Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Лицензионным условиям осуществления хозяйственной деятельности по централизованному водоснабжению и водоотводу

Министерство по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины, Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Приказ от 04.11.2008 № 135/327
Утратил силу

Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення

Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва,
Міністерства з питань житлово-комунального господарства України
від 4 листопада 2008 року N 135/327

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 листопада 2008 р. за N 1130/15821

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державного комітету України з питань
 регуляторної політики та підприємництва, Державного комітету будівництва,
 архітектури та житлової політики України від 14 лютого 2001 року N 35/34
згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,
Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
 від 26 вересня 2013 року N 1147/467)

Відповідно до статті 8 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Указу Президента України від 27.09.2007 N 921 "Про Концепцію вдосконалення державного регулювання природних монополій", розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.02.2008 N 366-р "Про схвалення пріоритетів діяльності міністерств на 2008 рік" та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.06.2008 N 838-р "Про оснащення житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води і теплової енергії " НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 14.02.2001 N 35/34, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 01.03.2001 за N 183/5374, що додаються.

2. Департаменту державного регулювання Мінжитлокомунгоспу (Гаврилюк О. В.), Департаменту ліцензування Держкомпідприємництва (Іванченко О. Б.) в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Департаменту державного регулювання Мінжитлокомунгоспу (Гаврилюк О. В.) забезпечити публікацію цього наказу в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Приступу М. І. та першого заступника Міністра з питань житлово-комунального господарства - начальника Державної житлово-комунальної інспекції Мазурчака О. В.

 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
К. О. Ващенко
 

Міністр з питань
житлово-комунального
господарства України
 

 
 
О. Ю. Кучеренко
 

ПОГОДЖЕНО: 

  

В. о. Голови
Антимонопольного комітету України
 

 
О. І. Мельниченко  

Голова Держспоживстандарту України 

Л. В. Лосюк 

Державний комітет України
по водному господарству 

 
В. Сташук
 

  

  

Зміни
до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення

1. В абзаці другому пункту 1.4 розділу 1 слова "Держбуд України" замінити словом "Мінжитлокомунгосп".

2. В абзаці першому розділу 2 слова "наведених у додатку" виключити.

3. Розділ 2 доповнити абзацами такого змісту:

"Суб'єкти господарювання зобов'язані:

- вести бухгалтерський облік господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення окремо від обліків та звітів з інших видів діяльності та надсилати органу ліцензування, за запитом, фінансову (бухгалтерську) звітність за результатами господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення;

- здійснювати господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення за тарифами, встановленими відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 N 959.".

4. Абзац п'ятий пункту 3.1 розділу 3 викласти в такій редакції:

"мати свідоцтво про уповноваження (атестацію) лабораторії, яка проводить лабораторно-виробничий контроль на відповідність якості питної води державному стандарту ГОСТ 2874-82 "Вода питьевая. Гигиенические требования и контроль за качеством", відповідно до Правил уповноваження та атестації у державній метрологічній системі, затверджених наказом Держспоживстандарту України від 29.03.2005 N 71, зареєстрованих Мін'юстом 13.04.2005 за N 392/10672, або договір на проведення аналогічних робіт з атестованими лабораторіями інших організацій;".

5. Пункт 3.1 розділу 3 доповнити новими абзацами такого змісту:

"забезпечити відповідність вимогам щодо кількісних та якісних характеристик, що відповідають параметрам, визначеним державними стандартами;

здійснювати централізоване водопостачання із застосуванням приладів обліку.".

6. Абзац шостий пункту 4.1 розділу 4 викласти в такій редакції:

"мати свідоцтво про уповноваження (атестацію) лабораторії, яка проводить лабораторно-виробничий контроль показників вмісту забруднювальних речовин у зворотних водах, відповідно до Правил уповноваження та атестації у державній метрологічній системі, затверджених наказом Держспоживстандарту України від 29.03.2005 N 71, зареєстрованих Мін'юстом 13.04.2005 за N 392/10672, або договір на проведення аналогічних робіт з атестованими лабораторіями інших організацій;".

7. Додаток до розділу 2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення виключити.

 

Заступник директора Департаменту -
начальник відділу
нормативно-правового
забезпечення ліцензування
Департаменту ліцензування
Державного комітету України з
питань регуляторної політики та
підприємництва
 

 
 
 
 
 
 
 
Т. В. Базанова
 

Директор Департаменту
державного регулювання
Міністерства з питань
житлово-комунального
господарства України
 

 
 
 
 
О. В. Гаврилюк
 

Опрос