Идет загрузка документа (206 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении марок акцизного сбора нового образца и проведении обмена остатков неиспользованных марок акцизного сбора предыдущего образца

Государственная налоговая администрация
Форма, Приказ от 07.07.2008 № 454
Утратил силу

Про запровадження марок акцизного збору нового зразка та проведення обміну залишків невикористаних марок акцизного збору попереднього зразка

Наказ Державної податкової адміністрації України
від 7 липня 2008 року N 454

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 липня 2008 р. за N 698/15389

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
 від 3 вересня 2015 року N 751)

З метою виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2008 року N 179 "Про запровадження марок акцизного збору нового зразка для алкогольних напоїв та тютюнових виробів" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі форми:

1.1. Акт інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка в продавця марок акцизного збору, що додається.

1.2. Акт інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка в суб'єкта господарювання - виробника/імпортера, що додається.

1.3. Попередня заявка-розрахунок про потребу в марках акцизного збору (для обміну інвентаризаційних залишків), що додається.

1.4. Заявка-розрахунок на придбання марок акцизного збору для маркування алкогольних напоїв (для обміну інвентаризаційних залишків), що додається.

1.5. Заявка-розрахунок на придбання марок акцизного збору для маркування тютюнових виробів (для обміну інвентаризаційних залишків), що додається.

1.6. Окрема рознарядка на виготовлення марок акцизного збору нового зразка (для обміну інвентаризаційних залишків) та розшифровка до неї, що додається.

1.7. Інформація про результати інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка та розшифровка до неї, що додається.

2. Головам державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі та начальникам регіональних управлінь Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі забезпечити:

2.1. Доведення до відома виробників та імпортерів алкогольних напоїв та тютюнових виробів (далі - суб'єкти господарювання) затверджених форм акта інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка в суб'єкта господарювання - виробника/імпортера, попередньої заявки-розрахунку про потребу в марках акцизного збору (для обміну інвентаризаційних залишків), заявки-розрахунку на придбання марок акцизного збору для маркування алкогольних напоїв (для обміну інвентаризаційних залишків) та заявки-розрахунку на придбання марок акцизного збору для маркування тютюнових виробів (для обміну інвентаризаційних залишків).

2.2. Припинення продажу марок акцизного збору попереднього зразка для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів (далі - марки попереднього зразка).

2.3. Проведення масово-роз'яснювальної роботи серед суб'єктів господарювання через засоби масової інформації щодо інвентаризації залишків невикористаних марок попереднього зразка та їх обміну на марки акцизного збору нового зразка під інвентаризаційні залишки.

2.4. Створення комісій з проведення інвентаризації залишків невикористаних марок попереднього зразка в продавців марок і суб'єктів господарювання та комісії із знищення марок попереднього зразка в продавців марок із залученням до їх складу представників відділів по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби.

2.5. Участь працівників органів державної податкової служби в проведенні інвентаризації залишків невикористаних марок попереднього зразка, яка здійснюватиметься станом на 1 вересня 2008 року відповідно до пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2008 року N 179 "Про запровадження марок акцизного збору нового зразка для алкогольних напоїв та тютюнових виробів" у продавців марок і суб'єктів господарювання із складанням акта інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка в продавця марок акцизного збору й акта інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка в суб'єкта господарювання - виробника/імпортера у двох примірниках, один з яких залишається у продавця марок.

2.6. Опрацювання із суб'єктами господарювання потреби в марках акцизного збору нового зразка для обміну встановлених у продавців інвентаризаційних залишків марок акцизного збору попереднього зразка з поданням ними попередньої заявки-розрахунку про потребу в марках акцизного збору для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів (для обміну інвентаризаційних залишків).

2.7. Узагальнення результатів інвентаризації марок акцизного збору та подання до 10 вересня 2008 року Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів окремої рознарядки на виготовлення марок акцизного збору нового зразка (для обміну інвентаризаційних залишків) та розшифровки до неї, а також інформації про результати інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка та розшифровки до неї.

2.8. Прийняття залишків невикористаних марок попереднього зразка, повернутих суб'єктами господарювання відповідно до акта інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка в суб'єкта господарювання - виробника/імпортера, разом із заявкою-розрахунком на придбання марок акцизного збору для маркування алкогольних напоїв (для обміну інвентаризаційних залишків) та заявкою-розрахунком на придбання марок акцизного збору для маркування тютюнових виробів (для обміну інвентаризаційних залишків).

2.9. Знищення марок акцизного збору попереднього зразка з визначенням місця та способу його проведення (паперорізальні машини, спалення тощо) на підставі актів інвентаризації і відповідного рішення комісії, про що повідомити Департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів до 25 вересня 2008 року.

