Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок заполнения формы уведомления страхового и/или перестрахового брокера-нерезидента о намерении осуществлять деятельность на территории Украины

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение, Порядок от 21.08.2008 № 1001
редакция действует с 19.10.2018

ПОРЯДОК
заповнення форми повідомлення страхового та/або перестрахового брокера-нерезидента про намір здійснювати діяльність на території України

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
від 21 серпня 2018 року N 1455

1. Повідомлення страхового та/або перестрахового брокера-нерезидента про намір здійснювати діяльність на території України (далі - повідомлення) за встановленою формою заповнюється українською мовою, якщо інше не зазначено у відповідних позиціях форми повідомлення.

2. Заповненню підлягають усі позиції встановленої форми повідомлення.

3. Дати в повідомленні зазначаються арабськими цифрами і в такій послідовності: число - два знаки, місяць - два знаки, рік - чотири знаки.

4. Позиція "Порядок подання" та пункт 1 повідомлення заповнюються позначкою "х" у відповідному полі.

5. Повне найменування брокера - юридичної особи в пункті 2.1 повідомлення зазначається згідно з установчими документами (у разі наявності).

6. У пункті 3 повідомлення зазначається місцезнаходження офіційно зареєстрованого головного органу управління (контори) брокера - юридичної особи або місце проживання на території якої-небудь держави не менше одного року брокера - фізичної особи, яка не має постійного місця проживання на території інших держав і має намір проживати на території цієї держави протягом необмеженого строку, не обмежуючи таке проживання певною метою, і за умови, що таке проживання не є наслідком виконання цією особою службових обов'язків або зобов'язань за договором (контрактом).

7. У пункті 5 повідомлення зазначаються відомості про ліцензування (видачу іншого дозвільного документа) та/або реєстрацію (облік) особи як страхового посередника відповідно до законодавства держави її постійного місцезнаходження (постійного місця проживання) та про компетентний орган, що здійснює таке ліцензування (видачу іншого дозвільного документа) та/або реєстрацію (облік).

Якщо законодавством держави постійного місцезнаходження (постійного місця проживання) брокера для здійснення посередницької діяльності вимагається лише ліцензування (видача іншого дозвільного документа) або лише реєстрація (облік) особи як страхового посередника або не вимагається ні ліцензування (видача іншого дозвільного документа), ні реєстрації (обліку), то в пункті 5 повідомлення зазначаються лише наявні відомості, а в інших позиціях повідомлення ставиться позначка "х".

8. У разі виникнення змін в інформації, зазначеній у повідомленні, такі зміни повинні бути повідомлені страховим та/або перестраховим брокером-нерезидентом протягом 10 робочих днів з дня виникнення таких змін.

9. У разі, якщо заповнене повідомлення займає більш ніж одну сторінку, кожна сторінка повідомлення засвідчується підписом керівника страхового та/або перестрахового брокера-нерезидента.

(пункт 9 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням Національної комісії,
 що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
 від 21.08.2018 р. N 1455)

 

Член Комісії - директор Департаменту
державного регулювання
та розвитку ринків фінансових послуг
 

 
 
І. Приянчук
 

Опрос