

Государственная налоговая администрация
Приказ от 12.08.2009 № 434
Утратил силу

Про внесення змін до Порядку використання додаткових джерел погашення податкового боргу за рішенням органу стягнення

Наказ Державної податкової адміністрації України
від 12 серпня 2009 року N 434

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 вересня 2009 р. за N 826/16842

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної податкової адміністрації України
від 24 грудня 2010 року N 1040)

Відповідно до статті 7 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", з метою удосконалення процедур погашення податкового боргу з використанням додаткових джерел його погашення податковим органом та забезпечення повернення до бюджету сум податкового боргу платника податків за рахунок таких джерел, а також зменшення заборгованості інших осіб перед платником податків, право на вимогу якої переводиться на орган державної податкової служби, НАКАЗУЮ:

1. Внести до глави 4 Порядку використання додаткових джерел погашення податкового боргу за рішенням органу стягнення, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 19.09.2003 N 439, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13.10.2003 за N 926/8247, такі зміни:

1.1. У пункті 4.9 після слів "до моменту її продажу" доповнити словами "за рішенням органу державної податкової служби або стягнення її у судовому порядку".

1.2. У пункті 4.10 після слів "моменту продажу" доповнити словами "за рішенням органу державної податкової служби або стягнення у судовому порядку".

1.3. Доповнити главу пунктом 4.15 такого змісту:

"4.15. У випадку якщо заходи з продажу активів платника податків за рішенням органу державної податкової служби не призвели до повного погашення суми податкового боргу такого платника, органи державної податкової служби здійснюють продаж дебіторської заборгованості платника податків, право на вимогу якої переведено на органи державної податкової служби, або подають до судів позови про стягнення такої заборгованості".

2. Департаменту погашення прострочених податкових зобов'язань (Чмерук М. О.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Матвєєва О. В.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова  

С. В. Буряк 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
О. Кужель
 

Перший заступник
Міністра фінансів

 
І. І. Уманський
 

Опрос