2.10. Безоплатну видачу до 1 жовтня 2008 року марок акцизного збору нового зразка суб'єктам господарювання в обмін на повернуті марки попереднього зразка для тютюнових виробів, алкогольних напоїв залежно від вмісту спирту етилового в горілці чи лікеро-горілчаних виробах або виду виноробної продукції, для маркування яких вони були придбані.

2.11. Контроль за використанням суб'єктами господарювання марок акцизного збору нового зразка та до 1 вересня 2008 року у виробництві алкогольних напоїв та тютюнових виробів - марок акцизного збору попереднього зразка.

3. Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (Гончар І. М.) забезпечити узагальнення результатів інвентаризації та подання до 15 вересня 2008 року державному спеціалізованому підприємству Міністерства фінансів ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів" окремої рознарядки на виготовлення марок акцизного збору нового зразка (для обміну інвентаризаційних залишків) та розшифровки до неї.

4. Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (Гончар І. М.) подати цей наказ до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

5. Департаменту масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян (Косарчук В. П.) після державної реєстрації довести цей наказ до відома платників податків через засоби масової інформації та розмістити його на офіційному веб-сайті ДПА України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Регурецького В. В.

 

Голова 

С. В. Буряк 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Міністр фінансів 

В. Пинзеник 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
К. О. Ващенко
 

 

Штамп регіонального управління
Департаменту контролю за виробництвом
та обігом спирту, алкогольних напоїв
і тютюнових виробів Державної податкової
адміністрації України
від ____________ 2008 N _____ 

АКТ
інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка в продавця марок акцизного збору

регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в _____________________
                                                                                         (регіон) 

Інвентаризація марок акцизного збору попереднього зразка проводилась станом на 1 вересня 2008 року комісією у складі:

голова - начальник регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів державної податкової адміністрації України в _______________, ____________________
                                                                                                                                    (регіон)                        (прізвище та ініціали) 

члени комісії: 

__________________________________________________________________________________________________________
(посада працівника податкового органу, прізвище та ініціали)

__________________________________________________________________________________________________________
(посада працівника податкового органу, прізвище та ініціали)

__________________________________________________________________________________________________________
(посада працівника податкового органу, прізвище та ініціали)

_________________________________________________________________________________________________________,
(посада працівника податкового органу, прізвище та ініціали) 

якою встановлено залишки марок акцизного збору за їх типами, місткістю тари та видом продукції, для маркування якої вони придбавались, у такій кількості

N з/п 

Тип марки акцизного збору
(ЛГП - "до 25 %", "25 % і більше";
ВП - "вино сухе", "вино марочне", "вино напівсухе та напівсолодке", "вино з доданням спирту (міцне)", "вино ігристе", "вино газоване", "плодово-ягідне вино", "вермут", "коньяк", "бренді";
АІ - "до 25 %", "25 % і більше", "вино сухе", "вино марочне", "вино напівсухе та напівсолодке", "вино з доданням спирту (міцне)", "вино ігристе", "вино газоване", "плодово-ягідне вино", "вермут", "коньяк", "бренді", "від 1,2 до 8,5 %",
ТВ, ТІ) 

Місткість тари
(для алкогольних напоїв вітчизняного виробництва),
літрів  

Серії*  

З номера до номера*  

Кількість марок,
штук  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Усього  

  

  

____________
* Указуються тільки для цілих пачок, а в разі наявності акцизних марок розсипом указуються серії та номери окремо щодо кожної марки акцизного збору.

___________________________________________
(прізвище та ініціали голови інвентаризаційної комісії) 

 
(підпис) 

 
"___" ____________ 200_ рік 

___________________________________________
(прізвище та ініціали члена інвентаризаційної комісії)

 
(підпис) 

 
"___" ____________ 200_ рік 

___________________________________________
(прізвище та ініціали члена інвентаризаційної комісії) 

 
(підпис) 

 
"___" ____________ 200_ рік 

___________________________________________
(прізвище та ініціали члена інвентаризаційної комісії)

 
(підпис) 

 
"___" ____________ 200_ рік 

___________________________________________
(прізвище та ініціали члена інвентаризаційної комісії)

 
(підпис) 

 
"___" ____________ 200_ рік 

 

Директор Департаменту контролю за
виробництвом та обігом спирту, алкогольних
напоїв і тютюнових виробів Державної
податкової адміністрації України
 

 
 
 
І. М. Гончар
 

 

Штамп регіонального управління
Департаменту контролю за виробництвом
та обігом спирту, алкогольних напоїв
і тютюнових виробів Державної податкової
адміністрації України
від ____________ 2008 N _____ 

