Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечней должностей рядового и начальствующего состава органов внутренних дел, по которым зачисляется время прохождения службы на льготных условиях [СОДЕРЖАНИЕ]

МВД
Перечень, Приказ от 20.10.2008 № 545
Утратил силу

Про затвердження переліків посад рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, за якими зараховується час проходження служби на пільгових умовах

Наказ Міністерства внутрішніх справ України
від 20 жовтня 2008 року N 545

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 листопада 2008 р. за N 1100/15791

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
від 5 грудня 2011 року N 895)

1. Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження переліків посад рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, за якими зараховується час проходження служби на пільгових умовах" від 20 жовтня 2008 року N 545.

- Перелік посад рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, які проходять службу в ізоляторах тимчасового тримання, приймальниках-розподільниках для осіб, затриманих за бродяжництво, спеціальних приймальниках для утримання осіб, підданих адміністративному арешту, підрозділах конвойної служби міліції, час служби в яких зараховується до вислуги років для призначення пенсії один місяць за сорок днів.

2. Перелік посад рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ у підрозділах з підбирання та транспортування трупів у морг, час проходження служби в яких зараховується до вислуги років для призначення пенсії один місяць за півтора місяця.

____________

Опрос