Идет загрузка документа (20 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Условий оплаты труда работников (невоеннослужащих) летного, летно-подъемного, инженерно-технического состава авиации внутренних войск МВД Украины

МВД
Условия, Приказ от 10.03.2009 № 102
Утратил силу

Про затвердження Умов оплати праці працівників (невійськовослужбовців) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації внутрішніх військ МВС України

Наказ Міністерства внутрішніх справ України
від 10 березня 2009 року N 102

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 квітня 2009 р. за N 301/16317

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства внутрішніх справ України
 від 20 грудня 2010 року N 630
,
 від 17 квітня 2012 року N 332
,
 від 8 серпня 2013 року N 755

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 6 серпня 2014 року N 781)

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (зі змінами) та від 20 лютого 2006 року N 172 "Про встановлення посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. N 1298" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Умови оплати праці працівників (невійськовослужбовців) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України (далі - Умови), що додаються.

2. Керівникам у межах затвердженого фонду заробітної плати встановити працівникам посадові оклади (тарифні ставки), доплати та надбавки відповідно до розмірів, передбачених цими Умовами.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра генерал-полковника міліції Хоменка В. П.

4. Наказ надіслати за належністю.

 

Міністр 

Ю. В. Луценко 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Заступник Міністра праці
та соціальної політики України
 

 
В. М. Онищук
 

Заступник Міністра
фінансів України

 
В. М. Матвійчук
 

Голова об'єднаного
комітету профспілок МВС
 

 
Л. А. Кирилюк
 

Генеральний директор
Федерації роботодавців України
 

 
В. О. Грищенко
 

В. о. президента Спілки
підприємців малих, середніх і
приватизованих підприємств
України
 

 
 
 
В. Биковець
 

В. о. президента Всеукраїнської
асоціації роботодавців
 

 
В. Биковець
 

 

УМОВИ
оплати праці працівників (невійськовослужбовців) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України

1. Ці Умови розроблено відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (зі змінами), від 20 лютого 2006 року N 172 "Про встановлення посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. N 1298", з метою впорядкування умов оплати праці працівників авіаційних підрозділів внутрішніх військ МВС України.

2. Розміри тарифних розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників (невійськовослужбовців) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації внутрішніх військ МВС України визначені в додатку 1.

Схеми тарифних розрядів посад працівників (невійськовослужбовців) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації внутрішніх військ МВС України встановлюються відповідно до схем тарифних розрядів і коефіцієнтів тарифної сітки з оплати праці керівників, фахівців, професіоналів та інших працівників (невійськовослужбовців) (додатки 2 - 3) залежно від складності та обсягу виконуваних робіт, рівня кваліфікації працівників, їх досвіду і знань.

3. Працівникам установлюються надбавки:

3.1. За почесні звання України, СРСР, союзних республік СРСР: "народний" - у розмірі 40 відсотків, "заслужений" - у розмірі 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).

3.2. За спортивні звання "заслужений тренер", "заслужений майстер спорту" - у розмірі 20 відсотків, "майстер спорту міжнародного класу" - у розмірі 15 відсотків, "майстер спорту" - у розмірі 10 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).

Надбавки за почесні та спортивні звання встановлюються працівникам, якщо їх діяльність за профілем збігається з наявним почесним або спортивним званням. За наявності двох або більше звань надбавки встановлюються за одним (вищим) званням. Відповідність почесного або спортивного звання профілю діяльності працівника на займаній посаді визначається керівником установи, закладу або організації.

3.3. За знання та використання в роботі іноземної мови: однієї європейської - у розмірі 10 відсотків, однієї східної, угро-фінської або африканської - у розмірі 15 відсотків, двох і більше мов - у розмірі 25 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).

Надбавка не встановлюється працівникам, для яких вимогами для зайняття посади передбачено знання іноземної мови, що підтверджено відповідним документом.

4. Виплачувати працівникам доплату за роботу в нічний час - у розмірі 40 відсотків годинної тарифної ставки (посадового окладу) за кожну годину роботи з 22.00 до 06.00.

