Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении ведомственных поощрительных знаков отличия Госгорпромнадзора

Государственный комитет Украины по промышленной безопасности; охране труда и горному надзору
Положение, Приказ от 28.05.2008 № 116
Утратил силу

Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Держгірпромнагляду

Наказ Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду
від 28 травня 2008 року N 116

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 червня 2008 р. за N 525/15216

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 25 листопада 2013 року N 863)

Відповідно до Указів Президента України від 18.11.96 N 1094/96 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та від 13.02.97 N 134/97 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки", з метою вдосконалення порядку заохочувального відзначення працівників Держгірпромнагляду НАКАЗУЮ:

1. Установити відомчі заохочувальні відзнаки Держгірпромнагляду - Почесну грамоту та нагрудний знак "За доблесну службу" I, II ступенів.

2. Затвердити (додаються):

Положення про Почесну грамоту Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду;

Положення про нагрудний знак Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду "За доблесну службу" I, II ступенів;

Опис нагрудного знака Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду "За доблесну службу" I ступеня;

Малюнок нагрудного знака Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду "За доблесну службу" I ступеня;

Опис нагрудного знака Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду "За доблесну службу" II ступеня;

Малюнок нагрудного знака Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду "За доблесну службу" II ступеня.

3. Визнати таким, що втратив чинність:

наказ Комітету по нагляду за охороною праці України Міністерства праці та соціальної політики України від 25.10.99 N 191 "Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Держнаглядохоронпраці та затвердження положень про них", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09.12.99 за N 846/4139.

4. Установити, що видатки, пов'язані з виготовленням бланків Почесних грамот, нагрудних знаків "За доблесну службу" I, II ступенів і посвідчень до них, здійснюються в межах видатків, передбачених на утримання Держгірпромнагляду в Державному бюджеті України.

5. Відділу персоналу, діловодства та спецроботи (Лещинська К. В.):

забезпечити подання наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

довести цей наказ до відома начальників управлінь (відділів) центрального апарату, територіальних управлінь та керівників державних підприємств та установ, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду.

6. Управлінню нормативно-правового та юридичного забезпечення (Прохоров В. В.) розмістити цей наказ на веб-сайті Держгірпромнагляду.

7. Заступнику начальника відділу персоналу, діловодства та спецроботи Кравцю В. Ю. забезпечити опублікування наказу в засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Комітету Суслова Г. М.

 

Голова Держгірпромнагляду 

С. Сторчак 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Київського міського
комітету профспілки працівників
державних установ
 

 
 
В. С. Почтовий
 

  

Положення
про Почесну грамоту Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду

1. Загальні положення

1.1. Почесна грамота Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду (далі - Почесна грамота) є відомчою нагородою для заохочення працівників центрального апарату, територіальних управлінь та державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду, за сумлінну працю, особисті досягнення у здійсненні завдань, спрямованих на реалізацію державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, а також за високу організованість у праці і службову дисципліну.

1.2. Почесною грамотою нагороджуються працівники, які мають стаж роботи в органах Держгірпромнагляду не менше 3 років.

1.3. Почесною грамотою можуть бути нагороджені працівники, керівники, спеціалісти та трудові колективи інших підприємств, організацій і установ, іноземні громадяни за активну діяльність, спрямовану на підвищення рівня промислової безпеки та охорони праці на підприємствах України та плідне співробітництво з органами Держгірпромнагляду.

1.4. Зразок Почесної грамоти наведено у додатку до Положення про Почесну грамоту Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду.

2. Порядок представлення до нагородження Почесною грамотою

2.1. Висунення кандидатур до нагородження здійснюється гласно за місцем роботи осіб, яких представляють до нагородження.

2.2. Подання про нагородження Почесною грамотою вноситься на розгляд Голові Держгірпромнагляду.

У поданні дається стисла характеристика роботи кандидата та його основних досягнень, що стали підставою для порушення клопотання, зазначається наявність нагород та відзнак (державних, урядових, відомчих тощо), наводиться інформація про дисциплінарні стягнення, які було накладено на особу протягом останніх трьох років. Разом з поданням про нагородження подається біографічна довідка кандидата.

2.3. Якщо нагородження Почесною грамотою приурочується до ювілейних дат, державних та професійних свят, клопотання про нагородження вноситься, як правило, не пізніше ніж за місяць до відповідної дати.

2.4. Рішення про нагородження Почесною грамотою приймається колегіально на апаратній нараді керівних працівників Держгірпромнагляду.

2.5. Про нагородження Почесною грамотою видається наказ Держгірпромнагляду.

3. Порядок вручення Почесної грамоти

3.1. Вручення Почесної грамоти здійснюється в урочистій обстановці Головою Держгірпромнагляду або, за його дорученням, заступниками Голови Держгірпромнагляду, керівниками територіальних управлінь, державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду, або іншими вповноваженими особами за місцем роботи особи, яку нагороджують.

3.2. Перед врученням оголошується наказ Голови Держгірпромнагляду про нагородження.

3.3. Особам, нагородженим Почесною грамотою, видається одноразова грошова винагорода відповідно до Положення про преміювання.

3.4. Про нагородження Почесною грамотою у трудову книжку відзначеного вноситься відповідний запис.

3.5. Облік та реєстрація нагороджених Почесною грамотою осіб здійснюються відділом персоналу, діловодства та спецроботи Держгірпромнагляду.

3.6. Повторне нагородження Почесною грамотою може проводитися не раніше ніж через 3 роки після останнього нагородження.

 

Начальник відділу персоналу,
діловодства та спецроботи
 

 
К. Лещинська
 

  

Зразок
Почесної грамоти Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду

 

 

Начальник відділу персоналу,
діловодства та спецроботи
 

 
К. Лещинська
 

Опрос