Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Положение о ведомственном поощрительном знаке отличия - Почетной грамоте Министерства по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины

Министерство по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины
Положение, Приказ от 25.03.2009 № 69
Утратил силу

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку - Почесну грамоту Міністерства з питань житлово-комунального господарства України

Положення втратило чинність
(згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та
житлово-комунального господарства України
від 15 січня 2013 року N 9)

1. Загальні положення

1.1. Почесна грамота Міністерства з питань житлово-комунального господарства України (далі - Почесна грамота) є відомчою відзнакою Міністерства з питань житлово-комунального господарства України (далі - Мінжитлокомунгосп) і встановлюється відповідно до Указу Президента України від 18.11.96 N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки". Зразок Почесної грамоти наведено у додатку.

1.2. Почесною грамотою нагороджуються громадяни України, громадяни інших держав, трудові колективи підприємств, установ та організацій усіх форм власності, творчі спілки, фонди, асоціації, інші громадські об'єднання, які здійснили вагомий вклад у розвиток сфери житлово-комунального господарства України:

за зразкову роботу, наслідком якої є технічні та економічні досягнення у житлово-комунальному господарстві;

за виконання особливо важливих і термінових робіт та завдань на високому професійному рівні;

за винаходи і раціоналізаторські пропозиції, спрямовані на удосконалення виробничих процесів та організацію праці;

за створення умов для безперебійної та безаварійної роботи;

за досягнення у науково-дослідній роботі;

за організацію високопрофесійної підготовки та перепідготовки кадрів;

за успіхи у планово-фінансовій, адміністративно-господарській та іншій роботі;

з нагоди ювілейних дат заснування підприємств, установ, організацій сфери житлово-комунального господарства;

з нагоди відзначення професійних свят працівників сфери житлово-комунального господарства;

з нагоди ювілейної дати від дня народження особи, що представляється до нагородження Почесною грамотою.

1.3. Особи, які були нагороджені Почесною грамотою, можуть бути представлені до повторного нагородження Почесною грамотою не раніше ніж через три роки після останнього нагородження.

1.4. Особа, на яку накладено дисциплінарне чи адміністративне стягнення, що не знято, не може бути висунута для нагородження Почесною грамотою.

1.5. Облік, реєстрацію та підготовку матеріалів щодо нагородження Почесною грамотою здійснює кадрова служба Мінжитлокомунгоспу.

1.6. Про нагородження колективів, осіб Почесною грамотою видається наказ Міністерства з питань житлово-комунального господарства України.

1.7. Почесна грамота вручається Міністром з питань житлово-комунального господарства або за його дорученням іншими керівними працівниками Міністерства в урочистій обстановці, як правило, в трудовому колективі, де працює нагороджений. Відомості про нагороду вносяться до трудової книжки.

1.8. Втрачена Почесна грамота повторно не видається.

2. Порядок представлення до нагородження

2.1. Висунення осіб для нагородження Почесною грамотою здійснюється гласно, як правило, у трудових колективах, де вони працюють.

2.2. Подання про нагородження Почесною грамотою вноситься до Мінжитлокомунгоспу центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, обласними радами, Головою Центрального комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України, керівниками підприємств, установ та організацій сфери управління Мінжитлокомунгоспу та керівниками структурних підрозділів Міністерства.

2.3. До нагородження Почесною грамотою представляються особи, які мають стаж роботи у центральному апараті Міністерства не менше трьох років або ж у галузі житлово-комунального господарства не менше п'яти років.

2.4. Одночасно з поданням про нагородження Почесною грамотою подаються відомості про досягнення осіб, трудових колективів, які представляються до нагородження.

2.5. Подання про нагородження Почесною грамотою вноситься до Мінжитлокомунгоспу не пізніше ніж за місяць до дати, з нагоди якої особа або колектив висуваються до нагородження. У поданні зазначаються прізвище, ім'я та по батькові особи, її посада; подія, з нагоди якої пропонується відзначення; конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження Почесною грамотою.

У разі представлення до нагородження керівників підприємств, установ, організацій подається довідка про виконання основних планово-економічних показників відповідних підприємств, установ та організацій.

2.6. У разі невідповідності матеріалів вимогам пунктів 2.3, 2.4 та 2.5 цього Положення подання разом з матеріалами повертається органові, установі, які їх надіслали, із супровідним листом за підписом керівництва Міністерства відповідно до розподілу обов'язків.

 

Начальник Відділу кадрів
Мінжитлокомунгоспу
 

 
А. О. Касьян
 

 

  

____________

   

Опрос