Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Инструкцию о порядке составления, выдачи, регистрации и хранения государственных актов на право собственности на земельный участок и право постоянного пользования земельным участком и договоров аренды земли

Государственный комитет Украины по земельным ресурсам
Приказ от 16.03.2009 № 133
Утратил силу

Про внесення змін до Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право власності на земельну ділянку і право постійного користування земельною ділянкою та договорів оренди землі

Наказ Державного комітету України із земельних ресурсів
від 16 березня 2009 року N 133

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 березня 2009 р. за N 279/16295

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
від 3 липня 2013 року N 404)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.11.2008 N 1019 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2002 р. N 449" та з метою приведення нормативно-правових актів Держкомзему у відповідність до вимог законодавства НАКАЗУЮ:

1. Пункт 2.14 Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право власності на земельну ділянку і право постійного користування земельною ділянкою та договорів оренди землі, затвердженої наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 04.05.99 N 43, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.06.99 за N 354/3647 (із змінами), викласти в такій редакції:

"2.14. Державний акт на право власності на земельну ділянку складається у двох примірниках, підписується посадовими особами в такій послідовності: начальник державного органу земельних ресурсів, голова (керівник) органу місцевого самоврядування або органу виконавчої влади та особа, що здійснила реєстрацію акта. Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою складається у двох примірниках, підписується посадовими особами в такій послідовності: начальник державного органу земельних ресурсів та голова місцевої державної адміністрації або органу місцевого самоврядування".

2. Управлінню правового забезпечення (Юрець О. І.) в установленому порядку забезпечити подання наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова 

О. М. Кулініч 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Міністр охорони
навколишнього природного
середовища України
 

 
 
Г. Г. Філіпчук
 

 Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва

 
 
О. Кужель 

Опрос