АКТ
інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка у суб'єкта господарювання - виробника/імпортера

(потрібне підкреслити)

__________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                            (найменування - для юридичної особи; прізвище, ім'я, по батькові - для фізичної особи; 
__________________________________________________________________________________________________________________________
                                                          місцезнаходження - для юридичної особи; місце проживання - для фізичної особи, де проводилась інвентаризація, 
__________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                                        реквізити ліцензії на право здійснення виробництва /імпорту/) 

Інвентаризація марок акцизного збору попереднього зразка проводилась станом на 1 вересня 2008 року комісією в складі:

голова ____________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                                            (посада працівника податкового органу, прізвище та ініціали) 

члени комісії: _______________________________________________________________________________________________________________
                                                                                                            (посада працівника податкового органу, прізвище та ініціали) __________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                                            (посада працівника суб'єкта господарювання, прізвище та ініціали) __________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                                            (посада працівника суб'єкта господарювання, прізвище та ініціали) 

__________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                                            (посада працівника суб'єкта господарювання, прізвище та ініціали) 

__________________________________________________________________________________________________________________________,
                                                                                                            (посада працівника суб'єкта господарювання, прізвище та ініціали) 

якою встановлено залишки марок акцизного збору за їх типами, місткістю тари та видом продукції, для маркування якої вони придбавались, у такій кількості

N з/п 

Тип марки акцизного збору
(ЛГП - "до 25 %", "25 % і більше";
ВП - "вино сухе", "вино марочне", "вино напівсухе та напівсолодке", "вино з доданням спирту (міцне)", "вино ігристе", "вино газоване", "плодово-ягідне вино", "вермут", "коньяк", "бренді";
АІ - "до 25 %", "25 % і більше", "вино сухе", "вино марочне", "вино напівсухе та напівсолодке", "вино з доданням спирту (міцне)", "вино ігристе", "вино газоване", "плодово-ягідне вино", "вермут", "коньяк", "бренді", "від 1,2 до 8,5 %";
ТВ; ТІ) 

Місткість тари
(для алкогольних напоїв вітчизняного виробництва),
літрів  

Міцність (для типу акцизної марки ЛГП - "до 25 %", "25 % і більше",
ВП - "плодово-ягідне вино", "коньяк", "бренді",
АІ - "до 25 %", "25 % і більше", "плодово-ягідне вино", "коньяк", "бренді", "від 1,2 до 8,5 %"),
%  

Серії*  

З номера до номера* 

Кількість марок,
штук  

1  

2  

3  

4  

6  

7  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Усього  

  

____________
* Указуються тільки для цілих пачок, а в разі наявності акцизних марок розсипом указуються серії та номери окремо щодо кожної марки акцизного збору.

___________________________________________
(прізвище та ініціали голови інвентаризаційної комісії) 

 
(підпис) 

 
"___" ____________ 200_ рік 

___________________________________________
(прізвище та ініціали члена інвентаризаційної комісії) 

 
(підпис) 

 
"___" ____________ 200_ рік 

___________________________________________
(прізвище та ініціали члена інвентаризаційної комісії) 

 
(підпис) 

 
"___" ____________ 200_ рік 

___________________________________________
(прізвище та ініціали члена інвентаризаційної комісії) 

 
(підпис) 

 
"___" ____________ 200_ рік 

___________________________________________
(прізвище та ініціали члена інвентаризаційної комісії) 

 
(підпис) 

 
"___" ____________ 200_ рік 

 

Директор Департаменту контролю за
виробництвом та обігом спирту,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів
Державної податкової адміністрації України
 

 
 
 
І. М. Гончар
 

 

Відмітка про одержання
(вхідний номер, дата, штамп регіонального
управління Департаменту контролю за
виробництвом та обігом спирту, алкогольних
напоїв і тютюнових виробів Державної податкової
адміністрації України) 

Попередня заявка-розрахунок
про потребу в марках акцизного збору

(для обміну інвентаризаційних залишків)

Платник акцизного збору -
покупець марок акцизного збору ____________________________________________________________________________________________
                                                                                             (найменування - для юридичної особи; прізвище, ім'я, по батькові - для фізичної особи;
________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                         місцезнаходження - для юридичної особи; місце проживання - для фізичної особи;
________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                                                                                    банківські реквізити) 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ

 

 

 

 

 

 

 

 


Ідентифікаційний номер платника згідно з ДРФО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1. Потреба в марках акцизного збору нового зразка для обміну марок акцизного збору попереднього зразка, які знаходяться у продавця марок

N з/п 

Марки акцизного збору попереднього зразка 

Марки акцизного збору нового зразка для обміну марок акцизного збору попереднього зразка 

