Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Условиям и Правилам осуществления предпринимательской деятельности по поставке электрической энергии по регулируемому тарифу

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 04.09.2008 № 1061
Утратил силу

Про затвердження Змін до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом

Постанова Національної комісії регулювання електроенергетики України
від 4 вересня 2008 року N 1061

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 вересня 2008 р. за N 903/15594

Постанова втратила чинність
(у зв'язку з втратою чинності
постановою Національної комісії з питань регулювання
 електроенергетики України від 13 червня 1996 року N 15/1
згідно з постановою Національної комісії,
 що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,
 від 29 серпня 2017 року N 1034)

Відповідно до Законів України "Про електроенергетику", "Про природні монополії" та Положення про Національну комісію регулювання електроенергетики України, затвердженого Указом Президента України від 14.03.95 N 213 (в редакції Указу Президента України від 21.04.98 N 335), Національна комісія регулювання електроенергетики України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Зміни до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 N 15/1 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 08.08.96 за N 433/1458, що додаються.

2. Управлінню ліцензування забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

 

Голова Комісії 

В. Кальченко 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Міністр палива та
енергетики України
 

 
Ю. В. Продан

Перший заступник
Голови Антимонопольного
комітету України 

 
 
Ю. Г. Кравченко
 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
К. О. Ващенко
 

 

ЗМІНИ
до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом

1. У пункті 1.4 розділу 1 визначення "Закріплена територія" викласти в такій редакції:

"Закріплена територія - територія адміністративно-територіальної одиниці, де розташовані місцеві (локальні) електричні мережі, що перебувають у власності ліцензіата, та електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата або від приєднаних до мереж ліцензіата інших власників електричних мереж, які не мають ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом, яку ліцензіат погоджує з центральним органом виконавчої влади, що здійснює управління в електроенергетиці, указується ліцензіатом в описі за формою, наведеною в додатку до Умов та Правил, і затверджується НКРЕ в установленому порядку. Якщо на території адміністративно-територіальної одиниці розташовані електричні мережі інших ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, то закріплена територія кожного з цих ліцензіатів визначається відповідно до території розташування об'єктів електроенергетики, що перебувають у власності ліцензіата, та електричних мереж споживачів, які живляться від мереж цього ліцензіата".

2. Абзац четвертий пункту 2.7 розділу 2 викласти в такій редакції:

"При укладенні цього договору сторони визначають його зміст на основі примірного договору, схваленого НКРЕ та погодженого з Антимонопольним комітетом України".

3. Підпункт 3.8.1 пункту 3.8 розділу 3 викласти в такій редакції:

"3.8.1. Ліцензіат не має права відмовити споживачу, розташованому на закріпленій території, в укладенні договору про постачання електричної енергії і повинен забезпечувати купівлю на Оптовому ринку електричної енергії України електричної енергії для постачання будь-якому розташованому на закріпленій території споживачу на підставі договору про постачання електричної енергії".

4. Додаток до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом викласти в такій редакції:

_________________________________________________
(назва ліцензіата /заявника на отримання ліцензії)

Опис закріпленої території*

__________________________________________________________________
__________________________________________________________________

Підпис ліцензіата (заявника
на отримання ліцензії)

М.П. 

Дата 

____________
* Опис закріпленої території має містити:

а) назву адміністративно-територіальної одиниці, на території якої розташовані місцеві (локальні) електричні мережі, що перебувають у власності ліцензіата, та електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата або від приєднаних до мереж ліцензіата інших власників мереж, які не мають ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом;

б) географічні карти з нанесеними на них кордонами територій, де розташовані місцеві (локальні) електричні мережі ліцензіата та його споживачів, що живляться безпосередньо від мереж ліцензіата або від приєднаних до мереж ліцензіата інших власників мереж, які не мають ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом (із зазначенням точок розмежування балансової належності між ліцензіатом та іншими власниками електричних мереж);

в) перелік об'єктів електроенергетики, що перебувають у власності ліцензіата, із зазначенням назв адміністративно-територіальних одиниць, де вони розташовані, акти розмежування балансової належності, узгоджені з іншими власниками електричних мереж.

Перелік об'єктів електроенергетики не надається ліцензіатом, якщо його закріпленою територією є територія всієї адміністративно-територіальної одиниці".

 

Начальник
управління ліцензування
 

 
В. Самкова
 

Опрос