Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении ведомственного поощрительного знака отличия Министерства обороны Украины - нагрудного знака "За укрепление обороноспособности"

Минобороны
Положение, Приказ от 21.05.2008 № 219
Утратил силу

Про встановлення відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За зміцнення обороноздатності"

Наказ Міністра оборони України
від 21 травня 2008 року N 219

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 травня 2008 р. за N 478/15169

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства оборони України
 від 14 серпня 2012 року N 538)

Відповідно до Указів Президента України від 18 листопада 1996 року N 1094/96 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", від 13 лютого 1997 року N 134/97 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки" (із змінами) та Положення про Міністерство оборони України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2006 року N 1080, НАКАЗУЮ:

1. Установити відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства оборони України - нагрудний знак "За зміцнення обороноздатності".

2. Затвердити:

Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства оборони України - нагрудний знак "За зміцнення обороноздатності", що додається.

Опис відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За зміцнення обороноздатності", що додається.

Малюнок відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За зміцнення обороноздатності", що додається.

3. Директору Департаменту державних закупівель та ресурсного забезпечення Міністерства оборони України забезпечити фінансування виготовлення та надсилання відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За зміцнення обороноздатності" до Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України згідно з його розрахунками.

4. Наказ розіслати до окремої військової частини.

 

Міністр оборони України 

Ю. І. Єхануров 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства оборони України - нагрудний знак "За зміцнення обороноздатності"

1. Відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства оборони України - нагрудним знаком "За зміцнення обороноздатності" (далі - Відзнака) нагороджуються особи старшого та вищого офіцерського складу, працівники Збройних Сил України та інші особи за значний особистий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави, підтримання високої бойової та мобілізаційної готовності військ (сил).

2. Нагородження Відзнакою здійснюється наказом Міністра оборони України (по особовому складу).

3. Подання до нагородження Відзнакою здійснюється в порядку, визначеному в Положенні про заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України, затвердженому наказом Міністра оборони України від 2 березня 2006 року N 131, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 16 березня 2006 року за N 278/12152.

4. Нагородженому вручаються Відзнака та посвідчення до неї.

5. Відзнаку носять з лівого боку грудей і за наявності заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України "Знак пошани" розміщують після неї.

6. У разі втрати (псування) Відзнаки дублікат не видається.

7. Відзнака і посвідчення до неї після смерті нагородженого залишаються в сім'ї померлого як пам'ять.

 

Заступник Міністра
оборони України
 

 
І. Л. Монтрезор
 

 

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За зміцнення обороноздатності"

Відомча заохочувальна відзнака Міністерства оборони України - нагрудний знак "За зміцнення обороноздатності" виготовляється з жовтого металу і має форму просічної круглої медалі діаметром 32 мм з пояском, у якій вміщені зображення емблеми Збройних Сил України і контурне зображення території України. На пояску напис - "За зміцнення обороноздатності". Усі зображення і написи рельєфні.

На зворотному боці медалі вигравірувано порядковий номер відзнаки.

За допомогою кільця з вушком медаль з'єднується з прямокутною колодкою, обтягнутою стрічкою. Розмір колодки: довжина - 45 мм, ширина - 28 мм. На зворотному боці колодки є застібка для кріплення до одягу.

Стрічка відзнаки шовкова муарова жовтого кольору з повздовжніми смужками: двома бордового кольору у центрі і двома синіми з країв стрічки. Ширина смужок бордового кольору - по 5 мм кожна, синього - по 3 мм кожна.

Планка відзнаки являє собою прямокутну металеву пластинку розміром 12 мм завдовжки і 24 мм завширшки, обтягнуту стрічкою.

 

Заступник Міністра
оборони України
 

 
І. Л. Монтрезор
 

 

МАЛЮНОК
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За зміцнення обороноздатності"

 

Заступник Міністра
оборони України
 

 
І. Л. Монтрезор
 

Опрос