Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Положение о порядке предоставления небанковским финансовым учреждениям, национальному оператору почтовой связи генеральных лицензий на осуществление валютных операций

Национальный банк
Постановление от 06.03.2009 № 122
действует с 06.04.2009

Про внесення зміни до Положення про порядок надання небанківським фінансовим установам, національному оператору поштового зв'язку генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій

Постанова Правління Національного банку України
від 6 березня 2009 року N 122

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 березня 2009 р. за N 277/16293

Відповідно до статей 5, 11, 13 Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.93 N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю", статей 7, 44 Закону України "Про Національний банк України", з метою вдосконалення контролю за небанківськими фінансовими установами та національним оператором поштового зв'язку в разі здійснення ними валютних операцій Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Підпункт "в" пункту 3.10 глави 3 Положення про порядок надання небанківським фінансовим установам, національному оператору поштового зв'язку генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 09.08.2002 N 297, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.08.2002 за N 712/7000 (зі змінами), викласти в такій редакції:

"в) анулювання ліцензії небанківської фінансової установи, зазначеної в підпункті "г" пункту 2.2 глави 2 цього Положення, або її зупинення (тимчасове зупинення) у передбачених законодавством випадках, або скасування Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України рішення про взяття на облік національного оператора поштового зв'язку".

2. Департаменту валютного контролю та ліцензування (О. Г. Біланенко) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України та банків України для використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України О. В. Савченка і Департамент валютного контролю та ліцензування (О. Г. Біланенко).

4. Постанова набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

В. о. Голови 

А. В. Шаповалов 

Опрос