тип марки акцизного збору
(ЛГП - "до 25 %", "25 % і більше";
ВП - "вино сухе", "вино марочне", "вино напівсухе та напівсолодке", "вино з доданням спирту (міцне)", "вино ігристе", "вино газоване", "плодово-ягідне вино", "вермут", "коньяк", "бренді";
АІ - "до 25 %", "25 % і більше", "вино сухе", "вино марочне", "вино напівсухе та напівсолодке", "вино з доданням спирту (міцне)", "вино ігристе", "вино газоване", "плодово-ягідне вино", "вермут", "коньяк", "бренді", "від 1,2 до 8,5 %";
ТВ, ТІ) 

місткість тари
(для алкогольних напоїв вітчизняного виробництва), літрів 

міцність
(для типу акцизної марки ЛГП - "до 25 %", "25 % і більше",
ВП - "плодово-ягідне вино", "коньяк", "бренді",
АІ - "до 25 %", "25 % і більше", "плодово-ягідне вино", "коньяк", "бренді", "від 1,2 до 8,5 %"),
%  

кількість марок акцизного збору,
штук 

тип марки акцизного збору (АІ, АВ, ТІ, ТВ) 

сума акцизного збору, сплачена за одиницю маркованої продукції, з точністю до тисячного знака (для алкогольних напоїв), грн 

кількість марок акцизного збору
штук 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Усього  

  

х 

х 

  

2. Потреба в марках акцизного збору нового зразка (для обміну інвентаризаційних залишків) згідно з актом інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка в суб'єктів господарювання - виробника/імпортера від "___" ____________ 200_ року

N з/п 

Марки акцизного збору попереднього зразка 

Марки акцизного збору нового зразка для обміну марок акцизного збору попереднього зразка 

тип марки акцизного збору
(ЛГП - "до 25 %", "25 % і більше";
ВП - "вино сухе", "вино марочне", "вино напівсухе та напівсолодке", "вино з доданням спирту (міцне)", "вино ігристе", "вино газоване", "плодово-ягідне вино", "вермут", "коньяк", "бренді";
АІ - "до 25 %", "25 % і більше", "вино сухе", "вино марочне", "вино напівсухе та напівсолодке", "вино з доданням спирту (міцне)", "вино ігристе", "вино газоване", "плодово-ягідне вино", "вермут", "коньяк", "бренді", "від 1,2 до 8,5 %";
ТВ, ТІ) 

місткість тари
(для алкогольних напоїв вітчизняного виробництва), літрів 

міцність (для типу акцизної марки ЛГП - "до 25 %", "25 % і більше",
ВП - "плодово-ягідне вино", "коньяк", "бренді",
АІ - "до 25 %", "25 % і більше", "плодово-ягідне вино", "коньяк", "бренді", "від 1,2 до 8,5 %"),
%  

кількість марок акцизного збору,
штук 

тип марки акцизного збору (АІ, АВ, ТІ, ТВ) 

сума акцизного збору, сплачена за одиницю маркованої продукції, з точністю до тисячного знака (для алкогольних напоїв), грн 

кількість марок акцизного збору,
штук 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Усього  

  

х 

х 

  

Керівник 

 
/підпис/ 

_________________________________
(прізвище та ініціали) 

Головний бухгалтер 

 
/підпис/ 

_________________________________
(прізвище та ініціали) 

М. П. 

  

  

ПОГОДЖЕНО:
Матеріально відповідальна особа
за зберігання та продаж
марок акцизного збору
-
_________________________________
                               (посада) 

 
 
 
 
 
/підпис/ 

 
 
 
 
____________________
(прізвище та ініціали) 

Начальник відділу (завідувач сектору) контролю
за використанням марок акцизного збору або
начальник (заступник начальника) відділу контролю
за виробництвом спирту, спиртовмісної продукції,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів регіонального
управління Департаменту контролю за виробництвом
та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових
виробів Державної податкової адміністрації України в
______________________
                    (регіон)

"___" ____________ 200_ року 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
/підпис/ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
______________________
(прізвище та ініціали) 

 

Директор Департаменту контролю за
виробництвом та обігом спирту,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів
Державної податкової адміністрації України
 

 
 
 
І. М. Гончар
 

 

Відмітка про одержання:
(вхідний номер, дата, штамп регіонального
управління Департаменту контролю за
виробництвом та обігом спирту, алкогольних
напоїв і тютюнових виробів Державної податкової
адміністрації України) 

Заявка-розрахунок
на придбання марок акцизного збору для маркування алкогольних напоїв

(для обміну інвентаризаційних залишків)

реєстраційний N ____ від "___" ____________ 200_ року

Форма А

Платник акцизного збору -
покупець марок акцизного збору _____________________________________________________________________________________________
                                                                                            (найменування - для юридичної особи; прізвище, ім'я, по батькові - для фізичної особи;
_________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                     місцезнаходження - для юридичної особи; місце проживання - для фізичної особи;
_________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                                                                                 банківські реквізити) 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ

 

 

 

 

 

 

 

 


Ідентифікаційний номер платника згідно з ДРФО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1. Потреба в марках акцизного збору нового зразка (для обміну інвентаризаційних залишків) згідно з актом інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка для маркування алкогольних напоїв у суб'єкта господарювання - виробника/імпортера від "___" ____________ 200_ року

2.

