Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Положение о нагрудном знаке Государственного комитета Украины по промышленной безопасности, охране труда и горному надзору "За доблестную службу" I, II степеней

Государственный комитет Украины по промышленной безопасности; охране труда и горному надзору
Положение, Приказ от 28.05.2008 № 116
Утратил силу

Положення
про нагрудний знак Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду "За доблесну службу" I, II ступенів

Положення втратило чинність
(згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 25 листопада 2013 року N 863)

1. Загальні положення

1. Нагрудний знак Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду "За доблесну службу" (далі - знак "За доблесну службу") має два ступені, з яких вищим є перший.

1.2. Знаком "За доблесну службу" нагороджуються працівники центрального апарату, територіальних управлінь Держгірпромнагляду, а також державних підприємств, організацій та установ, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду, за високі досягнення в праці, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері охорони праці та промислової безпеки, за доблесть і самовідданість при виконанні службових обов'язків, які працюють у системі Держгірпромнагляду не менше 5 років - нагрудний знак II ступеня, не менше 10 років - нагрудний знак I ступеня.

1.3. Нагородження знаком "За доблесну службу" I ступеня проводиться через 3 роки після нагородження працівника знаком "За доблесну службу" II ступеня.

1.4. В окремих випадках за бездоганну багаторічну службу, за зразкове виконання трудових обов'язків та особливо важливих доручень, пов'язаних з реалізацією державної політики у сфері охорони праці та промислової безпеки, нагородження знаком "За доблесну службу" може проводитися без урахування вимог, визначених у пункті 1.2. глави 1 Положення про нагрудний знак Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду "За доблесну службу" I, II ступенів.

1.5. Знаком "За доблесну службу" нагороджуються особи, які раніше заохочувалися відповідними відомчими, галузевими або регіональними нагородами.

1.6. Знаком "За доблесну службу" можуть бути нагороджені працівники інших органів державної влади, підприємств, організацій та установ, іноземні громадяни за активну діяльність, спрямовану на підвищення рівня промислової безпеки та охорони праці на підприємствах України та плідне співробітництво з органами Держгірпромнагляду.

2. Порядок представлення до нагородження знаком "За доблесну службу"

2.1. Висунення кандидатур до нагородження здійснюється гласно за місцем роботи осіб, яких представляють до нагородження.

2.2. Подання про нагородження знаком "За доблесну службу" вносять на розгляд Голові Держгірпромнагляду.

У поданні дається стисла характеристика роботи кандидата та його основних досягнень, що стали підставою для порушення клопотання, зазначається наявність нагород та відзнак (державних, урядових, відомчих тощо), а також інформація про дисциплінарні стягнення, які було накладено на особу протягом останніх трьох років. Разом з поданням про нагородження подається біографічна довідка кандидата.

2.3. Якщо нагородження Почесною грамотою приурочується до ювілейних дат, державних та професійних свят, клопотання про нагородження вноситься не пізніше ніж за місяць до відповідної дати.

Документи, подані з порушенням строків та інших вимог цього Положення, не розглядаються.

2.4. Рішення про нагородження знаком "За доблесну службу" приймає Колегія Держгірпромнагляду.

3. Порядок вручення знака "За доблесну службу"

3.1. Вручення знака "За доблесну службу" здійснюється в урочистій обстановці Головою Держгірпромнагляду або, за його дорученням, заступниками Голови Держгірпромнагляду, керівниками територіальних управлінь, державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду, або іншими вповноваженими особами за місцем роботи особи, яку нагороджують. Перед врученням оголошується наказ Голови Держгірпромнагляду про нагородження.

3.2. Особі, нагородженій знаком "За доблесну службу", разом з нагрудним знаком вручається посвідчення на право його носіння.

3.3. У трудовій книжці та особовій справі відзначеного кадрова служба Держгірпромнагляду, підприємства або установи, де працює нагороджений, робить відповідний запис.

3.4. Облік та реєстрація нагороджених нагрудним знаком "За доблесну службу" осіб здійснюються відділом персоналу, діловодства та спецроботи Держгірпромнагляду.

3.5. Знак "За доблесну службу" носять з правого боку грудей і розміщують нижче знаків державних нагород України.

3.6. Нагрудний знак "За доблесну службу" при втраті (поломці) повторно не видається.

 

Начальник відділу персоналу,
діловодства та спецроботи
 

 
К. Лещинська
 

 

ОПИС
нагрудного знака Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду "За доблесну службу" I ступеня

Нагрудний знак "За доблесну службу" I ступеня в основі має форму опуклої восьмипроменевої зірки діаметром 50 мм з рельєфними загостреними променями. Основа нагрудного знака виготовляється із золотистого металу.

У центрі зірки накладено круглий медальйон, на якому зображено два кола (діаметром відповідно 30 мм та 20 мм) із золотистими обідками.

Зовнішнє коло розділено на два півкола: верхнє - вкрито емаллю червоного кольору з нанесенням напису золотистого кольору "Держгірпромнагляд", нижнє - залито емаллю білого кольору з нанесенням напису золотистого кольору "За доблесну службу".

У внутрішньому колі розміщено емблему Держгірпромнагляду.

У верхній частині над медальйоном розташовано малий Державний Герб України, який кріпиться до борта медальйона.

Знак має опуклі борти та захисне лакове покриття.

Зворотний бік відзнаки рельєфний. На зворотному боці нагрудного знака - два гвинти для прикріплення знака до одягу.

 

Начальник відділу персоналу,
діловодства та спецроботи
 

 
К. Лещинська
 

 

МАЛЮНОК
НАГРУДНОГО ЗНАКА ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ, ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ "ЗА ДОБЛЕСНУ СЛУЖБУ" I СТУПЕНЯ

 

 

Начальник відділу персоналу,
діловодства та спецроботи
 

 
К. Лещинська
 

 

ОПИС
нагрудного знака Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду "За доблесну службу" II ступеня

Нагрудний знак "За доблесну службу" II ступеня в основі має форму опуклої восьмипроменевої зірки діаметром 50 мм з рельєфними загостреними променями. Основа нагрудного знака виготовляється із сріблястого металу.

У центрі зірки розташований круглий медальйон, на якому зображено два кола (діаметром відповідно 30 мм та 20 мм) із золотистими обідками.

Зовнішнє коло розділено на два півкола: верхнє - покрито емаллю червоного кольору з нанесенням напису золотистого кольору "Держгірпромнагляд", нижнє - залито емаллю білого кольору з нанесенням надпису золотистого кольору "За доблесну службу".

У внутрішньому колі розміщено емблему Держгірпромнагляду.

У верхній частині над медальйоном розташовано малий Державний Герб України, який кріпиться до борта медальйона.

Знак має опуклі борти та захисне лакове покриття.

Зворотний бік відзнаки рельєфний. На зворотному боці нагрудного знака - два гвинти для прикріплення знака до одягу.

 

Начальник відділу персоналу,
діловодства та спецроботи
 

 
К. Лещинська
 

 

МАЛЮНОК
НАГРУДНОГО ЗНАКА ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ, ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ "ЗА ДОБЛЕСНУ СЛУЖБУ" II СТУПЕНЯ

 

 

Начальник відділу персоналу,
діловодства та спецроботи
 

 
К. Лещинська
 

Опрос