Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении новой редакции Положения о порядке внесения информации о ломбардах в Государственній реестр финансовых учреждений и о внесении изменений в некоторые нормативно-правовые акты

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 02.10.2008 № 1140
редакция действует с 14.07.2014

Про затвердження нової редакції Положення про порядок унесення інформації про ломбарди до Державного реєстру фінансових установ та про внесення змін до деяких нормативно-правових актів

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 2 жовтня 2008 року N 1140

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 листопада 2008 р. за N 1127/15818

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
 від 28 листопада 2013 року N 4368

Відповідно до статті 27, пункту 1 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" та підпункту 4 пункту 4 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 04.04.2003 N 292, з метою удосконалення державного регулювання діяльності ломбардів Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

1. Пункт 1 втратив чинність

2. До розділу I Положення про Державний реєстр фінансових установ, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 28.08.2003 N 41, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.09.2003 за N 797/8118, унести такі зміни:

2.1. В абзаці восьмому пункту 1 виключити слова "(та в електронній формі)".

2.2. Пункт 15 викласти в такій редакції:

"15. Відповідними нормативно-правовими актами щодо окремих видів фінансових установ можуть визначатися додаткові вимоги до заявника для внесення інформації про нього та його відокремлені підрозділи до Реєстру, вимоги до документів, які при цьому подаються заявником, порядок унесення інформації про заявника та його відокремлений підрозділ до Реєстру та виключення інформації про заявника та його відокремлений підрозділ з Реєстру".

3. Пункт 3 втратив чинність

4. Ломбардам, інформація щодо яких унесена до Державного реєстру фінансових установ до набуття чинності цим розпорядженням, привести свою діяльність у відповідність до вимог нової редакції Положення про порядок внесення інформації про ломбарди до Державного реєстру фінансових установ у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим розпорядженням.

5. Департаменту нагляду за фінансовими компаніями разом з юридичним департаментом забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

6. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника забезпечити опублікування цього розпорядження у засобах масової інформації після його державної реєстрації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Комісії - директора департаменту нагляду за фінансовими компаніями.

 

Голова Комісії 

В. Альошин 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
К. О. Ващенко
 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок унесення інформації про ломбарди до Державного реєстру фінансових установ

Положення втратило чинність
(у зв'язку з втратою чинності
розпорядженням Державної комісії з
регулювання ринків фінансових послуг України від 18 грудня 2003 року N 170

згідно з розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
від 28 листопада 2013 року N 4368)

____________

Опрос