N з/п 

Марки акцизного збору попереднього зразка, які придбавалися для маркування алкогольних напоїв 

Марки акцизного збору нового зразка для обміну марок акцизного збору попереднього зразка 

тип марки акцизного збору
(ЛГП - "до 25 %", "25 % і більше";
ВП - "вино сухе", "вино марочне", "вино напівсухе та напівсолодке", "вино з доданням спирту (міцне)", "вино ігристе", "вино газоване", "плодово-ягідне вино", "вермут", "коньяк", "бренді";
АІ - "до 25 %", "25 % і більше", "вино сухе", "вино марочне", "вино напівсухе та напівсолодке", "вино з доданням спирту (міцне)", "вино ігристе", "вино газоване", "плодово-ягідне вино", "вермут", "коньяк", "бренді", "від 1,2 до 8,5 %") 

місткість тари
(для алкогольних напоїв вітчизняного виробництва), літрів 

міцність (для типу акцизної марки ЛГП - "до 25 %", "25 % і більше",
ВП - "плодово-ягідне вино", "коньяк", "бренді",
АІ - "до 25 %", "25 % і більше", "плодово-ягідне вино", "коньяк", "бренді", "від 1,2 до 8,5 %"),
%  

кількість марок акцизного збору,
штук 

тип марки акцизного збору (АІ, АВ) 

сума акцизного збору, сплачена за одиницю маркованої продукції, з точністю до тисячного знака, грн 

кількість марок акцизного збору,
штук 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Усього  

  

х 

х 

  

З правилами зберігання марок акцизного збору, маркування і реалізації алкогольних напоїв ознайомлені:

Керівник 

 
(підпис) 

_________________________________
(прізвище та ініціали) 

Головний бухгалтер 

 
(підпис) 

_________________________________
(прізвище та ініціали) 

М. П. 

  

  

Пакет документів та заявку-розрахунок перевірено

Начальник відділу (завідувач сектору) контролю
за використанням марок акцизного збору або
начальник (заступник начальника) відділу контролю
за виробництвом спирту, спиртовмісної продукції,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів регіонального
управління Департаменту контролю за виробництвом
та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових
виробів Державної податкової адміністрації України в
___________
____________
                     (регіон) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(підпис) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
____________________
(прізвище та ініціали) 

"___" ____________ 200_ року 

  

  

ДО ВИДАЧІ: 

  

  

Начальник регіонального управління Департаменту
контролю за виробництвом та обігом спирту,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної
податкової адміністрації України
_________________
                                                                                              (регіон) 

 
 
 
 
(підпис) 

 
 
 
__________________
(прізвище та ініціали) 

"___" ____________ 200_ року

М. П. 

  

  

2. Видано марки акцизного збору*

N з/п 

Тип марки акцизного збору (АІ, АВ) 

Сума акцизного збору, сплачена за одиницю маркованої продукції, з точністю до тисячного знака, грн 

Серії 

Номери 

Кількість марок акцизного збору,
штук 

початковий 

кінцевий 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Усього 

  

На вартість, грн  

  

____________
* Розділ 2 заявки-розрахунку формується продавцем марок акцизного збору.

Матеріально відповідальна особа
за зберігання та продаж марок акцизного збору
-
_________________________________
                                   (посада)
_________________________________ 

 
 
 
 
 
(підпис) 

 
 
 
 
________________
(прізвище та ініціали) 

"___" ____________ 200 _ року 

  

  

Отримано відповідно до довіреності від ___.___.200_ серія _____ N ____, виданої
__________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                                (прізвище, ім'я, по батькові та посада особи, яка отримує акцизні марки)
___________________________, зазначені марки акцизного збору в кількості __________ штук. 

"___" ____________ 200_ року 

Особа, яка отримує марки
акцизного збору
 

 
 
(підпис) 

 
____________________
(прізвище та ініціали) 

Начальник регіонального управління
Департаменту контролю за виробництвом
та обігом спирту, алкогольних напоїв
і тютюнових виробів Державної податкової
адміністрації України
в _________________
                                                                        (регіон) 

 
 
 
 
 
(підпис) 

 
 
 
 
_____________________
(прізвище та ініціали)

М. П. 

