Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок осуществления таможенными органами контроля за уплатой плательщиками налогов налога на добавленную стоимость и акцизного сбора, взимаемых при ввозе (пересылке) товаров и других предметов на таможенную территорию Украины

Государственная налоговая администрация, Государственная таможенная служба
Приказ от 01.09.2008 № 562/958
Утратил силу

Про внесення змін до Порядку здійснення митними органами контролю за сплатою платниками податків податку на додану вартість та акцизного збору, які справляються при ввезенні (пересиланні) товарів та інших предметів на митну територію України

Наказ Державної податкової адміністрації України,
Державної митної служби України
від 1 вересня 2008 року N 562/958

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 вересня 2008 р. за N 846/15537

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державної податкової адміністрації України,
 Державної митної служби України від 16 березня 2001 року N 109/188
згідно з
 наказом Міністерства фінансів України
 від 3 вересня 2015 року N 751)

З метою приведення нормативних актів Державної податкової адміністрації України та Державної митної служби України у відповідність до статті 71 Митного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 N 93 "Про справляння плати за митне оформлення товарів і транспортних засобів поза місцем розташування митних органів або поза робочим часом, установленим для митних органів" НАКАЗУЄМО:

1. Абзац другий пункту 4.5 Порядку здійснення митними органами контролю за сплатою платниками податків податку на додану вартість та акцизного збору, які справляються при ввезенні (пересиланні) товарів та інших предметів на митну територію України, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України та Державної митної служби України від 16.03.2001 N 109/188, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.03.2001 за N 261/5452, виключити.

2. Департаменту митних платежів (Джигалов С. О.) і Юридичному департаменту (Бабюк В. Л.) Державної митної служби України у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Державної податкової адміністрації України Чекашкіна С. В. та першого заступника Голови Державної митної служби України Гутника А. Є.

 

Голова Державної податкової
адміністрації України

 
С. В. Буряк

Голова Державної митної
служби України

 
В. І. Хорошковський

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр фінансів України

В. М. Пинзеник

В. о. Голови Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва

 
 
Г. М. Білоус

Опрос