Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении ведомственного поощрительного знака отличия Министерства обороны Украины - нагрудного знака "За развитие военного сотрудничества"

Минобороны
Положение, Приказ от 21.05.2008 № 218
Утратил силу

Про встановлення відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За розвиток військового співробітництва"

Наказ Міністра оборони України
від 21 травня 2008 року N 218

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
30 травня 2008 р. за N 477/15168

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства оборони України
 від 14 серпня 2012 року N 538)

Відповідно до Указів Президента України від 18 листопада 1996 року N 1094/96 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", від 13 лютого 1997 року N 134/97 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки" (із змінами) та Положення про Міністерство оборони України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2006 року N 1080, НАКАЗУЮ:

1. Установити відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства оборони України - нагрудний знак "За розвиток військового співробітництва".

2. Затвердити:

Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства оборони України - нагрудний знак "За розвиток військового співробітництва", що додається.

Опис відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За розвиток військового співробітництва", що додається.

Малюнок відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За розвиток військового співробітництва", що додається.

3. Директору Департаменту державних закупівель та ресурсного забезпечення Міністерства оборони України забезпечити фінансування виготовлення та надсилання заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За розвиток військового співробітництва" до Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України згідно з його розрахунками.

4. Наказ розіслати до окремої військової частини.

 

Міністр оборони України 

Ю. І. Єхануров 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства оборони України - нагрудний знак "За розвиток військового співробітництва"

1. Відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства оборони України - нагрудним знаком "За розвиток військового співробітництва" (далі - Відзнака) нагороджуються особи старшого та вищого офіцерського складу, працівники Збройних Сил України та інші особи за вагомий внесок у справу розвитку співробітництва у військовій сфері, підтримання миру та дружніх стосунків між збройними силами держав.

2. Нагородження Відзнакою здійснюється наказом Міністра оборони України (по особовому складу).

3. Подання до нагородження Відзнакою здійснюється в порядку, визначеному в Положенні про заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України, затвердженому наказом Міністра оборони України від 2 березня 2006 року N 131, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 16 березня 2006 року за N 278/12152.

4. Нагородженому вручаються Відзнака та посвідчення до неї.

5. Відзнаку носять з лівого боку грудей і за наявності відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За зміцнення обороноздатності" розміщують після неї.

6. У разі втрати (псування) Відзнаки дублікат не видається.

7. Відзнака і посвідчення до неї після смерті нагородженого залишаються в сім'ї померлого як пам'ять.

 

Заступник Міністра
оборони України
 

 
І. Л. Монтрезор
 

 

ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За розвиток військового співробітництва"

Відомча заохочувальна відзнака Міністерства оборони України - нагрудний знак "За розвиток військового співробітництва" виготовляється з жовтого металу і має форму багатопроменевої зірки з розбіжними променями, у центрі якої у круглому медальйоні вміщено емблему Збройних Сил України на тлі стилізованого зображення земної кулі. Медальйон обрамлено вінком з калинових, дубових, лаврових гілок і військових козацьких атрибутів. Вертикальні та горизонтальні промені зірки залито бордовою емаллю.

Розмір відзнаки - 50 х 50 мм.

Зворотний бік зірки - плоский, з написом "За розвиток військового співробітництва" і вигравіруваним порядковим номером.

Усі зображення і написи рельєфні.

Стрічка відзнаки шовкова муарова бордового кольору з повздовжніми смужками синього і жовтого, блакитного, чорного, зеленого та бордового кольорів з країв. Ширина синьої і жовтої смужок - по 3 мм кожна, блакитного, жовтого, чорного, зеленого та бордового кольорів - по 2 мм кожна.

 

Заступник Міністра
оборони України
 

 
І. Л. Монтрезор
 

 

МАЛЮНОК
відомчої заохочувальної відзнаки Міністерства оборони України - нагрудного знака "За розвиток військового співробітництва"

 

 

Заступник Міністра
оборони України
 

 
І. Л. Монтрезор
 

Опрос