  

  

 

Директор Департаменту контролю
за виробництвом та обігом спирту,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів
Державної податкової адміністрації України
 

 
 
 
І. М. Гончар
 

 

Відмітка про одержання:
(вхідний номер, дата, штамп регіонального
управління Департаменту контролю за
виробництвом та обігом спирту, алкогольних
напоїв і тютюнових виробів Державної податкової
адміністрації України) 

Заявка-розрахунок
на придбання марок акцизного збору для маркування тютюнових виробів

(для обміну інвентаризаційних залишків)

реєстраційний N ____ від "___" ____________ 200_ року

Форма А

Платник акцизного збору -
покупець марок акцизного збору ______________________________________________________________________________________________
                                                                                                                       (найменування - для юридичної особи; прізвище, ім'я, по батькові - для фізичної особи;
___________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                     місцезнаходження - для юридичної особи; місце проживання - для фізичної особи;
___________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                                                                              банківські реквізити) 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ

 

 

 

 

 

 

 

 


Ідентифікаційний номер платника згідно з ДРФО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1. Потреба в марках акцизного збору нового зразка (для обміну інвентаризаційних залишків) згідно з актом інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка для маркування тютюнових виробів у суб'єкта господарювання - виробника/імпортера від "___" ____________ 200_ року:

N з/п 

Марки акцизного збору попереднього зразка, які придбавалися для маркування тютюнових виробів 

Марки акцизного збору нового зразка для обміну марок акцизного збору попереднього зразка 

тип марки акцизного збору
(ТІ, ТВ) 

кількість марок акцизного збору, штук 

тип марки акцизного збору (ТІ, ТВ) 

кількість марок акцизного збору, штук 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Усього  

  

х 

  

З правилами зберігання марок акцизного збору, маркування і реалізації тютюнових виробів ознайомлені:

Керівник 

 
(підпис) 

_________________________________
(прізвище та ініціали) 

Головний бухгалтер 

 
(підпис) 

_________________________________
(прізвище та ініціали) 

М. П. 

  

  

Пакет документів та заявку-розрахунок перевірено

Начальник відділу (завідувач сектору) контролю
за використанням марок акцизного збору або
начальник (заступник начальника) відділу контролю
за виробництвом спирту, спиртовмісної продукції,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів регіонального
управління Департаменту контролю за виробництвом
та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових
виробів Державної податкової адміністрації України в
__________
____________
                    (регіон)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(підпис) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
________________
(прізвище та ініціали) 

"___" ____________ 200_ року 

  

  

ДО ВИДАЧІ:

Начальник регіонального управління Департаменту
контролю за виробництвом та обігом спирту,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної
податкової адміністрації України
___________________
                                                                                                  (регіон) 

 

 
 
 
 
(підпис) 

 

 
 
 
____________________
(прізвище та ініціали) 

"___" ____________ 200_ року

М. П. 

  

  

2. Видано марки акцизного збору*

N з/п 

Тип марки акцизного збору (ТІ, ТВ) 

Серії 

Номери 

Кількість марок акцизного збору, штук 

початковий 

кінцевий 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Усього 

  

На вартість, грн  

  

____________
* - Розділ 2 заявки-розрахунку формується продавцем марок акцизного збору.

Матеріально відповідальна особа
за зберігання та продаж марок акцизного збору
-
_________________________________
                                    (посада)
_________________________________
_________________________________ 

 
 
 
 
 
 
(підпис) 

 
 
 
 
 
________________
(прізвище та ініціали) 

"___" ____________ 200 _ року 

  

  

Отримано відповідно до довіреності від ___.___.200_ серія _____ N ____, виданої
__________________________________________________________________________________________________________________________
                                                                                        (прізвище, ім'я, по батькові та посада особи, яка отримує акцизні марки)
___________________________, зазначені марки акцизного збору в кількості __________ штук. 

"___" ____________ 200_ року 

Особа, яка отримує марки
акцизного збору
 

 
 
(підпис) 

 
____________________
(прізвище та ініціали) 

Начальник регіонального управління Департаменту
контролю за виробництвом та обігом спирту,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної
податкової адміністрації України
___________________
                                                                                                  (регіон) 

 
 
 
 
(підпис) 

 
 
 
__________________
(прізвище та ініціали) 

М. П. 

