Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к некоторым нормативно-правовым актам Антимонопольного комитета Украины по вопросам государственных закупок [СОДЕРЖАНИЕ]

Антимонопольный комитет
Распоряжение от 04.03.2008 № 120-р
Утратил силу

Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Антимонопольного комітету України з питань державних закупівель

Розпорядження Антимонопольного комітету України
від 4 березня 2008 року N 120-р

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
31 березня 2008 р. за N 271/14962

Зміст

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Антимонопольного комітету України
 від 8 квітня 2008 року N 200-р)

1. Розпорядження Антимонопольного комітету України "Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Антимонопольного комітету України з питань державних закупівель" від 4 березня 2008 р. N 120-р.

- Зміни до Інструкції щодо заповнення Примірної форми Оголошення про результати проведення торгів на закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти.

2. Зміни до Інструкції щодо заповнення форми Звіту про результати здійснення процедур відкритих торгів із зменшенням ціни і двоступеневих торгів щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.

3. Зміни до форми Звіту про результати здійснення процедури редукціону щодо закупівлі товарів і послуг за державні кошти.

- Зміни до Інструкції щодо заповнення форми Звіту про результати здійснення процедури редукціону щодо закупівлі товарів і послуг за державні кошти.

4. Зміни до форми Звіту про результати здійснення процедури запиту цінових пропозицій (котирувань) щодо закупівлі товарів і послуг за державні кошти.

- Зміни до Інструкції щодо заповнення форми Звіту про результати здійснення процедури запиту цінових пропозицій (котирувань) щодо закупівлі товарів і послуг за державні кошти.

5. Зміни до форми Звіту про результати здійснення процедури торгів з обмеженою участю щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.

- Зміни до Інструкції щодо заповнення форми Звіту про результати здійснення процедури торгів з обмеженою участю щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.

6. Зміни до форми Звіту про результати здійснення процедури закупівлі у одного учасника товарів, робіт і послуг за державні кошти.

- Зміни до Інструкції щодо заповнення форми Звіту про результати здійснення процедури закупівлі в одного учасника товарів, робіт і послуг за державні кошти.

____________

Опрос