Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о служебном нагрудном знаке "Государственный инспектор ветеринарной медицины"

Государственный комитет ветеринарной медицины Украины
Положение, Приказ от 17.09.2008 № 191
действует с 17.10.2008

Про затвердження Положення про службовий нагрудний знак "Державний інспектор ветеринарної медицини"

Наказ Державного комітету ветеринарної медицини України
від 17 вересня 2008 року N 191

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
6 жовтня 2008 р. за N 929/15620

На виконання Закону України "Про ветеринарну медицину", Положення про Державний комітет ветеринарної медицини України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2007 року N 1075, та з метою дотримання законності в діяльності державних інспекторів ветеринарної медицини під час здійснення ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, забезпечення особистої безпеки при виконанні покладених на них повноважень та обов'язків НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про службовий нагрудний знак "Державний інспектор ветеринарної медицини".

2. Управлінню фінансів та економіки (Моторнюк Л. П.) забезпечити своєчасне виготовлення службових нагрудних знаків.

3. Заступнику голови Державного комітету ветеринарної медицини України Пацюку М. В. подати наказ в десятиденний термін на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Начальнику управління організації ветеринарної справи Маковському М. І. після державної реєстрації цього наказу забезпечити його тиражування та довести до головних управлінь ветеринарної медицини в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. Голови Комітету  

О. М. Вержиховський 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Заступник Міністра
аграрної політики України
 

 
Я. М. Гадзало
 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про службовий нагрудний знак "Державний інспектор ветеринарної медицини"

1. Службовий нагрудний знак Державного комітету ветеринарної медицини України "Державний інспектор ветеринарної медицини" (далі - знак), опис (додаток 1) та зображення (додаток 2), видається державним інспекторам ветеринарної медицини і використовується під час здійснення ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

2. Знак є власністю Державного комітету ветеринарної медицини України і не підлягає продажу, обміну на інші знаки, не передається у власність та користування іншим особам.

3. Державний комітет ветеринарної медицини України організовує виготовлення та придбання необхідної і додаткової кількості знаків.

4. Наказами відповідно голови Держкомветмедицини, начальниками головного управління ветеринарної медицини в Автономній Республіці Крим, області, містах Києві та Севастополі, регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті знак видається та закріплюється за кожним державним інспектором ветеринарної медицини під особистий підпис, який фіксується у Журналі видачі та повернення спеціальних нагрудних знаків "Державний інспектор ветеринарної медицини" (додаток 3).

5. При виконанні службових обов'язків державний інспектор ветеринарної медицини при собі повинен мати посвідчення, форма якого затверджена наказом Держкомветмедицини від 29 серпня 2008 року N 176 "Про затвердження зразків посвідчень", та службовий нагрудний знак "Державний інспектор ветеринарної медицини". Нагрудний знак закріплюється як на форменому, так і цивільному одязі з лівого боку по центру.

6. З метою запобігання підробкам знаків та обліку їх видачі на знак наноситься порядковий номер.

7. Знаки, які не використовуються, зберігаються відповідно у Державному комітеті ветеринарної медицини України, головному управлінні ветеринарної медицини в Автономній Республіці Крим, області, містах Києві та Севастополі, регіональній службі державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

8. При звільненні державного інспектора ветеринарної медицини від виконання обов'язків знак повертається до відповідного органу державної ветеринарної медицини, який його видав, про що робиться відповідний запис у Журналі видачі та повернення спеціальних нагрудних знаків "Державний інспектор ветеринарної медицини".

9. У разі втрати знака він вважається недійсним, а за фактом втрати проводиться службове розслідування органом державної ветеринарної медицини, який його видав, та приймається відповідне рішення.

10. У разі втрати (пошкодження) знака з вини державного інспектора ветеринарної медицини він видається повторно за його рахунок.

 

Заступник голови Державного
комітету ветеринарної медицини України
 

 
М. В. Пацюк
 

 

ОПИС
службового нагрудного знака "Державний інспектор ветеринарної медицини"

Службовий нагрудний знак "Державний інспектор ветеринарної медицини" виготовляється з жовтого металу і має форму фігурного щита з білим емалевим полем, на тлі якого вміщено прямий рівносторонній хрест синьої емалі із зображенням у центрі змії, що обвиває чашу.

У верхній частині щита розміщено зображення Державного Герба України, у нижній - подвійну стрічку синьої емалі з написом "Державний інспектор ветеринарної медицини", під якою щиток жовтого кольору із вигравіруваним порядковим номером синього кольору. Окуття щита з внутрішньої частини мають облямівку жовтої та синьої емалі.

Розмір нагрудного знака: довжина - 60 мм, ширина - 40 мм.

На зворотному боці нагрудного знака є застібка для прикріплення його до одягу.

Усі зображення і написи рельєфні, написи, пружки хреста, зображення змії та чаші із жовтого металу.

 

Зображення
службового нагрудного знака "Державний інспектор ветеринарної медицини"

 

 

Журнал
видачі та повернення службових нагрудних знаків "Державний інспектор ветеринарної медицини"

_____________________________________________________________________________________
(найменування територіального органу ветеринарної медицини)

N
з/п 

Дата видачі 

Кому виданий, прізвище, ініціали 

Номер нагрудного знака 

Видано 

Здано 

Дата отримання, підпис 

Дата повернення, підпис 

  

  

  

  

  

  

Журнал повинен бути пронумерований, прошнурований і скріплений гербовою печаткою відповідно Держкомветмедицини; головного управління ветеринарної медицини в Автономній Республіці Крим, області, містах Києві та Севастополі; регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

____________

Опрос