  

  

 

Директор Департаменту контролю
за виробництвом та обігом спирту,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів
Державної податкової адміністрації України
 

 
 
 
І. М. Гончар
 

 

Окрема рознарядка на виготовлення марок акцизного збору нового зразка

(для обміну інвентаризаційних залишків)

для регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації
України в ________________________
(регіон) 

  

____________
* Розшифровка кількості марок акцизного збору за їх типами додається.

Начальник регіонального управління Департаменту
контролю за виробництвом та обігом спирту,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної
податкової адміністрації України в _______________
                                                                                           (регіон) 

 
 
 
 
(підпис) 

 
 
 
___________________
(прізвище та ініціали) 

Розшифровка до Окремої рознарядки на виготовлення марок акцизного збору нового зразка

(для обміну інвентаризаційних залишків)

для регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації
України в ____________________
(регіон)

рядка 1-го Окремої рознарядки (АВ - алкогольні напої вітчизняного виробництва)

Кратність 60 (штук)

Сума акцизного збору з одиниці маркованої продукції, грн 

Разом по РУ в ______________ області 

Найменування суб'єкта господарювання - виробника та ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

* 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Усього 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

____________
* Зазначається код регіону.

* * Найменування суб'єкта господарювання.

* * * Зазначається ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ.

Розшифровка до Окремої рознарядки на виготовлення марок акцизного збору нового зразка

(для обміну інвентаризаційних залишків)

для регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації
України в ___________________
(регіон)

рядка 2-го Окремої рознарядки (АІ - алкогольні напої імпортного виробництва)

Кратність 60 (штук)

Сума акцизного збору з одиниці маркованої продукції, грн 

Разом по РУ в ______________ області 

Найменування суб'єкта господарювання - імпортера та ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

** 

* 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

* * * 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Усього 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

____________
* Зазначається код регіону.

* * Найменування суб'єкта господарювання.

* * * Зазначається ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ.

Розшифровка до Окремої рознарядки на виготовлення марок акцизного збору нового зразка

(для обміну інвентаризаційних залишків)

для регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації
України в ________________________
(регіон)

рядків 3 - 4-го Окремої рознарядки (тютюнові вироби)

Кратність 240 (штук)

Код регіону 

Найменування суб'єкта господарювання - імпортера та ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

Тютюнові вироби вітчизняного виробництва (ТВ) 

Тютюнові вироби імпортного виробництва (ТІ) 

Разом, штук
(к. 3 + к. 4) 

  

Разом по області 

  

  

  

х 

  

  

  

  

х 

  

  

  

  

х 

  

  

  

  

х 

  

  

  

  

 

Директор Департаменту контролю
за виробництвом та обігом спирту,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів
Державної податкової адміністрації України
 

 
 
 
І. М. Гончар
 

 

ІНФОРМАЦІЯ
про результати інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка

станом на 1 вересня 2008 року

регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в
______________________________
(регіон)

штук

Код регіону 

Назва регіону 

У продавця марок акцизного збору 

У суб'єктів господарювання - виробників та/або імпортерів 

АН 

Т 

АН 

Т 

вітчизняні 

імпортні 

ТВ 

ТІ 

вітчизняні 

імпортні 

ТВ 

ТІ 

ЛГП 

ВП 

АІ ЛГП 

АІ ВП 

АІ "1,2 - 8,5 %" 

ЛГП 

ВП 

АІ ЛГП 

АІ ВП 

АІ "1,2 - 8,5 %" 

1 

2 

3 

4 

5 

6 

7 

8 

9 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 
Усього
 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Начальник регіонального
управління Департаменту контролю за
виробництвом та обігом спирту, алкогольних
напоїв і тютюнових виробів Державної податкової
адміністрації України ________________________
                                                                           (регіон) 

 
 
 
 
 
(підпис) 

 
 
 

____________________
(прізвище та ініціали) 

Розшифровка інформації про результати інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка для маркування алкогольних напоїв у продавця марок акцизного збору

станом на 1 вересня 2008 року регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в
______________________
(регіон)

Колонки 3-ї інформації: ЛГП (вміст спирту етилового ДО 25 % об'ємних одиниць)

штук

Код регіону 

Назва регіону 

Горілка та лікеро-горілчані вироби (ЛГП) вітчизняного виробництва (вміст спирту етилового до 25 % об'ємних одиниць) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,37 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 3-ї інформації: ЛГП (вміст спирту етилового 25 % І БІЛЬШЕ об'ємних одиниць)

штук

 

Колонки 4-ї інформації: ВП (ВИНО СУХЕ)

штук

Код регіону 

Назва регіону 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вино сухе) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 4-ї інформації: ВП (ВИНО МАРОЧНЕ)

штук

Код регіону 

Назва регіону 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вино марочне) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 4-ї інформації: ВП (ВИНО НАПІВСУХЕ ТА НАПІВСОЛОДКЕ)

штук

Код регіону 

Назва регіону 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вино напівсухе та напівсолодке) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 4-ї інформації: ВП (ВИНО З ДОДАННЯМ СПИРТУ (МІЦНЕ))