5. Надати право командирові авіаційної бази внутрішніх військ МВС України в межах фонду оплати праці:

5.1. Установлювати:

працівникам (невійськовослужбовцям) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації внутрішніх військ МВС України посадові оклади відповідно до затверджених цим наказом схем посадових окладів;

доплати працівникам (невійськовослужбовцям) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації в розмірі до 50 відсотків посадового окладу:

за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників із числа цих же категорій персоналу;

за суміщення професій (посад);

за розширення зони обслуговування або збільшення обсягу виконаних робіт.

Зазначені види доплат не встановлюються керівникам бюджетних установ, закладів та організацій, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів цих установ, закладів та організацій, їх заступникам;

надбавки в розмірі до 50 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати, тарифної ставки):

за високі досягнення в праці;

за виконання особливо важливої роботи (на строк її виконання);

за складність, напруженість у роботі.

Граничний розмір зазначених надбавок для працівника не повинен перевищувати 50 відсотків посадового окладу.

У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни зазначені надбавки скасовуються або зменшуються.

5.2. Надавати працівникам матеріальну допомогу, у тому числі на оздоровлення, за винятком матеріальної допомоги на поховання, у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік.

5.3. Затверджувати порядок і розміри преміювання працівників відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи в межах затвердженого фонду оплати праці.

6. Конкретні розміри надбавок, доплат, установлені працівникам, оголошуються наказом командира авіаційної бази внутрішніх військ МВС України.

 

Командувач внутрішніх військ
МВС України
генерал армії України
 

 
 
О. Т. Кіхтенко
 

 

РОЗМІРИ
тарифних розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників (невійськовослужбовців) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації внутрішніх військ МВС України

Тарифні розряди 

Тарифні коефіцієнти 

з 1 вересня 2008 року 

1,00 

1,09 

1,18 

1,27 

1,36 

1,45 

1,54 

1,64 

1,73 

10 

1,82 

11 

1,97 

12 

2,12 

13 

2,27 

14 

2,42 

15 

2,58 

16 

2,79 

17 

3,00 

18 

3,21 

19 

3,42 

20 

3,64 

21 

3,85 

22 

4,06 

23 

4,27 

24 

4,36 

25 

4,51 

Примітки:

1. У 2013 році посадові оклади (тарифні ставки) розраховуються виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду з 1 січня - 852 гривні.

Заробітна плата працівників, визначена з урахуванням зазначених посадових окладів, індексується відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення".

2. Посадові оклади (тарифні ставки) за розрядами Єдиної тарифної сітки визначаються шляхом множення окладу (ставки) працівника I тарифного розряду на відповідний тарифний коефіцієнт. У разі, коли посадовий оклад (тарифна ставка) визначений в гривнях з копійками, цифри до 0,5 відкидаються, від 0,5 і вище - заокруглюються до однієї гривні.

(додаток 1 із змінами, внесеними згідно з наказами
 Міністерства внутрішніх справ України від 20.12.2010 р. N 630,
 від 17.04.2012 р. N 332
,
 від 08.08.2013 р. N 755)

 

СХЕМА
тарифних розрядів посад працівників (невійськовослужбовців) льотного, льотно-підйомного складу авіації внутрішніх військ МВС України

Посада 

Тарифний розряд 

Командир змішаного авіаційного загону  

13 - 14 

Командир корабля, командир вертольота 

12 - 13 

Помічник командира корабля,
штурман корабля,
бортовий інженер-інструктор,
льотчик-штурман вертольота 

11 - 12 

Бортовий авіаційний технік 

10 - 11 

Старший повітряний радист - бортовий оператор, старший бортовий механік 

9 - 10 

Бортовий механік (бортпровідник)  

8 - 9 

 

СХЕМА
тарифних розрядів посад працівників (невійськовослужбовців) інженерно-технічного складу авіації внутрішніх військ МВС України, які безпосередньо зайняті обслуговуванням польотів

Посада 

Тарифний розряд 

Старший технік, техніки всіх спеціальностей: 

  

1-ї категорії 

10 - 11 

2-ї категорії 

9 - 10 

3-ї категорії 

8 - 9 

без категорії 

7 - 8 

Авіаційний механік, механік 

7 - 8 

____________

Опрос