Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Инструкции по организации работы органов государственного пожарного надзора

Министерство Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы (2)
Приказ от 13.07.2009 № 481
Утратил силу

Про затвердження Змін до Інструкції з організації роботи органів державного пожежного нагляду

Наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
від 13 липня 2009 року N 481

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
31 липня 2009 р. за N 719/16735

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства України з питань надзвичайних
ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
 від 6 лютого 2006 року N 59

згідно з наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України 
від 25 травня 2012 року N 863)

З метою приведення нормативно-правових актів у відповідність із постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2009 року N 502 "Про тимчасові обмеження здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Інструкції з організації роботи органів державного пожежного нагляду, затвердженої наказом МНС від 06.02.2006 N 59, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 26.04.2006 за N 480/12354, що додаються.

2. Виконуючому обов'язки начальника відділу документального забезпечення Департаменту організаційно-контрольної роботи Мазур О. В. забезпечити його тиражування та доведення до відома міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, головних управлінь МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі згідно з чинним законодавством.

3. Начальникам головних управлінь МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі:

3.1. Привести у відповідність із цим наказом документи територіальних органів державного пожежного нагляду, що стосуються організації та проведення перевірок об'єктів суб'єктів господарювання.

3.2. Організувати вивчення вимог цього наказу з прийняттям заліків.

4. Державному департаменту пожежної безпеки (Улинець Е. М.) та Управлінню правового забезпечення (Сухомлин О. М.) у встановленому порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Третьякова В. М. та начальника Державного департаменту пожежної безпеки Улинця Е. М.

6. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

 

Міністр

В. Шандра

ПОГОДЖЕНО:

 

В. о. Голови Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва

 
 
А. Гота

 

ЗМІНИ
до Інструкції з організації роботи органів державного пожежного нагляду, затвердженої наказом МНС від 06.02.2006 N 59, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 26.04.2006 за N 480/12354

1. Підпункт 3.3.3 пункту 3.3 доповнити новим абзацом четвертим такого змісту:

"У разі взяття на облік нових об'єктів із середнім або незначним ступенем прийнятного ризику планування перевірок таких об'єктів починати з першого кварталу 2011 року".

У зв'язку з цим абзац четвертий вважати відповідно абзацом п'ятим.

2. У підпункті 3.3.5 пункту 3.3:

абзац третій після слів "один раз на три роки" доповнити словами "починаючи з I кварталу 2011 року";

абзац четвертий після слів "один раз на п'ять років" доповнити словами "починаючи з I кварталу 2011 року".

3. Підпункт 3.3.13 пункту 3.3 доповнити абзацом восьмим такого змісту:

"Позапланові перевірки об'єктів суб'єктів господарювання, які проводяться з метою контролю за виконанням приписів та постанов, до 1 січня 2011 року можуть не проводитися за умови, що керівник суб'єкта господарювання самостійно повідомляє орган державного пожежного нагляду про виконання відповідного розпорядчого документа (припис, постанова) і усунення виявлених за результатами перевірки порушень вимог пожежної безпеки з наданням матеріалів (проектно-кошторисна документація, договори на виконання протипожежних робіт, розрахунки з оплати за виконання робіт тощо), які це підтверджують. У такому разі перевірка достовірності наданих керівником суб'єкта господарювання даних проводиться під час наступної планової перевірки".

4. Абзац перший підпункту 3.3.15 пункту 3.3 після слів "термінів їх виконання" доповнити словами ", які до 1 січня 2011 року мають становити 30 діб".

 

Начальник Державного
департаменту пожежної безпеки
генерал-лейтенант служби
цивільного захисту

 
 
 
Е. М. Улинець 

Опрос