штук

Код регіону 

Назва регіону 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вино з доданням спирту (міцне)) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 4-ї інформації: ВП (ВИНО ІГРИСТЕ)

штук

Код регіону 

Назва регіону 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вино ігристе) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 4-ї інформації: ВП (ВИНО ГАЗОВАНЕ)

штук

Код регіону 

Назва регіону 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вино газоване) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 4-ї інформації: ВП (ПЛОДОВО-ЯГІДНЕ ВИНО)

штук

Код регіону 

Назва регіону 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (плодово-ягідне вино) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 4-ї інформації: ВП (ВЕРМУТ)

штук

Код регіону 

Назва регіону 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вермут) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 4-ї інформації: ВП (КОНЬЯК)

штук

Код регіону 

Назва регіону 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (коньяк) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 4-ї інформації: ВП (БРЕНДІ)

штук

 

Колонки 5 - 7-ї інформації: АІ

штук

 

Колонки 8 - 9 -ї інформації: Т

Код регіону 

Назва регіону 

Тютюнові вироби вітчизняного виробництва 

Тютюнові вироби імпортного виробництва 

  

  

  

  

Усього 

  

Розшифровка інформації про результати інвентаризації марок акцизного збору попереднього зразка для маркування алкогольних напоїв у суб'єктів господарювання - виробників та/або імпортерів

станом на 1 вересня 2008 року регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в
_____________________
(регіон)

Колонки 10-ї інформації: ЛГП (вміст спирту етилового ДО 25 % об'ємних одиниць)

штук

Код регіону 

Назва суб'єкта господарювання 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

Горілка та лікеро-горілчані вироби (ЛГП) вітчизняного виробництва (вміст спирту етилового до 25 % об'ємних одиниць) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,37 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 10-ї інформації: ЛГП (вміст спирту етилового 25 % І БІЛЬШЕ об'ємних одиниць)

штук

 

Колонки 11-ї інформації: ВП (ВИНО СУХЕ)

штук

Код регіону 

Назва суб'єкта господарювання 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вино сухе) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

18 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 11-ї інформації: ВП (ВИНО МАРОЧНЕ)

штук

Код регіону 

Назва суб'єкта господарювання 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вино марочне) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

18 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 11-ї інформації: ВП (ВИНО НАПІВСУХЕ ТА НАПІВСОЛОДКЕ)

штук

Код регіону 

Назва суб'єкта господарювання 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вино напівсухе та напівсолодке) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

18 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 11-ї інформації: ВП (ВИНО З ДОДАННЯМ СПИРТУ (МІЦНЕ))

штук

Код регіону 

Назва суб'єкта господарювання 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вино з доданням спирту (міцне)) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

18 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 11-ї інформації: ВП (ВИНО ІГРИСТЕ)

штук

Код регіону 

Назва суб'єкта господарювання 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вино ігристе) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

18 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 11-ї інформації: ВП (ВИНО ГАЗОВАНЕ)

штук

Код регіону 

Назва суб'єкта господарювання 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вино газоване) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

18 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 11-ї інформації: ВП (ПЛОДОВО-ЯГІДНЕ ВИНО)

штук

Код регіону 

Назва суб'єкта господарювання 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (плодово-ягідне вино) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

18 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 11-ї інформації: ВП (ВЕРМУТ)

штук

Код регіону 

Назва суб'єкта господарювання 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (вермут) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

18 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 11-ї інформації: ВП (КОНЬЯК)

штук

Код регіону 

Назва суб'єкта господарювання 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

Інші алкогольні напої (ВП) вітчизняного виробництва (коньяк) 

Усього 

0,05 л 

0,1 л 

0,2 л 

0,25 л 

0,275 л 

0,35 л 

0,375 л 

0,4 л 

0,45 л 

0,5 л 

0,61 л 

0,7 л 

0,75 л 

1,0 л і більше 

10 

11 

12 

13 

14 

15 

16 

17 

18 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Колонки 11-ї інформації: ВП (БРЕНДІ)

штук

 

Колонки 12 - 13-ї інформації: АІ

штук

 

Колонки 15 - 16-ї інформації: Т

Код регіону 

Назва суб'єкта господарювання 

Ідентифікаційний код платника згідно з ЄДРПОУ 

Тютюнові вироби вітчизняного виробництва 

Тютюнові вироби імпортного виробництва 

  

  

  

  

  

Усього 

  

  

  

 

Директор Департаменту контролю
за виробництвом та обігом спирту,
алкогольних напоїв і тютюнових виробів
Державної податкової адміністрації України
 

 
 
 
І. М. Гончар
 

Опрос