Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании утратившим силу приказа Государственного комитета Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства, Государственного комитета строительства, архитектуры и жилищной политики Украины от 13.09.2001 N 112/182

Министерство регионального развития и строительства Украины, Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Приказ от 16.02.2009 № 29/70
действует с 22.03.2009

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 13.09.2001 N 112/182

Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва,
Міністерства регіонального розвитку та будівництва України
від 16 лютого 2009 року N 29/70

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 березня 2009 р. за N 230/16246

З метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю та сприяння інвестиційній діяльності у будівництві" НАКАЗУЄМО:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 13.09.2001 N 112/182 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження будівельної діяльності (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж)", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08.11.2001 за N 939/6130.

2. Департаменту ліцензування Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (Іванченко О. Б.), Управлінню ліцензування та атестації Державної архітектурно-будівельної інспекції (Ситнік О. П.) у встановленому законодавством порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню ліцензування та атестації Державної архітектурно-будівельної інспекції (Ситнік О. П.) забезпечити публікацію цього наказу в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Готу А. О. та першого заступника Міністра регіонального розвитку та будівництва України Беркуту А. В.

 

Голова

О. В. Кужель

Міністр

В. С. Куйбіда

Опрос